Jump to content

Golge_Kaze

Üyeler
  • İçerik sayısı

846
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

22

Golge_Kaze kullanıcısının son zaferi 9 Nisan 2022

Golge_Kaze en beğenilen içeriğe sahiptir

Golge_Kaze hakkında

• Doğum günü 09/19/1997

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Kitap Okumak
    Yazı Yazmak
    Müzik Dinlemek
    Anime ve Film izlemek
    Satranç Oynamak

Son profil ziyaretçileri

97539 profil görütülenme

Golge_Kaze üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Golge_Kaze

1.  Hayat kısa, yarının garantisi yok, cebimde beş kuruş yok ne yapayım yani? Ne olduğu bile belli olmayan bir hastalığım var diye ağlayayım mı? Ya da bu aralar birkaç şeyde başarısız oldum diye duvara kafa mı atayım? Peh! Ben en iyisi çalışmaya devam edeyim. En azından zamanım dolu geçer... Damarıma basıldı geçmiş olsun  -_-

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Animeden değil, sinirlendiğim anda yazdığım bir şey üstüne spor animeleri ve ardından kendini yapılacak, birikmiş tüm işlere vurmak baya iyi gidiyor xD

3. Kai

Kai

ben de sandım ki hayatımı anime yapmışlar izleyecektim xd

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Teşekkür ederim. Durumun ne olduğunu söyleyemem malesef ama teorik tanı koydular var ama net tanı koymadı doktorlar. Ölümcül bir şey değil yüksek ihtimalle, kendime dikkat ettiğim sürece çok büyük sorunlar çıkartmıyor. Bu durumu attığımda cidden sinirimi bozan bir şey olmuştu (bir işim çok çok kötü ters gitmişti) üstüne de o kadar hastane gezip de net sonuç alamadığım ve bolca bel ağrısı yapan bir rahatsızlığım olunca ilk gördüğüm yere patladım. Böyle umutsuzluğum yok da, o an cidden sinirim tepeme çıkmıştı :// Gerçekten çok hasta insanlara Tanrı şifa versin. Ne zor şeymiş hastaneye gidip durmak. Benim şu anlık ihtiyacım olan zamanmış, duruma göre teori üzerinde duracak doktorum. İyi olacağıma inanıyorum. Sadece yorgunken sinirlenip, kendimi işe vuruyorum. Bir yerle sözlü olarak yazmasam içime atacaktım o yüzden buraya yazdım ; )

5. Sonraki yorumları göster  %s tane daha
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.