Jump to content

Golge_Kaze

Kayıtlı Üye
    846
  • Last visited

• Days Won

22

Golge_Kaze last won the day on April 9 2022

Golge_Kaze had the most liked content!

About Golge_Kaze

• Birthday 09/19/1997

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Kitap Okumak
    Yazı Yazmak
    Müzik Dinlemek
    Anime ve Film izlemek
    Satranç Oynamak

Recent Profile Visitors

98074 profile views

Golge_Kaze's Achievements

Single Status Update

See all updates by Golge_Kaze

1.  Şey, ehem, merhaba * _ * Beni hatırlayan var mı? Yoksa Türkanime'nin tozlu sayfalarında silinip gittim mi...

1. Show previous comments  2 more
    2. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

En son Himitsu'nun da tarihe karıştığını, tozlu raflara kaldırıldığını haber vermiştin. Yeniden foruma yolunun düşmesine sevindim, hoş geldin.

3. Golge_Kaze

Golge_Kaze

@PerfectumEvett ama Gölge'yi kullanmak daha çok işime gelmeye başladı * _ * Hoş buldumm! Gitmiyorum ama foruma aralıklı uğruyorum diyelim özellikle blog çevirilerimi yapmaya devam ediyorum~
       @pegasusejderAiyaa keşke o tozlu sayfalarda uzun süre kalmasam ama hep bir süre geçiyor~ Yaş ilerledikçe süre artıyor ama insan çeviriyi bırakmak da istemiyor~
       @PseudohomophylusHoş buldummm * _ * Aslında hep etraftaydım ama foruma yolum düşmüyordu T_T

Bir de, bir ara şifremi unutup tekrar uğraşmaya çok üşendim, onun da etkisi oldu :')

4. pegasusejder

pegasusejder

Evet ya az çok anlıyorum seni, yaşıtmışız zaten. :D Gerçi ben de bi tık alışkanlık oldu, öylesine bi girip çıkıyorum hiçbir şey yazılmasa bile. :') Çeviriyi bence de bırakma ve bol bol kolay gelsin. :D 

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.