Jump to content

Golge_Kaze

Üyeler
  • İçerik sayısı

846
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

22

Golge_Kaze kullanıcısının paylaşımları

1. Golge_Kaze

Himitsu FanSub ^^

Yo minna ^^ Bu hafta da bir soru-cevap günceli ile karşınızdayız. Bu hafta konuğumuz Dahlia! < 3 Dahlia hakkında merak edilenlere ve bu haftaki bölümlere ulaşmak için sizi güncelimize bekliyoruz: Tık -Gölge-
  2. Golge_Kaze

Himitsu FanSub ^^

Bu güncelimizde Hilda sizlerle "abartma" konusunu konuşuyor, ama ne konuda abartmaktan söz ettiğini öğrenmek için sizleri güncelimize davet ediyoruz ; ) Bu hafta webtoonlarımızdan, Boyfriend of the Dead 71-80, Jack, The American Ghost 67, Cherry Boy That Girl 80, Cat’s Bride 24 bölümleri var! Anime serimiz ACTORS -Song Connection-'dan ise 07-08. bölümleri sizlere sunuyoruz : ) Keyifli okumalar/izlemeler! Ayrıca güncel hakkında düşünceleriniz ve yorumlarınızı, buradan, DC kanalımızdan (Ulaşmak İçin: Tık) ya da blogumuzdan bizlere iletirseniz mutluluk duyarız : ) Güncel İçin: Tık
  3. Golge_Kaze

Himitsu FanSub ^^

Yo minna ^^ Nasılsınız? Güncel günü ne çabuk geldi öyle? Fark edemedik bile : D Bu hafta sizlere Boyfriend of the Dead 61-70, Jack, The American Ghost 66, Cherry Boy That Girl 72'yi getirdik ; ) Hildagarde'nin motive edici günceline ve bu haftanın bölümlerine ulaşmak için: Tık -Gölge-
  4. Golge_Kaze

Himitsu FanSub ^^

Yo minna ^^ Nasılsınız? Bu hafta da soru-cevap güncelleri ile devam ediyoruz : D Bu haftaki soru-cevap maceramızın konuğu manga editörümüz Rumpelstiltskin oldu, ona sorulan sorulara ve bu haftaki dolu güncelimize ve serilerimizdeki gelişmelere ulaşmak için güncelimize alalım sizleri: Tık -Gölge-
  5. Golge_Kaze

Himitsu FanSub ^^

Yo minna ^^ Size bugün birkaç bölüm getirdim, bir de ACTORS -Song Connection-‘un yeni bölümünü getirdim. Bırakıp, gidiyorummm: Cherry Boy That Girl 61, Cat’s Bride 15, My Shiny World 59-60, ACTORS -Song Connection- 06 Bölümlere Ulaşmak İçin: Tık
  6. Golge_Kaze

Himitsu FanSub ^^

Yo minna-sama ^^ ACTORS- Song Connectin- animemizin, beşinci bölümünü verdiğim ve gecikme sebebini açıkladığım mini güncelimizi bırakıp kaçıyorum: Tık
  7. Golge_Kaze

Himitsu FanSub ^^

Yo minna ^^ Nasılsınız? Bu hafta da soru-cevap güncelleri ile devam ediyoruz : D Bu haftaki soru-cevap maceramızın konuğu ThereamDream oldu, ona sorulan sorulara ve bu haftaki dolu güncelimize ve serilerimizdeki gelişmelere ulaşmak için güncelimize alalım sizleri: Tık Güncel okunsun diye bölümleri bir parça gizli tutuyor olabilirim eheh :D
  8. Golge_Kaze

Himitsu FanSub ^^

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz ; ) Bizim de dileğimiz altı yıldır devam eden bu ailemizin uzun yıllar daha devam etmesi ve siz okuyucularımızla güzel serileri buluşturmaya devam etmek <3
  9.  Benim masaüstü bilgisayar tamamen göçtü anlaşılan.. -İçini söküp açıp kontrol etmem de gerek ama feci sıkıcı işler ya :// Bakalım..- Bu bir kenara giden benim 17-18 yıllık külüstür olsun sorun değil, zaten o kadar yıl dayanması bile -ki ikinci el bir bilgisayar o yüzden belki daha yaşlı- mucize.

Tek sıkıntım animeyi çevircem de malesef izleyici biraz beklemek zorunda, önceden de demiştim durumlar el verdiğince devam edeceğimi. Son haftalar müsait değildim, bu aralar hastayım da, fırsat oldukça çevirir bölüm biriktiririm ama yayınlayamayabilirim çünkü encode ettiğim bilgisayarım yazdığım gibi yüksek ihtimalle göçtü.. Gecikme için özür dilerim..

1. Kai

Kai

çözdün mü xd

10. Golge_Kaze

Himitsu FanSub ^^

Bu hafta günceli Lavinia yazdı ve çok da güzel oldu ;) Benim için söylediğin her şeye teşekkür ederim -Gölge-san utanır- <3 Neyse öhüm, Lavinia'nın yazdığı kısa güncelimize ve bölümlere ulaşmak için: Tık Buyrun size bu haftaki güzelim serilerimiz: Bu haftaki manga bölümlerimiz: Boyfriend of the Dead 43-44, Jack, The American Ghost 49-50-51, Cherry Boy That Girl 55, Cat’s Bride 09, Koroshi Ai 44; Anime bölümlerimiz ise: Blue Gender Movie Not: Malesef My Shiny World benim birkaç sorunum yüzünden geç gelecek. Hafta sonu mini bir güncelle vermeye çalışacağım, gecikme için özür dilerim Anime konusunda ise encode yaptığım bilgisayarım bozuldu :// Tamir ettirmeyi deneyeceğim, duruma göre sizleri bilgilendireceğim ^^
  11. Golge_Kaze

Himitsu FanSub ^^

Eveeettt.. Bir-iki güne geleceğini söylemiştim ve dördüncü bölüm hazır. Bu seriyi hızlı yapamıyorum çünkü webtoon serimi bitirmeye çalışıyorum. En azından güncellere yetiştirmek için uğraşsam da bazen gecikebiliyor : ( Çeviri hatalarım varsa, yapıcı eleştirilerinizi beklerim. Uta-chan ile sizlere iyi seyirler dilerim^^ ACTORS -Song Connection- Bölüm 4 İçin: Tık
  12. Golge_Kaze

Himitsu FanSub ^^

Yo minna ^^ Nasılsınız? Bu haftaki güncelimizde biraz Noragami’den, biraz Devils Line’dan biraz Haikyuu’dan bahsettim bunun dışında iki yeni üyemiz (Sonki ve Echo)e “Hoş Geldiniz” dedim ve azcık serilerden söz ettim : ) Ayrıntılı bilgiler ve serileri indirmek için güncele buyurun: Tık Bu haftanın serileri ise: Bu haftaki manga bölümlerimiz: Boyfriend of the Dead 41-42, Jack, The American Ghost 48, Cherry Boy That Girl 54, Cat’s Bride 08; Anime bölümlerimiz ise: InuYasha Movie 3 Not: ACTORS altyazıda biraz çevirim kaldığı için ve filmin encodu uzun sürdüğü için yarın ya da sonraki gün bir aksilik, sorun çıkmazsa gelecek.
  13.  Bayağıdır bloga yeni gönderi atmak istiyordum ama çevirmek istediğim bir anime OST'si yoktu. Sonunda bir tane şarkı buldum!
     2020'nin İlk Şarkı Çevirisi HoneyWorks'den "Tokyo Autumn Session" oldu, baya da güzel oldu, aferin bana xD

Spoiler

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

1 anime, 2 filmi var serinin :) Benim çevirmiş olduğum da anime ve filmlere ek çıkmış bir klip anladığım kadarıyla,
      Zaten seri orijinalde HoneyWorks'ün yaptığı kliplerin ardından oluşturulmuş bir anime serisi, hala müzik olarak bir sürü yan hikayesi çıkmakta.

Türkanime'deki anime linklerini bırakıyorum buraya, öneririm cidden çok hoş bir seri şöyle insanın yüzünde gülümseme bırakacak cinsten:

Ah ah o parçayı ne dinlerdim eskiden, okula giderken falan mırıldanırdım. Parçada kullanılan anime çevrilse keşke :'(

3. Gallardo

Gallardo

Sen iyi bir insansın Ancaks. Hem anime-müzik çeviriyorsun hem beni arama zahmetinden kurtarıyorsun.

Araburu Kisetsu ile aynı stüdyodan çıkan anime (sadece anime kısmı) diye aklımda yer etmişti bu! Tam adamına denk gelen bir öneri oldu. Ekledim listeye :D

Dün parçayı dinledikten sonra çevrilmesi istenenler başlığın yazmaya niyetlenmiştim ama biri benden önce davranıp yazmış :D

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Düşüncen için teşekkür ederim : )
      HoneyWorks sevdiğim çalışmalar yapan bir müzik yapımcı grubu bu yüzden olsa gerek serileri söz konusu olunca heyecanlı oluyorum. Aramak ondan zahmetli olmadı, iyi seyirler ;)
       İstenen bir film ya, Haikara-san'dı sanırım videodaki anime -tam adını unutmuş olabilirim- umarım bir an önce çevrilir ve bizler de izleriz : D

14. 2020'nin İlk Şarkı Çevirisi HoneyWorks'den "Tokyo Autumn Session" oldu, baya da güzel oldu, aferin bana xD https://animeciejderha.wordpress.com/2020/02/23/honeyworks-tokyo-autumn-session/
  15.  Hayat kısa, yarının garantisi yok, cebimde beş kuruş yok ne yapayım yani? Ne olduğu bile belli olmayan bir hastalığım var diye ağlayayım mı? Ya da bu aralar birkaç şeyde başarısız oldum diye duvara kafa mı atayım? Peh! Ben en iyisi çalışmaya devam edeyim. En azından zamanım dolu geçer... Damarıma basıldı geçmiş olsun  -_-

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Teşekkür ederim : )
      Evet cidden hastane görmenin öyle kötü bir etkisi var. İnsanın bütün yaşam enerjisini sömürüyor :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

16. Golge_Kaze

Himitsu FanSub ^^

Yo minna ^^ Bu haftaki bölümlerimiz: Boyfriend of the Dead 38-40, Koroshi Ai 43, Jack, The American Ghost 47, Cherry Boy That Girl 53, Cat’s Bride 07 Bölümleri indirmek, güncelimizi okuyup bizlere manevi olarak destek olmak için: Tık Yoğunluk sebebi ile My Shiny World webtoonu ve ACTORS animemiz bu güncelde yetişmedi, sağlığım yerinde olduğu ve aksilik çıkmadığı sürece telafi edeceğim ^^
  17. Golge_Kaze

Himitsu FanSub ^^

Merhaba minna ^^ Günceli vermeden önce; geçtiğimiz cuma günü olan Elazığ depreminde hayatını kaybedenlere “Allah rahmet eylesin.” diyor ve yakınlarına baş sağlığı diliyoruz. Depremzedeler için ise öncelikle sağlık diliyoruz, dileriz yaraları olabildiğince çabuk sarılır ve böyle bir felaket tekrar etmez. Haftanın Bölümleri: Mangalarımızdan; Cherry Boy, That Girl 52, Cat’s Bride 06, Boyfriend of the Dead 36-37, Jack, The American Ghost 45-46, My Shiny World 53 var. Animelerimizden ise, ACTORS -Song Connection- 03 ve InuYasha Film 2 var. Serileri İndirmek İçin: Tık
  18. Golge_Kaze

Himitsu FanSub ^^

Yo minna ^^ Güncelin giriş kısmını atlayıp, buraya sadece bugünkü bölümler hakkında yazacağım (giriş kısmı yani benim hastalığımdan yakınmam falan hakkında olan kısım için ve bölümleri indirmek için sizi güncele alalım: Tık), Öncelikle anime çevirmenlerimizden Tulkas, InuYasha’nın filmlerini çevirdi! Bu güzel haber ile her güncelde bir tanesini encode edip paylaşmak da ben Gölge’nin işi oldu! Ellerine sağlık Tulkas ;) Hepsini birden paylaşmak isterdim ama sağlık durumum olsun, zamanım olsun elvermiyor alt yazıyı kontrol edip ayarlayıp, programa atmaya.. Ama bugün için ilk filmi getirdim ;) My Shiny World ve ACTORS ikinci mini güncelimize kaldı maalesef :( Bunun dışında diğer önemli haberimiz ise günün yıldızı “Live Forever” hakkında! Dahlia’nın yaklaşık bir yıldır üzerinde çalıştığı seriye veda vakti gelmiştir.. Ve de ilk biten manga serimiz olmuştur! Dahlia’ya bu seri boyunca verdiği emekler için buradan çok çok teşekkür ederiz <3 Dahlia’nın da seri ile ilgili son sözlerini buraya iliştiriyorum: “Umarım bu seri okuyanlara ve aynı duyguları taşıyanlara ışık tutar, en azından yazarın da dediği gibi bir miktar etkili olur. Okuduğunuz için teşekkürler sağlıcakla kalın : )” Dahlia’nın serinin bitimi hakkındaki ilk yorumu: “BİTTİ ULAN BİTTİ SONUNDA GÜZELDİ AMA BİTTİ BEE nfjsjjfjd” Dahlia saçımı çekmek isteyecek ama bu notu buraya iliştirmesem olmazdı xD Bu hafta mangalarımızdan Koroshi Ai 42, Live Forever 46-52, American Ghost Jack 43-44, Cherry Boy, That Girl 51, Cat’s Bride 05 var, Yeni anime filmimiz InuYasta Film 1’i de sitemizde bulabilirsiniz ;)
  19. Üçüncü bölüm bu hızla inerse, animenin çevirisini 5 yıl sonra anca bitiririm herhalde...

1. Gallardo

Gallardo

5 yıl çok fazla 4 yıl olsun.

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Ahaha, sana bir güzellik yapayım üç yıl olsun :P -Pazarlığı severim xD-

Neyse ki, sadece 15-20 dkya intirebileceğim başka bir kaynak buldum xD Çünkü eski dosyayı torrentten silmemiştim ve bugün daha %13 civarıydı indirmesi, komik bir durum : D Gerçekten de beş yıl sürse şaşırmazdım :depressed2-onion-head-emoticon:

20. Golge_Kaze

Himitsu FanSub ^^

Mini Güncel 01: “Köri” kelimesini bolca duyacağınız “Actors-Song Connection” animesinin ikinci bölümü sizlerle xD Not: Bu yayın bir güncel sayılmamakla birlikte, sadece animeye bölüm verirken yanında birkaç bölüm de manga verdiğimiz “Minik” bir yayındır. Günceller her zamanki tarihlerinde devam edeceklerdir : ) ACTORS-Song Connectison- Bölüm 2'ye ulaşmak ve mangalarımızdan Live Forever 43-45, American Ghost Jack 42. bölümlere ulaşmak için: Tık
  21. İyi seneler TürkanimeTV ailesi! <3

22. Golge_Kaze

Himitsu FanSub ^^

İyi seneler minnaaa ^^ Nasılsınız? Yeni yılınızın ilk günü nasıldı? Yoğunluğa rağmen elimizden geldiğince bölüm çıkartmaya çalıştığımız ve benim yeni yıl hakkında bir şeyler yazdığım güncelimize ulaşmak için: Tık Bu günceldeki manga bölümlerimiz: My Shiny World 52, Live Forever 41-42, Boyfriend of the Dead 35-35.5, Cherry Boy, That Girl 50 Yeni Animemiz ACTORS -The Song Connection-'ın da ilk bölümü!!! -Bu animeyi daha çıkmadan önce bile istiyordum, hasta olunca arada kaynadı, bir aksilik çıkmazsa güncel dışında bile gelebilir- Bunun dışında Not 1: Bu güncele American Ghost Jack ve Cat’s Bride yetişmedi, sonraki güncelden itibaren bir aksilik çıkmazsa devam edecekler. Not 2: Üçüncü üniversite konusunda inatla çalıştığım için bazen benim serilerin bölümleri güncel dışında ya da karışık gelebilir. Boş vakit durumum tam bir karmaşaya döndü. Adığım yeni serileri görmüşsünüzdür (Bknz: Novel Aozora) Dil okumak istediğimden çeviri benim pratiğim gibi oluyor ama edite vakit kalmayabiliyor. Sağlık sorunu yaşamadığım sürece ya da başka büyük sorun çıkmadığı sürece önceden verdiğim sözler geçerli, gecikme olsa da 1 ay gibi uzun süreli olmaz ? Teşekkür ederiz, aksamalara rağmen 2019 bitmeden bitirebilmek bizi de mutlu etti :)
  23. Hastayım... Antibiyotik kardeş bana iyi gelsen iyi olur! Mide bulantısı ile güncel yazdırdın çünkü xD

24. Golge_Kaze

Himitsu FanSub ^^

Yo minna ^^ Gölge-desu (hasta ve bolca halsiz bir Gölge xD) Nasılsınız? İyi misiniz? Bu güncelde size harika bir haberim var! Anime serimiz "Blue Gender" tamamlandı! ThereamDream'e emekleri için çok çok çok teşekkürler < 3 Ellerine sağlık! Bunun dışında diğer serilerimizden (Cherry Boy That Girl hariç, malesef o diğer güncele kaldı, bu güncele yetişemedi) en az bir bölüm vermeye çalıştık, tüm ekibimizin ellerine, emeklerine sağlık < 3 Bu Haftaki Manga/Webtoon Bölümlerimiz: Boyfriend of the Dead 34, Koroshi Ai 40-41, Live Forever 39-40, American Ghost Jack 41, My Shiny World 51,Cat’s Bride 04 Bu Haftaki Anime BölümlerimizBlue Gender 25-26 Final https://himitsusub.wordpress.com/2019/12/18/blue-gendera-veda/ -Gölge-
  25. Golge_Kaze

Himitsu FanSub ^^

Yo minna ^^ Bu haftaki güncelimiz -Gölge’nin “Güncelleri Okunmaları İçin Yayınlıyoruz” Günceli ^^- Güncelin adının neden böyle olduğunu sorarsanız... Bize gelen "Yeni bölüm ne zaman?", "X serisini bıraktınız mı?" sorularının sorulmasını saçma bulduk. Çünkü biz her İKİ HAFTADA BİR yayımladığımız güncellerde, aktif serilerimizden en az bir bölüm yayınlamaya çalışıyoruz. Yayınlayamayacaksak o GÜNCELLERDE haber veriyoruz. Anime ile ilgili kısmını şuraya bırakıyorum: “Biz animeleri blogumuzda indirme linkini ekleyerek paylaşıyoruz ve animeler mangalardan farklı olarak her güncelde gelmiyor. Çevirmeni müsait oldukça yapıp atıyor. Çok uzayacağı zaman zaten GÜNCELLERDE sebebini belirterek söylüyoruz. Ayrıca her zaman Türkanime gibi sitelere yükleyemeyebiliyoruz. Bizim Uploaderımız yok. Yetkililerden rica ediyoruz. Onlar yüklüyorlar. Ama onlar da her dakika bize bakacak değiller. Vaktimiz oldukça haber veriyoruz. Seriyi bırakmadığımızı söylememize rağmen, neden bıraktığımızı iddia edenler oluyor? Anlamış değilim. GÜNCELLERDE aksi duyurulmadığı sürece yarım serimiz yoktur. Güncellere bakın lütfen. Devam ettiğimizi görmek zor değil.” Bu haftaki bölümlerimiz: Boyfriend of the Dead 32-33, Koroshi Ai 39, Live Forever 38, My Shiny World 49-50, Cat’s Bride 03, Cherry Boy, That Girl 48.2-49 Olmayan iki serimizi merak edenleri güncelimize davet ediyoruz: https://himitsusub.wordpress.com/2019/12/03/golgenin-guncelleri-okunmalari-icin-yayinliyoruz-gunceli/
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.