Jump to content

Golge_Kaze

Üyeler
  • İçerik sayısı

846
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

22

Durum güncellemeleri bölümüne Golge_Kaze kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Sabah kahvemi içerken anime müzikleri dinliyorum ama tek başıma çekemiyorum, konuşacak birileri var mı etrafta? Bu arada sabah diyorum ama öğlen olmuş..:)

2. Cat Street diye bir mangaya başladım, konusu güzelmiş..:)

3. Ao Haru Ride'ı izlerken mangasındaki her sahne gözümde canlanıyor..:) Süper bir anime..:)

1. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Bence de hemen gelsin..:) Süper yapmışlar müzikleri falan çok güzel uymuş..:) Bir tek kapanış müziğini fazla beğenmedim ama o kadar da önemli değil dinledikçe alışırım sanırım..:)

4. Benim için bayram hep hüzünlü bir zaman olmuştur ama bu bayram kendime söz verdim, anime izleyip kendime moral depolayacağım, annemi ve arkadaşlarımı güldüreceğim..:)

1. Specific

Specific

En iyisini yapıyorsun,iyi seyirler.^^

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Teşekkürler..:) İyi bayramlar..:)

5. İyi bayramlar..:) Bayram için anime listesi yapan tek ben değilim değil mi?

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Cık bende arşivi doldurdum.Özellikle geceleriizlemek için.İyi bayramlar bu arada ;)

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Yalnız değilmişim..:) O zaman bol animeli ve ailelerimizle huzurlu bir bayram tatili dileyeyim..;)

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Bende sana aynısını diliyorum :)

6. James Bowen'in Sokak Kedisi Bob ve Bob'un Dünyası adlı kitaplarını tavsiye ederim. Süperler ve gerçekten yaşanmış olmaları ilgi çekici..:)

7. Yorucu bir günün ardından kitap veya manga okumak gibisi yok..

1. DHspark

DHspark

bende tam tersine yorgunluktan sonra ikisinide okuyamam :) yorgun olmasam okuyorum ama yorgun olunca pat sızıp kalıyorum :D

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Bence en iyisini yapıyorsun..:D Kitaplar bende oksijen kaynağı gibi bir şey olmuştu bir aralar oradan kalmış bu okuyarak dinlenme huyu bana..:)

8. Yarın kilisede dedem için okuma olacak yani akşam beş altıya kadar buralarda olmayacağım... Hazırlıklar yordu ama dedem için değerdi..

9. Bugünler güçlü olmak için elimden geleni yaptığım ve üzüntümü belli etmediğim günler ve biraz daha güçlü olmalıyım.. Yardım eden herkese teşekkürler..

1. Shotdown

Shotdown

Üzüntünü aksine belli etmelisin bence sürekli içine atman sağlığına olumsuz yansıyabilir :) Birisiyle konus içini dök dertlerini anlat ağlayabiliyorsan ağla hiç kimse ağladı diye güçsüz olmaz aksine daha güçlü olur :)

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Doğru ama ben ağlarsam annem de ağlar. Evde sadece o olduğu için onu üzmemem gerekiyor yani biraz karışık. Yine de haklısın teşekkürler..

10. Arkadaşlar dedem vefat etti, beni güldürmeyecek, az müzikli bir anime tavsiye eder misiniz? Şu zamanlarda annemin yanında olmak için uyanık kalmalıyım ve zihnimi sakin tutmalıyım...

11. Garip günler yaşıyorum...

1. Kaxell

Kaxell

Tamamını okudum. :) Güzel bir temel olmuş. Devamını paylaşmak istersen bana at, seve seve okurum. (Nedense işin içine bilinmeyen bir cisim girince aklım hep bilim kurgu ve doğaüstüne gidiyor. :3 )

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Tamam devamını yazdığımda ilk haberi olanlardan olacaksın..:)

12. Şu anda NANA adlı animeyi izliyorum.. Bu animede gerçekçi bir yan var, müzikleriyle ve çizimleriyle kendine daha çok çekiyor ama duyguların ve olayların bu kadar karışık ve üzücü olması biraz sinir bozucu..

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. eXt

eXt

Listedeki animeler hızlı biteririm umarım,onada sıra gelir ^-^

3. Gizemlibiri

Gizemlibiri

nana koleksiyon mu ne :D adı :D onu izlemişimtir iyi bi anime ama karışık adam hep öncelikli ya :D

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Sinir bozucu yanı da bu ya, adam hep öncelikli..:D

13. Wattpad'de geçen yıl yazdığım bir hikâyeyi bölüm bölüm atmaya başladım, hikâye hakkında yorumlarınızı bekliyorum..:) http://www.wattpad.com/56378937-geçmişim?d=ud

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. minik animesever

minik animesever

ben de kullanıyorum :)

3. Namida

Namida

ben uzun zamandır kullanıyorum ama sadece okumak için =) henüz yazacak cesareti bulamadım kendimde =)

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Bence yazmayı denemelisin, kötü yorum aldığında bile gurur duyuyorsun çünkü kötü yorumlar daha iyi yazmanı sağlıyorlar..:)

14. Şimdi düşünüyorum da, hayat olumlu ve olumsuz sürprizlerle dolu ve bu sürprizler hayatımızı rengarenk hâle getiriyor..:)

15. Yeni bir hikâye yazmaya başladım ve şimdi başım ağrıyor çünkü yoruldum(yorulmaya değer :)). Baş ağrıma iyi gelecek bir anime tavsiye edecek olan var mı?

16. Naruto'nun yeni bölümünü beklerken bir yandan da yeni hikâyemi yazmak eğlenceli oluyor..:D

17. Yaşar Kemal'in "Al Gözüm Seyreyle Salih" adlı kitabını şimdi bitirdim, sıra Naruto izlemekte..:D

1. DHspark

DHspark

vaay yaşar kemal den kishimoto sensei ye geçerim diyorsun. saygılar... :D

18. Animeler.. Beni mutlu etmek için bana bir manga veya anime tavsiyesi vermek yeter galiba..:D

19. Okuldan sonra biraz anime izleyip dinlemek güzel bir şey..:D

1. ♥Lydia♥

♥Lydia♥

aynen :) ama ben animeni biraz fazla izliyorum :D

20. FairTail izlerken Natsu'nun gücüne hayran olmamak elde değil..:D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.