Jump to content

Golge_Kaze

Üyeler
  • İçerik sayısı

846
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

22

Durum güncellemeleri bölümüne Golge_Kaze kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Himitsu Fansub'da manga çevirmek veya editlemek isteyen arkadaşlar benimle iletişime geçebilirler :)

2. Akşam dörde kadar test çözcem sonra çeviriler ve sizlerleyim..:D 4'ü bekleyin :D

3. Az kalsın 6 editlenmiş webtoon sayfası gidiyordu.. Yine biri gitti ama ucuz atlattım..

4. Bugün ve gece ayakta olacağım, sormak istediğiniz bir şey olursa(çeviri ile olsun, edit ile olsun ya da başka bir şey ya da dertleşmek isterseniz), buradayım.. Bol bol da anime izlerim muhtemelen.. Yani kolay ulaşırsınız bana haberiniz olsun..

5. Vee tükendim... Ama şimdi gönül rahatlığıyla Romeo ve Julieti izleyebilirim.. Animesi süper..

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Aynen sonu konusunda bir fikrim yok daha başındayım ama gerçekten eseri okumuştum, bu şekilde senaryolaştırılması çok hoş olmuş.. İlk bölümden etki bırakıyor.. O açılış şarkısı beni benden aldı götürdü resmen..

3. Nayru

Nayru

sonunda ince bir gönderme var umarım fark edersin...bir de şunu da sormak istiyorum mekanın adı yani 'Neo Verona' sence de kulağa çok cool gelen bir mekan ismi değil mi ?

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Aynen çok hoş bir isim.. Neo Verona.. Zaten Romeo ve Julietin isimleri bile hoş ve ilginç.. Ne bileyim Cordelia ismine bayıldım.. Ama mekanın ismi dediğin gibi çok cool :D

6. Yorgunluk ve korkularımla streslerimye yüzleşiyorum, çevirileri, editleri yapıyorum endişeye gerek yok.. Serilerimi yarım bırakmam ben ama bana fazladan iş çıkartıp üstüme gelmeyin... Çünkü gerçekten kötü bir dönemdeyim..

7. Ders yok sınav yok okula gidiyorum.. Harcadğım zamanda 100 soruluk test çözer, sonra da oturur manga editlerdim ya XD Resmen zaman kabı..

2. historianWeeb

historianWeeb

Benim bi arkadaş sene başında 45 günlük devamsizliği harcadı şimdi okulda tek asdfg

3. jans09

jans09

Dün iki ayrı sınıfta da gelmiş olan bir öğrenci için 2 blok ders boyunca sınıfta oturdum. Gelmeyin artık diyorum "devamsızlık" diyor.... :(

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Bende devamsızlık da yok :/ Anne zoruyla gidiyorum :/

8. Ohayo minna :)

1. Mileydi

Mileydi

Ho hoo ohayyoooo :P

2. Dj-Morphosis
  9. Bleach'in şu açılış şarkısına hastayım:

1. historianWeeb

historianWeeb

her açılışına hastayız biz :P

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Tabii ki her açılışı güzel de alonez ve bu benim için ayrı güzel :) Zaten Bleach sadece şarkıları için bile izlenir :D

3. historianWeeb
  10. Sinirden test çözemiyorum.. Yok böyle bir şey ya..

11. Bleach'de olaylar tam istediğim yerde ama... Yorgunluktan bayılıcam.. Yaa ödevlerden nefret ediyorum(Üni sınavında alanım dışında bölüm seçeceğim için edebiyatçıyla dil anlatımcı üstüme yürüdüler.. 15 sayfa test ödevini ben nasıl yetiştircem..XD)

1. NatsuJun

NatsuJun

gambatte ne,nappeun hocalar

12. 7 Nights 3. ve 4. kısım eklenmiştir keyifli okumalar :)

13. Bu haftanın bitiminde dolaya doya anime izliycem.. Eve gelince ne izlesem acaba? Bleach'i mi izlesem(221. bölümdeyim) yoksa No Game No Life'ı merak ettim ona mı baksam..

2. rek

rek

No Game No Life izle zaten bir günde direk biter.

3. Golge_Kaze

Golge_Kaze

No game no lifea da bir bakayım o zaman :) İkisinden de izlerim :)

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Şu Vaizardlar kaçıncı bölümde gelcekler ya.. Gelsinler artık ya..

14. Veee bir aydır uğraştığım dönem ödevim bitmiş bulunmaktadır :D Oy oy İstanbul'a döndüğüm an ödevler ve sınavlar tepemde patladı XD Gece 1'de eve geldik, birkaç saat uyuyup okula gitmek bir de İngilizce sınavı olmak.. Gerçekten 7 sınavla çoook yoğun bir hafta olacak.. Herkese son sınavlarında başarılar..:)

1. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Beynimiz hata veriyor..XD

15. Ankaradayımm :-) Burası çok güzellll :-)

16. Bir günlük bir İstanbul-Ankara yolculuğum olacak.. Engelliler derneğinin etkinliği olarak.. Sizce bir günlük yolculuk için yanıma ne almalıyım?-Valiz doldurmayı düşünmüyorum ama ne alsam acaba, sadece bir telefon alıp yola çıkamam ya :D-

1. Rıse

Rıse

sırt çantası yap yeterli..

neler koyacağını biz bilemeyiz ..

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Sırt çantamı ayarladım :) Kitap koyucam dönem ödevim için kitap bitirmeliyim, yedek tişört ve çorap koyucam (Teşekkürler Ankaralı Kopernik az kalsın unutcaktım :) ), şarj aletim yanımda olacak :) Bir de bir defter ve yarabandı, ıslak mendil, peçete gibi lazım olabilecek şeyleri alırım herhalde :) Heyecanlandım şimdi çok uzun zaman oldu şehir dışına çıkmayalı :)

17. Noblesse çok iyiymiş ya.. 55. bölümdeyim, hem gülmekten kırıyor hem de heyecanlandırıyor...

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Ben daha 55. bölümdeyim ama keşke vaktim olsa da başından kalkmasam diyorum, çok güzel ya..:D Yeni bölüm gelmemesiyle ilgili ilgili kabataslak bir çeviri yapmıştım.. Webtoonun yaratıcılarından biri panikatak rahatsızlığı yaşıyormuş :( http://i.hizliresim.com/pg91Qr.jpg

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Noblesse candır özellikle Rainin spesifik düşünce ve hareketleri :D Counter oynadığı bölümü hatırladım da :'D Neyse Webtoon tarzını seviyorsan Tower of God öneririm.O da devam eden bir seri ;)

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Rai'nin kapı açmayı öğrendiği sahneyi asla unutmayacağım :D :D :D 3 tane webtoon projesindeyim :D İki webtoonu hem çevirip editliyorum, birini sadece editliyorum.. Webtoonları seviyorum :D Tower of God'a Noblesse'den sonra başlayayım :D

18. Tatil geldi de bana tatil olmayacak gibi.. 64 soru fizik, 32 sayfa Dil Anlatım testi, bir dünya haritası çizimi, 54 soruluk monografi, dönem ödevi ve bu hafta olacak olan ki sınav.. Keşke Kage Bunshin gerçek olsaydı dediğim anlar...

19. 7 Nights 3. bölümün yüzde kırkı tamamlandı..:D Bugün yarın biter ama dördüncü bölümün ortalarına gelmeden yayınlamam :D

20. Death Note'ı sonunda bitirdim ve şey... Sanırım yorum yapmam mümkün değil.. Tek diyeceğim şey yazar çok iyi bir eser yazmış/çizmiş.. Gerçekten etkisinden bir süre çıkmam bunun...

21. Uzun zamandır güncelleme yapmamıştım bu hikayeye.. Yazmak iyi geldi..:) Keyifli okumalar..:) http://www.wattpad.com/122864430-geçmişim-final-maçi

1. Rıse

Rıse

Kalemine sağlık bir kısmını keyifle okudum..

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Beğendiğinize sevindim..:)

22. Yorgunluktan ölüyorum resmen.. Bu hafta çoook zor ve yorucu olacak ama çok güzel şeyler yapıcam heyecanla bekleyin..:D

23. Sukitte 23. bölüm yayınlanmış..:D İnsan kendi çevirdiği şeyi okuyunca bir garip oluyor..:D Editörümün ellerine sağlık :)

1. kawaii kereste

kawaii kereste

benim hoşuma gider kendi yaptığım bişeyi okumak/izlemek :D

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Kötü bir duygu değil ama ilginç bir his..:) Umarım Sukitte ii Na Yo'yu uzun zamandır bekleyenler de beğenirler :)

24. Grip yüzünden çeviriler iyice aksadı, biraz çeviri yapmalıyım, değil mi?

1. Dj Morphosis

Dj Morphosis

önce dinlenmelisin.

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Dinleniyorum ama çok aksadı ya.. En son hasta hasta Sukitte ii Na Yo'ya bölüm yetiştirdim daha hiç çeviri yapmadım, Edit de birikti.. Kendimi aşırı yormadan başlayayım diyorum yavaştan..:)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.