Jump to content

Golge_Kaze

Üyeler
  • İçerik sayısı

846
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

22

Durum güncellemeleri bölümüne Golge_Kaze kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Baka-tsuki kapandı mı ya? 7 nightsa bölüm çevircem site açılmıyor..:(

1. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Açtı siteyi çok mutluyum.. Bir an siteye giremeyince korktum ya..:S

2. Dj Morphosis
  2. Hasta olmaktan nefret ediyorum..:( Grip oldum ve 3 ilaç yazdı doktorum.. İki gün de rapor..

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Teşekkür ederim Knight..:) Geçmiş olsun Milli :)

3. Witch

Witch

Gecmis olsun cumlemize •~•

Aa G yasiyor sjdjsjjd ;-;

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Teşekkür ederim :)

3. Tahmin edin şu an ne çeviriyorum..

4. Veee çok sevinerek diyorum bitti sınavlar bitti..:D İki haftada tır çarpmışa çevirseler de bizi bitti sonunda... Bu akşam çevirilere devam..:)

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Allah kolaylık versin.. Bizde sınavları iki haftaya tıkıştırdılar.. Ne zaman başladı ne zaman bitti anlayamadık..:D

3. OrangeBox

OrangeBox

Bizde TEOG var -,-

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

TEOG.. SBS anılarım canladı.. 3 yıl arka arkaya ecel teri dökmüştük.. Umarım başarılı olursun..:)

5. Bugün sınavlarım bitiyor..:D Yani çeviriler geliyor..:) Belki bir-iki sürprizim olur.. Belki..

6. Fizik sınavından da kurtuldum.. Daha Dış Ticaret, Maliye, Muhasebe, Coğrafya, İngilizce ve Dil anlatım var ve hepsi çarşamba perşembe cumaya sıkıştırılmış durumda..:D Güleyim mi ağlayayım mı bilemedim..

2. Pingu

Pingu

bir anda biter işte hissetmezsin :D

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Bence ağla ;-; k.g.

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

:D Umarım geçer.. Bugün Maliye ve İngilizceyi atlatırsam daha çabuk geçicek..:D Bunun yanında ağlayamıyorum bile.. Beynim çorba oldu..

7. Off neden ben ya? Şu an tek istediğim şey bu tarz bir yorumdu..

8. Sonunda! diye bağırdım evde :D Bilgisayarlı Muhasebeden 60 almayı başardım :D(Geçen dönem ilk sınavım o kadar çok düşüktü ki söyleyemem bile) Ama maliyet muhasebesi.. Bu dersi kim getirmiş gidip bir döveyim ;D

1. Rıse

Rıse

Sevindim..korkacak bir şey

yokmuş değil mi..:D

2. Witch

Witch

Tebrik ederim :"D

3. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Evet yokmuş :) Teşekkür ederim :)

9. Çevirisini istediğiniz manga varsa söyleyin liste yapıyorum çevirmek için :)

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Dediğim gibi çeviren kişilerden izin almam gerekir.. Hani tamamen bırakılmış olsa tabii ki çevirirdim çünkü serilerin yarım kalmasını sevmiyorum ama tamamen bırakılmamış :) Ama tamamen bırakılırsa ya da o tarz bir durum olursa çevirisine ben de bir el atarım :)

3. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Şu an bulunduğum 3 grup var bir de kendim çeviri-edit vs. yapıyorum ortak bir proje daha almak çok zor olur..:/ Pek belli olmuyor ama 17 yaşında lise 3'e giden bir gencim..:) Ama aklımda bulundurucam Toriko'yu :) Zaten çevirmeden önce okumam da gerek listemde durucak :)

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Çünkü şu an farklı bir çalışmam var özel bir çalışma onu tamamladığımda çevirmen gelmemişse düşünebilirim ama şu bir-iki ay zaten listedekilere başlayamam sınıf geçme derdi var..:/

10. Fırsatını bulup Akatsuki no Yona'nın son bölümünü izledim.. Çok güzeldi ya.. Umarım yeni sezon gelir..:) Yona'yı daha da güçlü görmek istiyorum..:)-Aslında mangası var ama ingilizce okumaya üşeniyorum-

11. 3 günde tükendim daha iki gün var ve 3 yazılı daha.. Molalarda Light Novel okumasam yerdim herhalde kafayı..

12. 7 Nights yeni bölüm çevirisi gelmiştir.. Keyifli okumalar..:D http://animeciejderha.blogspot.com.tr/2015/03/7-nights-bir-kadin-savasci-gece-dans_20.html

1. Witch

Witch

Oley oley! Ruyamda 3.bolumu okuyordum :'D

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

:D Şu hafta geçsin 3. bölümü de çevircem..:)

3. Witch

Witch

Sinav haftasi <_< :'D

13. Bugün çok önemli bir sınavım var.. Sabah ilk iki derste hem de.. Korkuyorum ya.. Çalıştığım halde endişeliyim.. Umarım iyi geçer.. -Bu arada sınavları başlayan öğrencilere başarılar dilerim- :)

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

:D Aynen ama o anki psikolojiyle insan bir garip oluyor...

14. Bugünkü sınavda başarılar..:) Umarım istediğiniz gibi geçer sınav..:)

15. İlk iki dersim boş.. Okula gitmeden 7 Night'sın 2. bölümünün % 25'ini çevirdim :) Devamını eve gelince halletcem.. Yani umarım o hal kalır bende..:D

16. Duygularınıza güvenin.. Kendinize güvenin.. Bu şekilde gününüz iyi geçer.. Günaydın..:)

1. Rıse

Rıse

Günaydın..

Güven önemli özgüvenli olmak gerek.. :D

17. Bu hafta 7 Nights'ın çevirisi gecikecek.. Biraz yoğunum bu aralar..:) Fırsat bulunca çevircem..:)

1. Rıse

Rıse

Merakla ve heyecanla bekliyoruz...

2. Milli Midilli
    3. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Azıcık beklenecek bu hafta :) Ama azıcık :)

1. LeornKayn

LeornKayn

Pek bişe anlayamadım....videonun kalitesinden olsa gerek pekte katlanamadım izlemeye sesler çok boğuktu ama açıklarsan sevinirik ya da sevinirim öyle bişe işte :P :D

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Aslında videolar o kadar da kötü değildi.. Neyse ben çektiğim için öyle çıkmıştır :D :D Gösteri yaptık dün.. Çocuklar haftaya büyük sahneye çıkacaklar öncesinde 8 Mart için bir gösteri hazırladık.. Herkesin önünde dans edebilmeleri için bir öncelik oldu :D Onu çektim :)

18. Kenshin.. Şu şarkıya bayıldım.. Film bitti hala bunu dinliyorum..

19. Günaydın..:) Uzun ve yorucu bir güne daha uyandık... Ama bunlara rağmen güzel şeyler olacağına inanıyorum.. Hadi bugün bizim için hazırlanmış gizemleri bulalım :D

2. noirwinglessova

noirwinglessova

Günaydın. . . beyin loading

bugün hayatım cok gizemli gecti. gizli olan hicbir şeyi bulamadım _._

3. kurumi chizuru

kurumi chizuru

Benimi arıyosunuz :D (hani adım Gizem ya)

4. Golge_Kaze
  20. Duyuru: 7 Nights'ın Giriş bölümünü yüzde 50 çevirdim, 1. bölümü wordde 6 sayfa sürdü, girişin yarısı 3 sayfa.. Yani şu an bitmiş, tükenmiş durumdayım..:/ Girişi yarın okuldan döndüğümde bitirip 1. bölümle yayınlayacağım..:)

21. Eğer bugün işlerim ters gitmezse küçük bir sürprizim olacak..;D

2. noirwinglessova

noirwinglessova

güzel olmuş ^.^ ellerine sağlık

3. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Teşekkür ederim, umarım bir saati içinde önsüzü de bitiririm, ilk bölümle paylaşırım..:)

4. noirwinglessova

noirwinglessova

rica ederim ⌒.⌒ bekliyozzz *-*

2. Milli Midilli

Milli Midilli

Eveeet çok güzel devamını bekliyorum *-* *-*

3. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Tamam yeni bölüm yazınca haber veririm, en geç cuma akşamına kadar yazmayı düşünüyorum..:)

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Yeni bölüm geldi..:)

22. Bu ayakkabıları cidden sevmeye başladım..:D Dans ederken rengi enerji veriyor ve idolm@ster'ın bir şarkısını seçtiğim için pembe çok tatlı oldu.. http://hizliresim.com/RJOnMZ

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Teşekkür ederim..:) En güzel pembe toz pembe..:)

3. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Rica ederim...^^ Bence de :)

4. kurumi chizuru

kurumi chizuru

Kyaa kawaii <3 :bende istiyoruum

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.