Jump to content

Golge_Kaze

Üyeler
  • İçerik sayısı

846
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

22

İtibar Etkinliği

1. Harika
    Golge_Kaze got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Ölmedim, yaşıyorum... Sanırım... Neyse :D Eskilerden pek kalan yok ha? Neyse şimdiki   
    Ölmedim, yaşıyorum... Sanırım... Neyse :D Eskilerden pek kalan yok ha? Neyse şimdiki arkadaşlara iyi akşamlar dilerim ^^ Zümrüd-ü Anka'nın Evi'ne bayağıdır şarkı çevirisi atmadım. Eğer çevirmemi istediğiniz bir anime OST'si varsa alta yazabilirsiniz uygun zamanda çeviririm ^^ Şimdilerde youtubeda çevirenler var ama yine de ben bloga düz yazı şeklinde kendi çevirilerimi atma keyfimden vazgeçemiyorum :D 
  2. Beğen
    Golge_Kaze reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, Küçük bir iş için boş zamanı olan bi çevirmen arkadaşımız aranıyor   
    Küçük bir iş için boş zamanı olan bi çevirmen arkadaşımız aranıyor

3. Üzgün
    Golge_Kaze got a reaction from Kikuchi for bir durum güncellemesi, İki FanSub'a bölüm gönderildi, sıra üçüncüde.... Akıldan zorum var evet evet biliyoru   
    İki FanSub'a bölüm gönderildi, sıra üçüncüde.... Akıldan zorum var evet evet biliyorum ama seviyorum bunu ya XD
    Not: Evet, kafayı yedim XD
  4. Harika
    Golge_Kaze reacted to Witch for bir durum güncellemesi,   
  5. Beğen
    Golge_Kaze reacted to Rıse for bir durum güncellemesi, Shingeki no Kyojin 3. sezon geldi ..Bir levi kaptan kolay yetişmiyor efsane başlangıç   
    Shingeki no Kyojin  3. sezon geldi ..Bir levi kaptan kolay yetişmiyor efsane başlangıç yaptı koltuklara yaslanın ve bu güzel seriyi izleyin 
  6. Karmaşık
    Golge_Kaze got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Her şey bir kenara 30 GB'lık manga arşivini ne ara yaptım ben ya o.O -Benim gibi biri   
    Her şey bir kenara 30 GB'lık manga arşivini ne ara yaptım ben ya o.O -Benim gibi biri için büyük bir rakam :P
  7. Beğen
    Golge_Kaze reacted to Red-King for bir durum güncellemesi, Bu millet ne zaman ki aşk, entrika, kötü çocuk konulu yazıları hypelamayı bırakacak,   
    Bu millet ne zaman ki aşk, entrika, kötü çocuk konulu yazıları hypelamayı bırakacak, bende o zaman güncel yazarlardan okuyacağım. Genç yeteneklerin tespiti bile üst seviyede memlekette, bunalım... Yayın evlerine de buradan kucak dolusu sevgiler, hepsi de kaliteli yazarları keşfeden editör ve menajerlere sahip. :D
  8. Beğen
    Golge_Kaze reacted to Rıse for bir durum güncellemesi, Hayata bakışım çok değiştı..Artık dost biriktiriyorum ve Kendime daha çok vakit ayırı   
    Hayata bakışım çok değiştı..Artık dost biriktiriyorum ve Kendime daha çok vakit ayırıyorum.. İstediğin bir şey varsa hemen al yada yapmak istediğin bir şey varsa bekleme hemen yap... Yarın geç olabilir..

9. Beğen
    Golge_Kaze got a reaction from Kikuchi for bir durum güncellemesi, Çeviri yapmaktan beyni yanan bir çevirmen de buradadır...   
    Çeviri yapmaktan beyni yanan bir çevirmen de buradadır...
  10. Beğen
    Golge_Kaze reacted to Witch. for bir durum güncellemesi, Üç gündür NCT 127 - Limitless dışında bir şey dinlemedim, benim yolum yol değil...   
    Üç gündür NCT 127 - Limitless dışında bir şey dinlemedim, benim yolum yol değil...
  11. Beğen
    Golge_Kaze got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Anime izlemeyi çok özlemişim yaaa :D   
    Anime izlemeyi çok özlemişim yaaa :D 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.