Jump to content

Fantastic

Kayıtlı Üye
  • Content Count

10
  • Last visited

About Fantastic

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

1. Liste beklediğimden daha değişik.. 1.sırada SnK orası kesin 2.sırada Machine Doll olmalıydı bence.. Kuroko no basket 2.sezon 3.sırada olmalıydı... diğerlerini pek önemsemiyorum
  2. siyah saç ve davranış olarak Kirito'ya benziyorum birazda kuroko gibiyim fark edilmez ve sessiz :D iki şekilde de insanlarla fazla iletişim kuran biri değilim.. düşünürken killua'ya benzediğim söylenebilir
  3. Ben direk Steins gate den başlatırım :) yada fma (ben fma ile başladım) ama kişiliğini de göz önünde bulundurarak karar verilmeli bu işe
  4. Yaz beni de :) Killua Hisoka Chrollo favorilerim :)
  5. Mew den başka seçenek düşünemiyorum :D
  6. kimseyi seçmiyorum :D sonuçta kimi seçersem seçeyim Yuno hepsini gelip öldürecek :D Yuno <3 :D
  7. Pratik bir çözüm buldum ben arkadaşlar :D direk Tv serisi diyorum anime diyeceğime :D 2 saat açıklama yapma zahmetine de girmiyorum.. çizgi filmin biraz değişiği de diyebilirim aslında sonuçta "anlattıklarınız karşıdakinin anladığı kadardır.." bu felsefeyle yaklaşırsam sonuç gayet iyi oluyor..
  8. o kadar çok anime var ki aslında yazılması gereken.. hepsini değilde bazılarını yazacağım sadece.. Sword Art Online Angel beats Mirai nikki Tasogare Otome x Amnesia Steins gate
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.