Jump to content

Fantastic

Üyeler
  • İçerik sayısı

10
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Fantastic üyemizin başarıları

1. Liste beklediğimden daha değişik.. 1.sırada SnK orası kesin 2.sırada Machine Doll olmalıydı bence.. Kuroko no basket 2.sezon 3.sırada olmalıydı... diğerlerini pek önemsemiyorum
  2. siyah saç ve davranış olarak Kirito'ya benziyorum birazda kuroko gibiyim fark edilmez ve sessiz :D iki şekilde de insanlarla fazla iletişim kuran biri değilim.. düşünürken killua'ya benzediğim söylenebilir
  3. Kirito-Asuna Kuroyukihime-Haru Yukki-Yuno Okabe Rintarou-Makise Kurisu
  4. Ben direk Steins gate den başlatırım :) yada fma (ben fma ile başladım) ama kişiliğini de göz önünde bulundurarak karar verilmeli bu işe
  5. Fantastic

Hunter x Hunter FC

Yaz beni de :) Killua Hisoka Chrollo favorilerim :)
  6. Fantastic

En Sevdiğiniz Pokemon?

Mew den başka seçenek düşünemiyorum :D
  7. Fantastic

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

kimseyi seçmiyorum :D sonuçta kimi seçersem seçeyim Yuno hepsini gelip öldürecek :D Yuno <3 :D
  8. Pratik bir çözüm buldum ben arkadaşlar :D direk Tv serisi diyorum anime diyeceğime :D 2 saat açıklama yapma zahmetine de girmiyorum.. çizgi filmin biraz değişiği de diyebilirim aslında sonuçta "anlattıklarınız karşıdakinin anladığı kadardır.." bu felsefeyle yaklaşırsam sonuç gayet iyi oluyor..
  9. Fantastic

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

o kadar çok anime var ki aslında yazılması gereken.. hepsini değilde bazılarını yazacağım sadece.. Sword Art Online Angel beats Mirai nikki Tasogare Otome x Amnesia Steins gate
  10. Fantastic

Yu-Gi-Oh!’a Yeni Tv Serisi Geliyor

Duellolarda biraz üst seviye oyunculara hitap etse (5Ds gibi) çok izlenir bence
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.