Jump to content

AniKing

Üyeler
  • İçerik sayısı

18
  • Son ziyareti

AniKing üyemizin başarıları

1. kardeş Naruto nun kuchıyose yapmaya çalıştığı zamanı hatırla mühürleri biliyodu ama yinede yapamıyodu
  2. AniKing

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Toradora 1-15 bellzebub 24-27 (ödevim vardı izleyemedim üzgünüm)
  3. Pardon ama Kabutonun gücünü Orochimaru aldı yani Kabuto eski ezilmiş haline döndü
  4. Bir Teori: Manga hala devam ediyor belki bütün kuyruklu canavarlar narutonun içine girip Juubi tipi bir jınchuurıkı olabilir. Madarayı yenebilecek güce kavuşabilir. İmkansız diyebilirsiniz ama orochimaru olayı da imkansızdı.
  5. Naruto-Naruto Shippuden-Bleach-One Piece Bu 4 uzun seriyi 2 ayda güncelledim.
  6. AniKing

Gerçek olmasını istediğiniz karakterler..

Arkadaş olarak: Monkey D. Luffy (One Piece) Usui Takumi (Kaicho wa Maid-sama) Black Star (Soul Eater) Houtarou Oreki (Hyouka) Abi olarak: Gol D. Ace (One Piece) Sanji [One Piece(öyle abi bulunmaz)] Abla-Kız kardeş: Ui (K-ON) Sevgili olarak: Gasai Yuno [Mirai Nikki(psikopatlığı hoşuma gitti)]
  7. AniKing

İtiraf Köşesi

6 yaşlarında aşırı sapıktım. Küçüklükten yararlanıp kuzenlerin göğüsüne elliyodum :(
  8. AniKing

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Tama... Tama... Tama... Tamaya demek istedim taşak değil. (Seitokai Yakuindomo)
  9. AniKing

Türk Anime TV !!! (Anket)

1 ) Animez diye bir kanalda Bleach ve Naruto'yu izliyordum sonra devamını merak ettim ilk önce anizm sonra türk anime sonunda bir otaku olup çıktım. 2 ) Sitenin aşırı kapsamalı olması. Yani sitede 1500 kadar anime serisi var. En sevdiğim yanı bu. (10000 bölüm amacıma burda tamamlıyabilirim.) Çok kolay olması(istediğin şeyi rahatlıkla bulabilmen) Genel olarak aklı başında insanların burda olması. 3 ) ramen 4 ) Çok yeniyim kanka daha yok. 5 ) Dediğim gibi çok yeniyim ama Schenizel geliyor aklıma. 6 ) Bu sitenin hakkını veriyor. (Sanırım aşırı asosyal) 7 ) Geyik 8 ) Bu ne la? 9 ) Çooook yeniyim 10 ) Oyşş ne yazcam bilemedim ki.
  10. AniKing

Animeciler, Acaba Kaç Yaşındasınız ?

Başlangıç 15 Şuan 17 Bitiş 20 (diye plandı.)
  11. Anime deyince aklıma Animenin anlamını bilmeyip ayıp bişey sanıp söyleyince bana tip tip bakan arkadaşlarım geliyor.
  12. AniKing

İlk İzlediğiniz Anime?

Animez kanalında 1. sezon hariç hiçbiri yoktu bu yüzden Bleach'in devamını izlemek istedim ilk izlediğim Bleach
  13. AniKing

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Nyan koi 7-12 Gırls Bravo 2 11-13 To love ru Darkness 9 Lovely Complex 7 Toaru Majutsu no Index 7-8 Machine Doll wa Kizutsukanai 9-10 (asosyalim)
  14. AniKing

Favori Anime Müzigin ?

D-tecnolife Uverworld (bleach 2. sezon açılış müziği) aqua timez alones (bleach 6. sezon açılış) new song tacica (naruto shippuden 11. sezon açılış müziği) moshimo (naruto shippude 12. sezon açılış müziği) Niwaka Ame Nimo Makezu Nıco Touches the Wall (naruto shıppude 13. sezon açılış müziği) daha çok var tabi ama özellikle bunları seçmemin nedeni şarkı ile birlikte openingin uyum içersinde olması.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.