Jump to content
  • Create New...

Otaku-Mc

Kayıtlı Üye
  • Content Count

26
  • Last visited

3 Followers

About Otaku-Mc

• Rank
    Level 1
  • Birthday 05/18/1997

Profil Bilgileri

Facebook

• Facebook
    https://www.facebook.com/hakan.akbulut.54772?ref=tn_tnmn

Recent Profile Visitors

844 profile views
  1. O değilde neden japonyada doğmadım yav ne güzel olurdu uyandığımda ohayo diyen bi kız kardeş afafgnahfahg

2. Slam dunk - Fairy Tail - Shingeki no Kyojin - One piece - Naruto Shippuden
  3. mesaj olarak atabilirdin kardeşim :) Teşekkürler
  4. Sende bi gelecek görüyorum o.o benim sevdiğim şeyleri seninde sevmen ne güzel bişey yav :D narutoyla gintama dışında daha izlemedim eheh
  5. izlemeye korkuyom la mangasını takip ettiğimden T_T
  6. Çok büyük Final Fantasy Hayranı olduğumu bugün anladım AS:DA:F

1. Show previous comments  3 more
    2. Otaku-Mc

Otaku-Mc

benim pcyi görsen :ASD:DAS tekme atarak çöpe kadar götürürsün ben yine dayanıyorum :D normalde paramparça ederimde işte :D

3. KomşununOğlu

KomşununOğlu

yok ben artık ona yaşlı özürlü hamile ve sakat muamelesi yapıyorum utanmasa kalk ben oturucam sandalyeye dicek :D

4. Otaku-Mc

Otaku-Mc

ahahaha :D aynen benimkisine çekmiş :D

7. Hoşgeldin Hoşbulduk berhat :D bende hakan
  8. 3 gündür fairy tail izlemiyom yeni bi anime çıktığı için bu gece fairy tail yazcam o yüzden bekliyorum aadkjfnajkgkbagh
  9. replik sayılıyosa en sevdiğim replik bu asdfnajj edit: hiç naruto izlemedim ama çok güldüm buna :D
  10. aha valla ben,izledim ağladım aklıma geldikçe gözlerim doluyo yav ama code geasstan sonra another çok fena etkiledi beni olmayanların arasında olup kendi ölümünü beklemek korkutucu u.u
  11. Ohh be 5 gündür beklediğim chopstickler bide konoha alınbandım geldi çok mutluyum u.u

12. Hoşbulduk herkese çok sağolun :)
  13. Teşekkürler dostum öyle umuyorum zaten yanımdaki arkadaşlarımın animelere çizgi film demelerinden bıktığımdan en azından sohbet edecek bi arkadaş istiyorum :)

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.