Jump to content

Otaku-Mc

Üyeler
  • İçerik sayısı

26
  • Son ziyareti

Otaku-Mc kullanıcısının paylaşımları

1. O değilde neden japonyada doğmadım yav ne güzel olurdu uyandığımda ohayo diyen bi kız kardeş afafgnahfahg

2. Otaku-Mc

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Slam dunk - Fairy Tail - Shingeki no Kyojin - One piece - Naruto Shippuden
  3. Otaku-Mc

Merhaba

mesaj olarak atabilirdin kardeşim :) Teşekkürler
  4. Otaku-Mc

Merhaba

Sende bi gelecek görüyorum o.o benim sevdiğim şeyleri seninde sevmen ne güzel bişey yav :D narutoyla gintama dışında daha izlemedim eheh
  5. Otaku-Mc

Yeni amv'em (Bleach)

izlemeye korkuyom la mangasını takip ettiğimden T_T
  6. Çok büyük Final Fantasy Hayranı olduğumu bugün anladım AS:DA:F

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Otaku-Mc

Otaku-Mc

benim pcyi görsen :ASD:DAS tekme atarak çöpe kadar götürürsün ben yine dayanıyorum :D normalde paramparça ederimde işte :D

3. KomşununOğlu

KomşununOğlu

yok ben artık ona yaşlı özürlü hamile ve sakat muamelesi yapıyorum utanmasa kalk ben oturucam sandalyeye dicek :D

4. Otaku-Mc

Otaku-Mc

ahahaha :D aynen benimkisine çekmiş :D

7. Otaku-Mc

Merhabalar

Hoşgeldin Hoşbulduk berhat :D bende hakan
  8. Otaku-Mc

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

3 gündür fairy tail izlemiyom yeni bi anime çıktığı için bu gece fairy tail yazcam o yüzden bekliyorum aadkjfnajkgkbagh
  9. Otaku-Mc

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

replik sayılıyosa en sevdiğim replik bu asdfnajj edit: hiç naruto izlemedim ama çok güldüm buna :D
  10. Otaku-Mc

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

aha valla ben,izledim ağladım aklıma geldikçe gözlerim doluyo yav ama code geasstan sonra another çok fena etkiledi beni olmayanların arasında olup kendi ölümünü beklemek korkutucu u.u
  11. Ohh be 5 gündür beklediğim chopstickler bide konoha alınbandım geldi çok mutluyum u.u

12. Otaku-Mc

konnichiwaa.!

Hoşbulduk herkese çok sağolun :)
  13. Otaku-Mc

konnichiwaa.!

Teşekkürler dostum öyle umuyorum zaten yanımdaki arkadaşlarımın animelere çizgi film demelerinden bıktığımdan en azından sohbet edecek bi arkadaş istiyorum :)
  14. Otaku-Mc

konnichiwaa.!

Hoşbulduk dostum :)
  15. Otaku-Mc

konnichiwaa.!

Teşekkürler yiğit :)
  16. Otaku-Mc

konnichiwaa.!

arigato gozaimaştaaa hepinize Teşekkür ederim *-*
  17. Otaku-Mc

konnichiwaa.!

Hoşbulduk dostum teşekkür ederim :) ehehe
  18. Otaku-Mc

konnichiwaa.!

yogattaağğ *-* merhaba diye başlatıyım konuyu o zaman eheh
  19. Herkese iyi geceler ben Hakan 16 yaşındayım 7 yıldır anime izlerim Rap müzik dinlerim istanbulda oturuyorum ve sivaslıyım sizle tanışmak için can atıyorum diyebilirim yaş farketmez hepiniz benim dostumsunuz sonuçta Bu arada Favori Animelerim Slam Dunk Fairy Tail One piece Shingeki no Kyojin Zero no Tsukaima Sword art Online şimdi daha yazmak istemiyorum yav sizide yormiyim tanışmak kaynaşmak kanka arkadaş olmak isteyenler zaten profilimde facebook profilim var ya ordan yada burdan arkadaş olabiliriz farketmez eheh *-* Bu arada ismim yanıltmasın otaku değilim T_T
  20. Otaku-Mc

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum 1. sınıftan 3.cü sınıfa kadar pokemondaki misty'ye aşıktım :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.