Jump to content

bltgcr

Üyeler
  • İçerik sayısı

56
  • Son ziyareti

bltgcr kullanıcısının paylaşımları

1. bltgcr

One Piece Tanıtım (Ağır Spoiler İçerir)

bildiğim kadarıyla monkey d. garpın iki oglu var gol d. rogerve monkey d. dragongol d. rogerin oglu portgas d. ace portgas annesını soy ısmı gol u roger ın oglu anlasılmasın ndiye almıyormonkey d. dragon luffy nın babası dunyada en cok aranan adam dıye gecıyor ace le luffy aslında kuzenler bunu face te bır anime sayfasında yorum yapmıslardı ben opnların yabancısıyım.D B)
  2. bltgcr

One Piece Tanıtım (Ağır Spoiler İçerir)

dostum aynı duyguları seninle paylasşıyorum:D dün naruto nun 348. bölümünü geçe geçe izledim ayrıca mangadan takip edince pek bir esprisi kalmıyor:D
  3. bltgcr

Herkese İzmir'den merhaba.

aslında bende anime degıs tokusunda bulunabılecek bırılerını arıyorum ama dostum senden cok uzaktayım bu arada hosgeldın umarım guzel vakıt gecırısın:D
  4. bltgcr

MERHABA MİNNAH:d

hayır kardes soyısmım uzun geldgı ıcın her yerde bulutgocer ı bltgcr dıye kısaltıyorum ama etkili bir tahmin senınkıde
  5. bltgcr

Grimmjow Çizimim (Photoshoplu)Fan Art

oohghg harbıden etkılıymıs tebrıkler:D
  6. bltgcr

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

bleach bıtırmeye tam gaz devam 282-331
  7. bltgcr

En Beğendiğiniz Cosplay!!

kakashi
  8. bltgcr

hasır şapka tayfasından biri ölecekmi

jpg dekı sahneyı daha once gormedım hatırlamadım hangı sahne acep
  9. bltgcr

hasır şapka tayfasından biri ölecekmi

10.kişi jinbei olamaz ayrıca lawun durumu gecicimi yokdarayfada kalacak mı? luffy zoro sanji brook franky usop nami robin chopper (law) lawun kı degısken belkı degısebılır baskasıyla
  10. bltgcr

Merhabalar ^.^

OHH CEVIRMEN IYIYMİS, MERHABA BERK BEN DE OGUZHAN
  11. SİTEYE BAYADIR ÜYEYİM AMA FORUMDA YENİYİM
  12. bltgcr

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

aslında daha izlemedım ama bleach 290 dan 321 e kadar indirdim izlerim geceleyın anime gecesi :D
  13. bltgcr

Haki Nedir ? Haki Hakkında Herşey!

VAY ANASINI LUFFY BİLİNENLERİN HEPSİNİ KULLANIYORDA ESKİ SHCİBUKAİFLAMINGODADA VAR KRALIN HAKİSİ ACEP KAPISTIKLARINDA NE OLACAK
  14. bltgcr

Tamamen amatörce olan çizimlerim ♥

gorjuss karakterini görmedimherhalde yada gördümde tanıyamadım ama diğerleri nin her türlü gideri var :D
  15. bltgcr

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

urahara kisuke adamın ayrı bır havası var ama kaptan ukitakede etkili arasında kaldım güce gelirsek ichigonun eline kimse su dökemez
  16. 1)deluge 2)utorrent 3)bittorent 4)tixati 5)torch bence en iyi sıralam boyle hepsınıde kullandım
  17. hayır bu degılde ya ortalama son 20 bolumde bu calıyor openıng adı ney bulamadım kı hero se come back eskı olanı
  18. arkadaşlar birisi soundtrack ın ismini paylaşabilir mi?teşekkürler..
  19. bltgcr

( 10 / 10 ) Maken-Ki! Two [BD]

ecchinin dibine dibine vuruyorlar ilk sezonuda zaten bir gecede izlemiştim mükemmeldi simdi bölüm biriktiriyorumsabırsızım bu arada bununda çizimleri mukemmel
  20. bltgcr

( 18 / 12+ ) Freezing Vibration

ah ah sonunda çizimini en sevdiğim mangalardan biri :D
  21. bltgcr

Akatsuki FC

bzede birseyler kaldımı gencler?
  22. gencler resmın bırınde narutonun butun bıjuların jıncurıkısı oldugunu gordum muhtemelen naruto rıkudo sennın olur madarayı haklar hokagelık konusunda naruto nasıl olsa gonullerın kahramanı hokagelıgı bırakabılır ama şu var yondaıme ıle sandaıme nın durumu gıbı bırseyler olabılır 6. naruto 7.sasuke olarak hokage olabılırlar ve konahayı beraber yönetirler ama bu senaryoda tsunadenın ortadan kalkması lazım olabılıtesı yuksek bence sinan buraya gizlemek istediginiz yazi [/spoiler. nokta yerine köşel,i parantez kullan
  23. bltgcr

( 10 / 10 ) Maken-Ki! Two [BD]

animeye ilk adımı ecchi tarzı yüzünden atmıştım ve maken ki ilk sezonunu izlemiştim daha sonra müftelası oldum sabırsızlıla bekliyorum yatttaaaaaa
  24. bltgcr

One Piece Şeytan Meyveleri Tanıtım

etkiliydi paylaşım içib teşekkürler
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.