Jump to content
Türk Anime TV Forum

bltgcr

Üyeler
    56
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    bltgcr got a reaction from MUSERC in 2015 Bahar Dönemi Gelecek Animeler (Yenilendi)   
    high school dxd geliyor ötesi var mı yahu sabırla ilk bölümden itibaren 3 ay beklicem sonrada hepsini bir gecede izlicem hahahahhahn heyecanlandım rias senpaii no obbayda hhhhaa:D
  2. Beğen
    bltgcr reacted to kaskas123 in Naruto Manga 663'teki gizemli AYAK(DİKKAT SPOİLER İÇERİR   
    bana daha çok kakashi gibi geliyor. hem yazıyor orada madara ile kakashi yüz yüze gelecek diye. veya orochimaru(yanlış ise yanlış yazmışımdır) edo tense ile madaranın kardeşini de diriltmiş olabilir. 

onu geçtim narutoya nasıl bir power up yapacak onu düşünüyorum
  3. Beğen
    bltgcr reacted to ALEJANDRO in Bence Sasuke ölür![Spoiler İçerir]   
    Ölsede kurtulsak ne sasukeymiş be :)
  4. Beğen
    bltgcr got a reaction from BynomenT in Grimmjow Çizimim (Photoshoplu)Fan Art   
    oohghg harbıden etkılıymıs tebrıkler:D
  5. Beğen
    bltgcr reacted to Nexsuss in MERHABA MİNNAH:d   
    Hos geldin :=)
  6. Beğen
    bltgcr reacted to fuyu in MERHABA MİNNAH:d   
    hoş geldin :)
  7. Beğen
    bltgcr reacted to Lacky in MERHABA MİNNAH:d   
    Hoşgeldin.:)
  8. Beğen
    bltgcr reacted to Cold Dewil in MERHABA MİNNAH:d   
    Selam Genç  ^_^  Hoşgeldin Foruma ...

PS: Nickden isim türetmeye çalışdımda... BaLTaGeÇeR :blink: Battle of the Lord Terra Galactic Cosmos Railgun :blink:

Görkeminkisine döndü :D
  9. Beğen
    bltgcr reacted to bltgcr in MERHABA MİNNAH:d   
    hayır kardes soyısmım  uzun geldgı ıcın her yerde bulutgocer ı bltgcr dıye kısaltıyorum ama etkili bir tahmin senınkıde
  10. Beğen
    bltgcr reacted to Skadi in MERHABA MİNNAH:d   
    Hoşgeldin..
  11. Beğen
    bltgcr reacted to torotoro in MERHABA MİNNAH:d   
    Hoşgeldiniz. Keşke kendinizi biraz daha tanıtıp, tanışma konusu olduğunu belli etseydiniz.
  12. Beğen
    bltgcr reacted to ♠Misaki♠ in MERHABA MİNNAH:d   
    Hoş geldin  :lol:
  13. Beğen
    bltgcr reacted to Zura in MERHABA MİNNAH:d   
    Hoş geldin. :)
  14. Beğen
    bltgcr got a reaction from ayanatsume in Tamamen amatörce olan çizimlerim ♥   
    gorjuss karakterini görmedimherhalde yada gördümde tanıyamadım ama diğerleri nin her türlü gideri var :D
  15. Beğen
    bltgcr reacted to ayanatsume in Tamamen amatörce olan çizimlerim ♥   
    Öncelikle bu resimlerle göz zevkinizi bozduğum için gomennasai  :beg-onion-head-emoticon:
    Zaten çok bişey yok o yüzden dayanırsınız heralde :D

1.Anotherden Misaki Mei pek benzemedi ama :D

2.Tsubasa reservoir den Sakura bu da :D

3-Öylesine kafamdan çizdiklerim bunlarda :D 

4-Buda gorjuss adında karakter gibi bişey ben bulmadım internetten gördüm :D

5-Veee Naruto ♥

6-En sevdiğim çalışmam Kakashi ♥ Bence en güzeli bu, neden derseniz çünkü yapımında kalem ve kağıdın yanında bir de sevgi var  :wub: 

Resimlerime bakan herkese çok teşekkürler :D Anime resimlerini sadece sevdiğim için çiziyorum o yüzden amatörler. Kendimi geliştireyim, mangaka olayım gibi hedeflerim yok ki zaten olamam :D Baktım herkes atıyor resimlerini bende kıskandım attım.  :evil-smile-onion-head-emoticon:  Tekrar arigatou-gozaimasu minna-san ! :D
  16. Beğen
    bltgcr reacted to Hokage_Minato in ( 10 / 10 ) Maken-Ki! Two [BD]   
    Anime Adı : Maken-Ki! Two
    Anime Türü : Aksiyon, Ecchi, Dövüş Sanatları, Okul, Süper Güç, Harem
    Bölüm Sayısı : 10 / 10
    Yapım Yılı : 2014
    Çevirmen : Arnossy
    Düzenleme : KuramaUN
    Özet; Eskiden kız okulu olan ama daha sonrasında karışık öğretime geçen Tenbi Gakuen'e kaydolan Ooyama Takeru sıradan görünüşüne rağmen aklı sürekli sapıkça şeylere çalışan genç bir delikanlıdır. Takeru'nun, okuldaki diğer öğrencilerin tüm canlılarda bulunan "Element" adlı bir güç kaynağını kontrol edebildiklerinden ve "Maken" adı verilen sihirli parçaları kullanabildiklerinden haberi yoktur.Maken-Ki'nin 2. sezonudur.
      Klasör Linki

• Yeni Oluştur...