Jump to content

Kutatgu

Üyeler
  • İçerik sayısı

397
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum yanıtları bölümüne Kutatgu kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Jujutsu Kaisen'in ilk 6 bölümünü izlemediğim için pişmanım. Biri beni bu konuda uyarmadı, ben sizi uyarmış olayım.

2. Jujutsu Kaisen'in ilk 6 bölümünü izlemediğim için pişmanım. Biri beni bu konuda uyarmadı, ben sizi uyarmış olayım.

1. Kutatgu

Kutatgu

Bu arada bir düzeltme yapayım. İlk 6 bölümü izlediğim için pişmanım demek isterken, izlemediğim için pişmanım yazmışım. Belli bir saatten sonra animeler hakkında durum güncellemesi yapmamalıyım :)

2. (See 6 other replies to this status update)

3. Jujutsu Kaisen'in ilk 6 bölümünü izlemediğim için pişmanım. Biri beni bu konuda uyarmadı, ben sizi uyarmış olayım.

1. Kutatgu

Kutatgu

@Zorojuro Tüm seriyi izlemekten neredeyse vazgeçmemi sağlayacak kadar sıkıcı ve bayat bir öykü anlatmasıydı. 

4. Jujutsu Kaisen'in ilk 6 bölümünü izlemediğim için pişmanım. Biri beni bu konuda uyarmadı, ben sizi uyarmış olayım.

1. Kutatgu

Kutatgu

İlk 6 bölümü altlayıp seriyi öyle izlemek konusunda :) 

5. 3 yıl

1. Kutatgu

Kutatgu

@jans09  İyiyim, teşekkür ederim. Umarım sen de iyisindir. "Kopması zor bir dünya" kısmına kesinlikle katılıyorum. :)

6. Pazar gece 3:30'a dek oturarak koskaca bir Pazartesi gününü berbat ettim. :/ 

1. Kutatgu

Kutatgu

@Caprihorn Teşekkür ettim :)
      @jans09 en fazla 4 saat. bünyem eskisi kadar uykusuzluğu kaldırmıyor. :(

2. (See 2 other replies to this status update)

7. 3 yıl

1. Kutatgu

Kutatgu

Bi an doğru mu görüyorum diye tereddüt ettim. :) Hoş geldin.

8.  Seinen FC takdim eder: "Seinen 5" etkinliği. Tamamiyle kamu yararını hedefleyen bu etkinlikte;

•  üyeler ve üye olmayanlar en sevdikleri 5 Seinen animeleri listeleyecek,
    • bu listelere göre yeni başlayanlar için bir 5 animeden oluşan bir öneri listesi hazırlayacağız.

Etkinlik organizasyonu ve katılım için bu status'a yazınız :)

9.  Seinen FC takdim eder: "Seinen 5" etkinliği. Tamamiyle kamu yararını hedefleyen bu etkinlikte;

• bu listelere göre yeni başlayanlar için bir 5 animeden oluşan bir öneri listesi hazırlayacağız.

10.  Seinen FC takdim eder: "Seinen 5" etkinliği. Tamamiyle kamu yararını hedefleyen bu etkinlikte;

1. Kutatgu

Kutatgu

Şimdi aklımdan o geçti. Hangisi forumda daha fazla görünürlüğe sahip olacaksa pazarlama ;) açısından oraya yazmak daha uygun olur. Hangisi sence daha faydalı olur?

2. (See 10 other replies to this status update)

11.  Seinen FC takdim eder: "Seinen 5" etkinliği. Tamamiyle kamu yararını hedefleyen bu etkinlikte;

1. Kutatgu

Kutatgu

O zaman kurallar netleşti.

MAL Top 200 Seinen içerisinden en sevdiğin animeleri seç ve listele.

Sonra tüm bu animeler içerisinden top 5'i seçelim. Bu da Türkanime Seinen Top 5 olsun.

12.  Seinen FC takdim eder: "Seinen 5" etkinliği. Tamamiyle kamu yararını hedefleyen bu etkinlikte;

1. Kutatgu

Kutatgu

Bu da güzel bir fikir. MAL 200 Seinen listesine nasıl ulaşılacak? İnsanlar kontrol etmek isteyeceklerdir. 

13.  Seinen FC takdim eder: "Seinen 5" etkinliği. Tamamiyle kamu yararını hedefleyen bu etkinlikte;

1. Kutatgu

Kutatgu

İyi fikir. O zaman kuralları değiştirelim. Herkes en sevdiklerini yazsın :) Sonra yazdıklarımızdan bir liste derleyelim.  İsim Seinen 5 kalabilir fonetik olarak daha havalı duruyor sanki. :) Hoşbuldum ayrıca.

14. Bundan sonra anime önerisi başlığı açan herkesi banlayacağım direk.

Onun için konu ve başlık var zaten = https://forum.turkanime.tv/konu/14908-anime-istek-ve-önerileri/

1. Kutatgu

Kutatgu

Bundan sonra tatik maktik yok ban ban ban :D

2. (See 7 other replies to this status update)

15. İlgi çekicilikte ilkbahar sezonu, kış sezonunu döver diyorum :)

https://myanimelist.net/anime/season

https://myanimelist.net/anime/season/2020/spring

1. Kutatgu

Kutatgu

Bu sadece bu yıla has değil :) Genelde bahar sezonunu amiral gemilerinin sahaya sürüldüğü sezon olmuyor mu? :)

2. (See 5 other replies to this status update)

16. Yeni takıntım "Day in the life of a Japanese Meslek Adı" başlıklı videolar. :)

17. Pek değerli admin :) size mesaj yoluyla ulaşamadığım için selamlarımı bu durum vasıtasıyla iletiyorum. Umarım iyisinizdir. 

1. Kutatgu

Kutatgu

Forumda kimseyi bulamayınca MyAnimeList'den Barış'a ulaştım. :) Arada foruma uğradığını söyledi. Haberler sende. Nedir bu komünitenin hali :)

2. (See 1 other reply to this status update)

18. Son 2 sezonu takip etme fırsatım olmadı. Ne oldu ne olmadı takipçi arkadaşlar yeşillendirirse sevinirim. :)

19. grimgar bitti mi şimdi yaaa. yazık oldu baya sevmiştim. bi 50 bölüm olsa tadından yenmezdi.

1. Kutatgu

Kutatgu

2.sezon var diye biliyorum. 

20. Beklediğimize değmiş harika olmuş forum.

1. Kutatgu

Kutatgu

Şu an memnunum tek rahatsız eden şu üst menünün sayfa kayınca yapışması. Onu bir şekilde ayarladan halledebilirsek harika olur. :)

21. Skype sifremi unuttum :/

1. Kutatgu

Kutatgu

Holy'nin çözümü de fena değilmiş :D

2. (See 12 other replies to this status update)

22. Skype sifremi unuttum :/

1. Kutatgu

Kutatgu

Şifre mağdurları diye destek grubu açalım :D Şifresini unutanlara psikolojik destek verelim. :D

23. Skype sifremi unuttum :/

1. Kutatgu

Kutatgu

:D Forum, skype şifresi mağdurlarıyla doluymuş da benim haberim yokmuş.

24. Skype sifremi unuttum :/

1. Kutatgu

Kutatgu

:D bulucam o şifreyi vurucam kırbacı, vurucam kırbacı.

25. Bu hafta çok çalıştım. Ne anime izleyebildim ne manga okuyabildim. Game of Thrones'da başlamadı gitti.

1. Kutatgu

Kutatgu

Zeynep :D sen forumdamıydın ya :)

Rofh: Nisan'a çok var ayrıca Game of Thrones kışın daha keyifli oluyordu sanki. Winter is Coming motto'sunun bir anlamı oluyordu.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.