Jump to content

Kutatgu

Üyeler
  • İçerik sayısı

397
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum güncellemeleri bölümüne Kutatgu kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Durum yazdım.

2. Gidip Bokurawa Minna Kawai So'yu yeniden izleyeceğim. Sayko pasım bugün yine bulanmış :)

1. Aviantese

Aviantese

2.sezonu çıksa da izlesek. Karakterleri çok hoş.

2. Kutatgu

Kutatgu

Benimde beklediğim serilerdein biri manga ne durumda bilmiyorum. Eğer yeterince hikayede ilerlenmişse sezon duyurulur.

3. Uzun süredir ilke defa bugün 500 sayfalık bir manga serisini bitirdim. Hala eskiden olduğu gibi hissetmek güzel şey.

4. Japonlardan Türkçe uyarı. http://vimeo.com/90511972

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Paprika

Paprika

Oha adamın böyle düşünmesi çok içimi acıttı, bizimkilerin öküzlüğü yüzünden özür diliyor yahu.

3. DHspark

DHspark

adamlar onuru herşeyin üstünde tutuyorlar ya helal olsun. onların çok tedbirli olmalarına rağmen başlarına gelmiş inşallah böyle felaketler kimsenin başına gelmez. Yaşayacak yer kalmadıktan sonra yemişim ekonomiyi

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Utandım ben hala ders alamamış salaklık olduğumuz için. Şunu paylaşayım ben.

5. SHAFT'ın bütün animelerini bitirme kararı aldım. Zaten hangisini seçsem adamların işi çıkıyor.

6. Arada sırada yazayım birşey şuraya :)

7. Sonun listemin lideri thatından edildi. Bakemonogatari, unik görsel tarzı, ustaca diyalogları ve şu serilerde bulabileceğiniz en uç tsundere karakter ile tek kelimeyle etkileyici.

8. ga-rei hakkında inceleme yazılmayı haketti :) iyi bir aksiyon dram arayanlar kaçırmasın. hatta mangasına da başlayın.

9. çok yorgunum o zaman varım. ga-rei final bölümü.

10. Welcome to the N.H.K kafamdaki tüm sıralamaları altüst etti. Gülerken az daha laptop yere düşüyordu.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Misafir

Misafir

Baya iyi bir seri ancak verdiği bazı mesajlar tokat etkisi yaratabilir.

3. Kutatgu

Kutatgu

@Zeynep: Ortalara doğru sosyolojik problem üzerine yoğunlaşıp depresifleşiyor bir miktar sabır zorluyor fakat genelinde killer bir seri. Bir miktar kara mizah, bir miktar romatizm, bir miktar dram vs. Richard Linklater film izliyormuş gibi oldum.

4. *_*

*_*

Sayende başlamaya karar vrdim ^^

11. Noragami beklediğimden iyi çıktı. İlk 2 bölüm endişelenmiştim.

12. Chu-byo2 bu sezon zirveye oynuyormuş.

13. Chuunibyou_demo_Koi_ga_Shitai! uzun zamandır karşıma çıkan en eğlenceli animelerden biri. İnceleme listeme aldım.
    1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

bende tam dün izledim animeyi, eğlenceli ortaokul kompleksleri :P, hatta şurada linkleri vermiştim > http://forum.turkanime.tv/topic/1432-ne-yapiyorsun/page-377

2. Kutatgu

Kutatgu

Tam denk gelmiş ben de dün akşam GoSick bitince izyecek yeni anime ararken buldum. Sonra sabaha kadar dayanamadım bitirdim. :)

14. Gosick de biter. Şu sert kırılımlar geriyor artık. Daha akıcı bir hikaye ve bütün bir hikaye ümit ediyor insan.

15. Diablo 3 klanı kuralım hemen.

16. ne var ne yok millet

17. Tam foruma girip birşey yazayım dedim diablo 3 'e patch gelmdiğini duyup sadece durumu güncelledim :D

18. Gün içinde NHK World izler olduk.

19. Mirai Nikki - Guilty Crown'dan sonra Shangri-La ile devam.

20. Haftaya kesin yazacağım bi'şeyler.

21. Path of Exile cruel'ı bugün bitiririm herhalde. şu league'lere yetişsek.

22. Kamikaze yapıyorum rastgele anime izleyeceğim. bonsaiiiiiii.

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Yaoi cıkarmış .. :D

2. Kutatgu

Kutatgu

:D hahahah Allah korudu bu sefer :D

23. 14 günde animeyi bırakın!. Otaku mu oldunuz sorun değil. Rehabilitasyon prgramımız sayesinde 14 günde bu illetten kurtulmak artık mümkün :P

1. jans09

jans09

saracak bişey bulamayınca geri başlamama garantiside verseydin :)

24. Neon Genesis.

1. Misafir

Misafir

Evangelion.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.