Jump to content

Kutatgu

Üyeler
  • İçerik sayısı

397
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Harika
    Kutatgu reacted to Mileydi for bir durum güncellemesi, Hafifçıplaklık olan bir Romantik Komedi Animesi Önerirmisiniz? kurallara aykırı değil   
    Hafifçıplaklık olan bir Romantik Komedi Animesi Önerirmisiniz?
    kurallara aykırı değilmiş gibi ileti girdiğiniz için aldınız arkadaşlar uyarıları. 10 kişi civarı olduğunuzdan özel mesaj için profile girince bunu okuyup beni yormadan çıkış yapınız, teşekkürler.
    Eola-sama copy paste tenkyüüü 
  2. Üzgün
    Kutatgu got a reaction from Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, Pazar gece 3:30'a dek oturarak koskaca bir Pazartesi gününü berbat ettim. :/   
    Pazar gece 3:30'a dek oturarak koskaca bir Pazartesi gününü berbat ettim. :/ 
  3. Beğen
    Kutatgu got a reaction from 1456ha for bir durum güncellemesi, Seinen FC takdim eder: "Seinen 5" etkinliği. Tamamiyle kamu yararını hedefleyen bu et   
    Seinen FC takdim eder: "Seinen 5" etkinliği. Tamamiyle kamu yararını hedefleyen bu etkinlikte;
     üyeler ve üye olmayanlar en sevdikleri 5 Seinen animeleri listeleyecek, bu listelere göre yeni başlayanlar için bir 5 animeden oluşan bir öneri listesi hazırlayacağız. Etkinlik organizasyonu ve katılım için bu status'a yazınız :)
  4. Teşekkür
    Kutatgu got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Seinen FC takdim eder: "Seinen 5" etkinliği. Tamamiyle kamu yararını hedefleyen bu et   
    Seinen FC takdim eder: "Seinen 5" etkinliği. Tamamiyle kamu yararını hedefleyen bu etkinlikte;
     üyeler ve üye olmayanlar en sevdikleri 5 Seinen animeleri listeleyecek, bu listelere göre yeni başlayanlar için bir 5 animeden oluşan bir öneri listesi hazırlayacağız. Etkinlik organizasyonu ve katılım için bu status'a yazınız :)
  5. Beğen
    Kutatgu got a reaction from anes for bir durum güncellemesi, Yeni takıntım "Day in the life of a Japanese Meslek Adı" başlıklı videolar. :)   
    Yeni takıntım "Day in the life of a Japanese Meslek Adı" başlıklı videolar. :)
  6. Teşekkür
    Kutatgu got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Yeni takıntım "Day in the life of a Japanese Meslek Adı" başlıklı videolar. :)   
    Yeni takıntım "Day in the life of a Japanese Meslek Adı" başlıklı videolar. :)
  7. Beğen
    Kutatgu reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Bu zamana kadar ki çalışmaların için teşekkürler KyoAni. Umarım geri dönersin.   
    Bu zamana kadar ki çalışmaların için teşekkürler KyoAni. Umarım geri dönersin.
  8. Üzgün
    Kutatgu got a reaction from 1456ha for bir durum güncellemesi, Chihayafuru sonbahar sezonuna ertlenemiş. :/   
    Chihayafuru sonbahar sezonuna ertlenemiş. :/
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.