Jump to content

Felix

Üyeler
  • İçerik sayısı

179
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Felix kullanıcısının paylaşımları

1. Felix

Anime Gözleri :D

Chitanda Eru :) Hanekawa Tsubasa
  2. Felix

TÜRKAN!ME E-Dergi Mart Sayısı - ÇOK YAKINDA -

Yeni sayıyı sabırsızlıkla bekliyorum, konular ve anlatımlar hoş olmuştu. Devam etmemesine de üzülmüştüm. Bu sayıdan sonra tekrar yarım bırakılmaz umarım.
  3. Felix

Grimmjow Çizimim (Photoshoplu)Fan Art

Onaylıyorum, bence de kopya çekilmiş gibi duruyor.
  4. Felix

Merhaba Ben Batuhan

Hoş geldin. 1. [spoiler]deneme[/spoiler]2. Üst tarafta isminin yazdığı yerdeki oka tıkla takip ettiklerim bölümüne gel :) veya profiline gir sol taraftan konular sekmesini aç.
  5. Felix

selam yeniyim!

Hoş geldin. Nuritan asıl adınmı? :D
  6. Felix

Eskişehir Anime Dükkanı

Aaaa, Adana'mı neresinde oturuyorsun ?
  7. Felix

Tamamen amatörce olan çizimlerim ♥

Stresi kalıcı yapmayasın, sınava ilk defamı gireceksin ? Benim 2. denemem olacak ilkinde hiç stres yapmamıştım hatırlamıyorum, belkide ondan başaramadım :evil-smile-onion-head-emoticon:. Kendine güvenmen güzel bir şey güvenini kesme :)
  8. Felix

Şahsi olarak bende hazırlanıyorum ama forumu bırakamıyorum doğrusu. Sınava da az kaldı stres basmasın diye pek çıkmıyorum. Dershane problemin vardı ne yaptın onu ?
  9. Felix

Merhaba Ben BynomenT

Hoş geldin. ^_^
  10. Felix

Çizimlerin güzel olmuş eline sağlık. Birde Kakashi'ye küpe yapmışsın ilginç olmuş :embarrassed1-onion-head-emotico. Mei'nin zaten kapalı bir havası var zashiki warashi gibi bir karakter . Devamını çizmeni bekliyorum çizmeye devam edersen güzel bir şeyler çıkabilir.
  11. Felix

Shen çizimim

Güzel olmuş. Üzerindeki zırh ile vücudunun açıkta kalan yerleri arasında renk farkı yaratırsan daha güzel olacağına eminim :) Tekrar düzeltme yaptığın da zırhına yaptığın çizgileri biraz daha belirginleştir.
  12. Felix

Konnichiwa

Hoş geldin.. ^_^
  13. Felix

Neko Kızlar!!! :)

Admin kalpten vurmasını biliyor. Cepten girmeseydim eklerdim bende :(
  14. Felix

Çizimlerim Felix_

4. Aşamada tamamdır.Kakashi'yi çizmek çok da zor olmadı ^_^
  15. Felix

Çizimlerim Felix_

Çizimlerini bekliyorum, doydumda geldim bile :full-onion-head-emoticon:. Hemmen devam ediyorum.
  16. Felix

Çizimlerim Felix_

Bak şimdi hırs yaptım yarın çizecektim ama şimdi çizeceğim ama hemen çizemeyeceğim yemeeeek :desperate1-onion-head-emoticon:. Böyle güzel forum üyeleri oldukça pek rezil olacağını sanmıyorum ^_^
  17. Felix

Çizimlerim Felix_

Teşekkür ederim, ama gördüğün gibi daha bitmedi Kakashi abimi ekledikten sonra önceden söylediğim gibi İtachi-Sasuke çizimi yapıcağım. :happy-onion-head-emoticon:
  18. Felix

Çizimlerim Felix_

Çizince oluyor vallahi :) Resimde de öyleydi ama, ona göre çiziyorum zaten.
  19. Felix

Çizimlerim Felix_

3. aşamaya kadar geldim kakashi kaldı :)
  20. Felix

çizimlerim -deathlilee(fuyu)- 18.04.2015

Beğenme kotam dolmuş :( yarına kaldı. Çizimlerin çok güzel olmuş :)
  21. Felix

Karışık Çizimlerim.

Çizimlerin güzel, eline sağlık. Songena'nında dediği gibi, oranlar konusunda biraz hatan var gibi. Birde resimleri çekerken heyecan yaptın sanırım titremiş fotoğraflar ^_^
  22. Felix

Geç oldu ama güç olmadı Merhaba

Hoş geldin, bende Kemal. İyi forumlu günler dilerim :cheer2-onion-head-emoticon: .
  23. Felix

Kendi yapımım imza

Hızlı resim herhalde dosyaları hemen siliyor, bu siteden bir türlü resim göremedim tinypic adresine yüklersen memnun olurum :)
  24. Felix

Çizimlerim Felix_

Stressiz olmak rüya gibi yaptığım her şeyde stres duyuyorum. Psikolojik bir sorun ya bu, fobi genede teşekkürler.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.