Jump to content

sinanorfb

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

sinanorfb hakkında

• Doğum günü 01/02/1998

Profil Bilgileri

sinanorfb üyemizin başarıları

1. sinanorfb

Türkçemize kazandırılan "Manga"lar !

Okumak istiyorum diyenler kafayı mı yedi zaten internetten okuyosunuz 2 gün önce hellsing ve naruto yu ankarada atlantis de ki kitap evinde gördüm kitap başı 15 tl ve içinde 6 bölüm falan var tersten açıp okuması çok değişime gelio baktım bazı sayfalar renkli internettekinin aynısı full renklendirip koysalar belki alırım çünkü internette zaten beleşe okuyoruz niye bide para verip alalım ki japonyada dergi var adamlar alırlar zaten naruto fanıysa her yeni bölüm perşembe gelio perşembe günü alırlar sadece dergiyi perşembe günü gelen diğer mangalarıda okurlar ki bence her gün alırlar bu arada tek bi dergi yok biliyosunuz shonen jump dan bahsediyorum. ben japonya da yaşasam hergün alırım çokda pahalı değildir herhalde milyonlarca kişi alıyor bizim aldığımız dergiler gibi 5 tl flndır :D 5 tl olsa bile ayda 150tl en iyisi ne dergi ne de kitabını alalım internetten beleşe okuyalım bu arada naruto nun cildini gördüm bir cilte 8 -16 arası bölüm birinde 17 - 26 dı birinde 8 diğerinde 9 bölüm var 9 bölümün sayfası daha fazla fiyatı aynı bi anlamadım bu işten :O
  2. abi boşuna tartışmayın siyah saçlılara sasukeyi koymuşlar sasukenin saçı koyu mavi : :) hinatayı koymuşlar hinatanın saçı mor sayılır : YANİ BOŞUNA TARTIŞMAYIN
  3. sinanorfb

Rütbe Güncellemesi

hiç iyi değil mesala ben birinden nefret ediyorum onun youruma dislike atarım bunu denemek için kimdi adı hatırlamıyorum yorum sayısı 2600 küsürdü 4 tane dislike almıştı 3 tane hesabım var 3 ündende 1 tane ben dislike attım 2 saat sonra 12 tane oldu ama rütbesi değişmedi o kadar dislike almasına rağmen ne kadar beğeni almışki yani başka hiç dislike almamış olsa bile 2500.12=30000 bununda 2600 yorumu var 30000-2600=27400 tane beğeni mi almış :S
  4. arkadaşlar önceki yorumumda spoi yapamadım parantez içine aldım nasıl yapıldığını bilmiyorum yardım plss
  5. Madaranın yenilmesi zor madarayı bir tek 1. yenebildi zaten 1. en güçlü hokagedir 4. ye hep güçlü diyorlar çünkü o sadece kendisi jutsuları bulmuş ve yellow flash lakabı var :D şu an madara eskisine göre kat kat daha güçlü şu an 1. geri dönse onu rahatlıkla yener parantez içinde yazdıklarım spoi ( orochimaru ve sasuke 1. 2. 3. ve 4. hokageyide dirilticek böylece madarayı yenebilirler orochimaru bu sefer rinneganı istiyor olabilir :D ayrıca nagato rinneganı aktifleştiremedi sadece ailesini öldürdüklerinde kısa süreliğine bilinçsiz şekilde açtı rinneganı herkes aktifleştiremez öyle :D Çocuk oyuncağımı ? nagato o zamanlar daha küçüktü shinobiliğin s sinden anlamıyor rinneganı aktifleştiremez zaten madara nagato yu bulup rinneganını ona verip diyor ki sende potansiyel var ben ölünce rinne tensei ile beni dirilt (rinne tensei : nagato nun naruto ile dövüşünden sonra öldürdüğü kişileri dirilttiği teknik) nagato tamam diyip rinneganı alıyor sonradan nagato ölünce rinneganı tobi/obito alıyor şimdi madara yeniden canlandı ve şu an rinnegan eski bedeninde bir müddet sonra madaradaki rinnegan kaybolcak o yüzden madara savaşa katılmıyor ... tobi/obito naruto ile dövüşürken zayıf düşünce onun rinneganını alıcak) (Arkadaşlar yazımı okuduysanız anlarsınız madara tobiye/obitoya saldırınca naruto tobi bee fln filan eğer diriltirilirse 4 hokage sadece 4. değil tüm hokageler yani madaranın ağzına sı.ar :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.