Jump to content

mugetsuga

Üyeler
  • İçerik sayısı

10
  • Son ziyareti

mugetsuga üyemizin başarıları

1. mugetsuga

2015 Bahar Dönemi Gelecek Animeler (Yenilendi)

ya bu aralar ne dua etsem tutuyor Dungeon ni türkçeye cevrilsin diye du a ettim o da tuttu en son 2 hafta once animesi cıksın diye dua ettim o da tuttu noluyo D:
  2. eline sağlık umarım devam edersiniz seriye
  3. mugetsuga

En güçlü Espada

ben de 2 dıyorum ulqi guclu ama onu alamaz adamın yeteneği olum zaten
  4. sanada teşekkürler burakesan bu arada seriyi çevirdiğin için sıkı takipcindim :D
  5. asunasız saoya hayır arkadaş hakkaten onca şey ne oldu birbirlerinin onune atlıolardı kılıc gelirken filan mangaka bastı havayı şimdi asunayı cıkartacak oldu canım başka :D kesinlikle izlemeyi bırak goz bile atmam
  6. c.c code geass bir erkek olarak söyleyebilirim ki burada olsa düşünmeden öldürürüm (karaktersiz hain :D )
  7. mugetsuga

Yeni Fate/stay night Gelişmeleri

direk devamı olsa bence daha harika olur yani saber uyansa ne bileyim ama bu sefer ayrılmasalar işte ya kaç sene oldu hala acısı içimde :D ayrıca trailerda karakterler hemen hemen aynı yaş görünüyor zaten pek değişiklik olmaz umarım dediğim gibi 1 ay sonrasını konu etse harika olur !
  8. mugetsuga

Yeni Fate/stay night Gelişmeleri

shiro yu tekrar gorebileceğiiz için sevindim umarım serinin devamı şeklinde olur
  9. 3 cıkar umarım en sevdiğim serilerden ilk 2de :(
  10. mugetsuga

( 12 / 12 ) Onee-chan ga Kita

bu seriyi bekliyordum çevirmen arkadaşa ve eeği geçecek olan herkese şimdiden teşekkürler romantizm de az biraz olursa harika olacak gibi !
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.