Jump to content
  • Create New...

hangok90

Kayıtlı Üye
  • Content Count

18
  • Last visited

1. 2. sezonu ne zaman başlar bi bilginiz varmı acaba
  2. teşekkür ederim ve çeviride kolay gelsin
  3. yeni bölümler ne zaman geliyor kesin bir tarih varmı
  4. 6. bölümde yayınlandı inşallah diyer bölümlerde en kısa zamanda yayınlanır
  5. selam admin bey çerimi başladımı bölümler ne zaman yayınlanıcak 2 hafta sonra dediniz daha yayınlanmadı
  6. inşallah kardeşim bende çok istiyorum devam etmelerini ama bakalım sabırla bekliyoruz
  7. kardeşim sen gene fazla ümitlenme bu bölümü bile zorla yayınladılar öbür bölümler kim bilir ne zaman gelir belkide hiç gelmez
  8. Kardeşim devam etmicekseniz söyleyin bare bizde boşu boşuna beklemeyelim anlı işinizde zor bende daha önce çevirmenlik yaptım ama uğraśılmıyor o yüzden braktım ama insan da bu kadar bekletilmez ki
  9. Admin kusuruma bakmayın sürekli rahatsız ediyorum ama çok sabırsızlanıyor un ne zaman çeviri bitiyor ve kaçıncı bölüme kadar çevriliyor dün yabancı sitede 8. Bölümüde çıktıda
  10. Admin bey çeviri nezaman bitiyor bilgi verebilirmisiniz
  11. Admin bey hala bir cevap vermediniz enazındqn bi tarih söyleyin boşuboşuna beklemeyelim
  12. kusuruma bakmayın admin acaba yeni bölümler ne zaman hazır olucak bize bir tarih verebilirmisiniz
  13. ben arkadaşlara sonsuz saygı duyuyorum sadece tek istediğim madem bölümlerde gecikme olucak bunun nedenini ve nekadar söreceğini söylemeleri esas saygısızlık insanları habersiz bekletmektir
  14. kardeşim nasıl iş bu adamlar 6 ncı bölümü çıkardı siz daha 4 üncü bölümün çevirisini anca bitirdiniz 5 le 6 nezaman gelicek

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.