Jump to content
  • Create New...

itadakimass

Kayıtlı Üye
  • Content Count

57
  • Last visited

• Days Won

1

itadakimass last won the day on January 15 2014

itadakimass had the most liked content!

1 Follower

About itadakimass

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

1. vampire knight dan zero ve yuki, one piece den nami ve ussop, code geass dan kururugi suzaku. hepsine de çok gıcık oluyorum :angry:
  2. tokyo ghoul ve pscyhoo pass... ocak muhteşem olacak, sabırsızlıkla bekliyorum :)
  3. süper bir final yapmışlardı, yeni sezonun gelmesini iple çekiyorum :)
  4. yemeli içmeli olarak başladı aralarda yüzü yaralı bereli iri adamlar falan göründü müzik de zaten savaş sahnesi müzikleri gibi... baya ilginç bi animeye benziyor :huh:
  5. film yerine bir sezon daha yapacak olmaları iyi olmuş amaaaaaaa neyleyim mikotosuz K'yı diye düşünmekten de alamıyorum kendimi :unsure:
  6. tomoe nin yanında görünen şeytan epey ilgi çekici bu sezon da güzel olacak gibi :)
  7. pffff bir an hiç sonu gelmeyecek sandım :D hem sayıca hem de çeşit olarak çok olmasına baya bi sevindim :)
  8. mikoto nerdeeeee peki ya kaname, hijikata, law, mugen, hei, L, kamui, izaya !!!!!!! pffff çok eksik olmuş bu liste çoook <_<
  9. itadakimass

Barakamon FC

gifler çok güzel olmuş gerçekten, bakarken kocaman gülümsememe neden oldu ve hatta yeniden izleme isteği geldi :Dbeni de eklermisin.şimdiden teşekkürler :)
  10. beni de eklermisin şimdiden teşekkürler :)
  11. beyaz tilki varsa hele de ono daisuke seslendiriyorsa kesinikle izlerim.
  12. diziyi izledim ve eğlenceli buldum.bölümün sonunda da terminatör filmine gönderme yapıyor :lol:
  13. hahahahaha çok komik yaa iyi yapmışlar :D :lol:
  14. üfffff sebastian yine çok cool! özlemişim :)

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.