Jump to content

MetroFM

Üyeler
  • İçerik sayısı

316
  • Son ziyareti

MetroFM hakkında

• Doğum günü 10/13/1990

Profil Bilgileri

Kişisel Bilgiler

Son profil ziyaretçileri

4092 profil görütülenme

MetroFM üyemizin başarıları

1. bir yol ayrımına denk geldim daha doğrusu sınıra denk geldim geçic bir mutluluk yada sonsuzluğa bir yolculuk ve ben sonsuzluğu seçmeye karar verdim savaşım bugünden itibaren başlıyor bana şans dileyin arkadaşlar belki galip olucam ama elde ettiğim sadece kendim olucam hiç bir ödül beni beklemiyor yada mutlulukdan bile emin değilim sonsuz bir varlığın sessizliğine sahip olucam galiba şimdiden yazayım bir daha dönmeme ihtimalim var bu yolda ölme ihtimalim zaten ihtimal dahili her şey başıma gelebilir ama erkek dediğin her şeye direnebilen ve savuşturabilen yüce savaşçılara verilen ünvan değilmi zaten şimdiden teşekür ederim dostlarım sizlere belki birdaha sizi bulamam ama bana hakkını helal eden her kese hakkım helal olsun abi oyun kulübünden bu yana beraberdik forumdaki insanlarla bu son vedam belki dönerim belki hiç dönmem buraya yazmaya vaktimde olmayabilir yolda ölmüşde olabilirim her olasılık dahil artık bu denkleme ama ben o ışığı bulucam onun için fedakarlıklar yapıcam bu dünyaya belki birdaha dönemeyebilirim bile oyüzden bunu yazmak istedim dostlarım size son vedam olabilirhepinizi seviyorum sevmediğim dostum bu forumda yok tanımadığım çok var tabi ama neticede anime dünyası ne kadarını tanıyabilirim ki dediğim gibi belki birgün ruhsal eğitmen olabilirim ilginiz var ise yardım edebilirim şimdilik hiç birşey bilmeyen biriyim sadece dışkapıda mandal olurum gün geldiğinde sizi birileri karşılayacak yada torunlarınızı belki ben belki tanrı ama artık elvada, discord u bırakmıycam ama ölmeden önce yazdığım son yazı olursa güzel olsun demi :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Buradan bakınca sen,
      dunya-rmxgx326.jpg

buradan bakıncaysa dünya bile gözükmüyor.

s-5f8823df92f80a0060e09a5880f3b58fdf4fbe

Yani demek istediğim, ne işler sandığın kadar karmaşık, ne de olmayacak kadar zor. Çokta şey yapmamak lazım bazen.

3. Perfectum

Perfectum

Kendini bulmak ve tanımak bence yazının özeti.. biraz kapalı gerçi, sonsuzluktan kastın neydi?

Aklıma Küçük Prens romanı geldi :)

Umarım başarılı olursun yolculuğunda MetroFM

2. MetroFM

Hepinize merhaba, tüm animeciler :)

hoş geldin iyi forumlar
  3. MetroFM

MERHABALAR

hoş geldin iyi forumlar
  4. MetroFM

Merhaba

aramıza hoş geldin selin iyi forumlar ben özgür tanıştığımıza sevindim her geçen gün anime topluluğu büyüyormu ne :D hadi hayırlısı
  5. MetroFM

Merhaba \( ̄▽ ̄)/

hoş geldin rabia iyi forumlar ben de özgür tanıştığıma memnun oldum anime gerçekden insanları buluşturan büyük bir topluluk nerden kimin ne zamandır anime izlediğini bilemiyorsun :D ama bir soruyosun aa sendemi izlemiştin bu olayı seviyorum
  6. hoş geldin iyi forumlar
  7. ben de özgür tanıştığımıza memnun oldum
  8. arkadaşlar gelmiş ve geçmiş doğum günlerinizi kutlarım desem olmaz mı @Leffwn her yeni yılda yeni bir tat der yazar.
  9. MetroFM

Japonya'da Üniversite Eğitimi

biliyom kaçak çalışılıyor her yerde de her ülkede yapılıyor yani de denk gelirsen yinede atabilirler ülkeden :D bakalım ya bence gerek kalmaz zaten başka yerde yükseklisans yapmakda çok birşey değiştirmez benim için maksat iyi ve beleş olsun :D
  10. MetroFM

Japonya'da Üniversite Eğitimi

bakarım bir ara çok japonya meraklısı değilim ama belki giderim hayalim kutuplara gitmek güzel doğa manazarı bir yerde ev felan yapmak yani :D japonyaay da yolumuz düşerse uğrarız
  11. kaç sevgilisi bırakdı bunu diyen arkadaşın merak ettim bukadar bütün burçlara giydirmiş neyse ama fark etmez açılır gözleri birgün bu arada burçların o - özellikleri aslında burcun bir nevi sınavıdır onu öğrenmelidir bunuda dikkate alın
  12. MetroFM

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

the legendary moonlight sculptor light novel okuduğum anda aşık olduğum bir kitapdır okumadıysanız şiddetle öneririm gerçekden alanında 1 numaradır bana göre önce webtoon unu da okuyabilirisniz size kalmış ama şiddetle öneriyorum
  13. Bayramınız Kutlu Olsun radyo dostları

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Seninde Bayramın kutlu olsun. Kutlama konusu var :nyappyderpplz:

14. MetroFM

Tersine Anime,

bence ruh kralınn yerine zarakiyi alalım sonra kurosakiyi de kesdiği son boss vardıya onunla yer değiştirelim sonra kurosaki onu kessin sonra zaraki buna tek atsın nasıl ama zaraki funlık sonuna kadar
  15. en çok yapmak istediğim teknik abi neydi onun adı one punch man saitama-sensei nin yumrukları en sevdiğim
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.