Jump to content

MetroFM

Üyeler
  • İçerik sayısı

316
  • Son ziyareti

MetroFM kullanıcısının paylaşımları

1. uzun zamandır forumun bir üyesiyim 2013 den beri hiç burada konu açmadığım aklıma geldi ve açıyım dedim. ben MetroFM diye bilirsiniz bu nick i severim yaşım 19 sevdiğim anime one piece, bleach , sao, shingeki no kyojin, tales of demons and gods ,log horizon daha var ya çok izleidiğimde bunlar sevdiklerim çok sevdiğim 3 karakter var Zaraki Kenpachi,BeyazSakal ,birde Dr. Hiluluk
  2. MetroFM

TürkAnime Tv Oyun Kulübü (Hep Beraber: Aion)

şuan aktif oyuncu sayımız bulunmamaktadır. çeşitli kişisel nedenlerden dolayı oyuncularımız kaçmıştır hala bir oyuncu topluluğu kurulursa dakurulur am mağlesef aktif oyuncumuz bir süredaha olmayacaktır belkide hiç olmaz yeni bir grup kurmaay hevesli değilim grubu ilk kurduğumuzda önceki grubun ölmesi sebebi ile ben her kes e tek tek mesaj atıp davet etmiştim ama şuan yine ölü bir grup olduk önceki grubun döndüğü durum gibi yani diycek birşey yok oynarken eğlenceli idi tekrar gelenler olursa yada oyun oynamak isteyen oynarız bu arada bizi satan arkadaş bu konuyu açan kişidir grubu 4-6 kişi topladık oda onlardan biri idi ama olayı ben başlatmıştım böyle kapanması üzücü ne diyim bir zamanlar 40 kişiye ulaşmıştık ne güzel günlerdi hala grubumuzda 25 katılımcı olmasına rağmen (skype) mağlesef aktif şuan için yok gelecekde olur ise bekelriz ama pek sanmıyorum şu sıralar ben spiritüel(ruhsal) konulara ve hayatıma odaklanmış durumdayım arasıra lol giriyorum o kadar çakra açma konusunda bir uzmanlığım belgem vs. yok ama bu konuda sıkıntınız olursa yardımcı olmayı denerim eğer bu konuda bilgili isenizde yardımlarınızı bekliyorum dediğim gibi bu gurup şuan için duraklama dönemindedir belkide hiç gelmez https://discord.gg/d6addT3 bu benim iletişim adresim olarak nitelendirebilirsiniz beni bulmak için tıklayın ruhsal dünya adlı kendi az önce kurduğum grup eğer sizde çakralarınızı açmak ruh eşlerinizi bulmak eğer hayatta mutsuz sanız veya hastalığınız var ise kurtulmak istiyorsanız gelin ve dahasını bulabilirsiniz.diyeceklerim bu kadar her kese iyi günler.
  3. MetroFM

Merhabalar burada yeniyim

hoş geldin aramıza fittnes her kesin bir geçmişi var galiba :D başladıüımla bıraktığım bir oldu benim düzen bana pek gelmiyor sanırım izlemediysen bleach i kesin öneririm orda bir arkadaşımız var özellikle müzikleri ve atmosferi çok iyidir
  4. MetroFM

Merhaba :)

hoş geldin kayra forumda iyi vakit geçirmeni dilerim
  5. MetroFM

Hepinize Merhaba

hoş geldin, aradığını bulursun burda olan her kes gibi :D bende MetroFM radyocu kişiliğimle tanınırım bir sıkıntın olursa mesaj at mod. değilim yanlış anlama
  6. bir ara izini kaybetmiştim denk gelmem iyi oldu :D
  7. MetroFM

Bu Animeyi İzledin mi?

izlemedim ama izlemey düşünüyorum alttaki one piece izledimi
  8. epey dir yoksun buralarda az uğra sohbet edelim :D

9. çakralarımı açıyom rahatlıyom astrale buçuk kala :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kudaran

Kudaran

bi de bu mekan ne kadar yüksekteyse o kadar iyi imiş. tibet tapınaklarının dağın yükseklerine yapılmalarının sebebi buymuş.

3. Singularity

Singularity

biride benim sinirlere yardım etse iyi olacak ilaçlar işe yaramıyor artık iyice kendimi kaybediyorum 

10. fena değil ama neye yarıyo anlamadım önce ağrıtıp sonra düzeltiyoz mu :D
  11. biyokinezi nasıl birşey anlatabilirsen nasıl denediğini felan
  12. senin ruhun yok ruh olan sensin niye anlamıyorsun insanların ruhu olmaz çünkü ruhlar zaten ruh enerji yani doğru bilimsel birşey yok ama bilim dünyanın yüzde onundan fazlası değil bunu ben söylemedim einstein söylemiş
  13. Çakra açılımı temizlemesi ve yeniden dolum işlemleri Merhaba arkadaşlar öncelikle çakrayı bilmeyenlere anlatalım naruto daki gibi düşüne bilirsiniz ama ordaki daha çok telekinezi gibi aktif halde normalde de çakra aktif bulunmasına rağman dağ yıkma gücü vermez :D çakra bedenin yakıtı ruhunsa kendi enerjisidir yani sizin enerjiniz ruh siz siniz ruha sahip değilsiniz. siz bedene sahip ruhsunuz. Bdenimiz ruhumuz ile beslenir biz eğer ruhumuzu yeterince kullanmaz bedene enerji vermesini kesersek beden hastalanır bir nevi çürümye bırakılır kuruyan bir yaprak gibi yok olmaya mahküm olur ama eğer temizlerseniz sizi asıl olduğunuz ruh halinize yaklaştıracak ve size gerçek mutluluğu bah şedecektir ruhlar hep mutludur bunu unutmayın çünkü endişelenicekleri bir şey olmaz dünya bize nesnellik katar ve deneyim sağlar dünyaya herkes kendi görevlerini gerçekleştirmek için gelir eğer o görevlere karşı çıkar yada yapamazsanız tekrarlanır bu tekrarlandıkça ya siz anlamazsınız bunu içinize atarsınız yada anlarda çözemezseniz yine çakranızı tıkar. Çakra siz siniz bunu unutmayın öncelikle bir çok kaynak ta deni şu çakra bunu açar yok şunları yapar bunlar fasa fiso doğru yanliş değil ama çakra karakterinizdir eğer bu çakraları açarsanız ruhların yaşadığı mutluluğu düşünceleri göreceksinz siz kendi bedeninize kendiniz şekil veriyorsunuz ruhunuz ile burda önemli nokta şu belki şuan yaptıklarınız size mantıklı geliyor yapıyorsunuz peki ruhunuz siz bu hayatı yaşadıktan sonra keşke derse iş orda yanlış yapıldığını anlatıyor içinizden geldiğince içinizde kalmayacak şekilde yaşayın çakralarsa bu konuda size destek veren şeyler olacaktır. Çakralar aşağından itibaren Kök çakra, Şakak çakra, Solar Plexus ,Kalp, Boğaz , 3.göz ve taç çakralar ana girişler dediğimiz yoksa narutodaki gibi binlerce giriş var da onları anca hissedersiniz. önce çakraları bir tanıyalım Kök Çakra: Rengi kırmızı, Elementi:toprak , sembolü 4 yaptaklı kırmızı lotus çiçeği, anahtar kelimeleri: sabır düzen güvenlik istikrar bereket aidiyet , Kontrol ettiği organlar ve salgı bezleri: adrenalin,kemikler,dişler,ayaklar,böbrekler,mesane,Kan dolaşım sistemi,boşaltım sistemi,yumurtalıklar,prostat. Kök çakra dengeleyen doğal taşlar: lal taşı, yakut, mercan, kırmızı akik taşı, hematit, oniks,dumanlı kuvars ,siyah turmalin,siyah obsidiyen Kök çakrayı dengeleyen şifalı bitkiler ve yağlar: sandal ağacı,melekotu(anjelika),sedir ağacı,misk adaçayı,karanfil, melisa,paçuli,mür(sarı sakız),gül ağacı. Kök çakrayı dengeleyen besinler :yumurta ,sarımsak,havuç,kırmısı biber,kırmızı soğan,kırmızı lahana, kiraz,turp,soya,çilek , kuş üzümü. Kök çakrasının enerjisel odağı hayatta kalmak, maddi gerçeklik ,istikrar,güvende hissetme,aile, aile bağları,dünya ana ile olan ilişki Kök çakramız dengede iken kendimizi enerji dolu, hayata bağlı , hem güçlü , hem sakin hissederiz ve sindirim sistemimiz doğru çalışır ve vücudumuzda genel bir sağlıklı hal ve canlılık vardır. eğer dengede değil se enerjisiz ve kronik yorgun, içimizden hiç bir şey yapmak gelmez ve depresyona eğilimli oluruz, tembellikle beraber ruh halimize boşvermişlik hakimdir, kök çakrası temel yaşam enerjimiz olduğundan tıkalı olursa hayata güvenimizi kaybeder kendimizi sürekli endişeli hissederiz insanlarla bağ kuramadığımızı görürüz ruh halimize genel bir huzusuzluk hakimdir. kök çakrasının tıkanıklı bereketinde kapanması anlamına gelir maddi kaynaklar kuru ve budurum daha güvensiz hisetmemize neden olur.hiç birşey yetmemek dedir ve genel bir kıtlık azlık söz konusudur. yeme bozuklukları obezite soğuk algınlıkları vb. görülür Kök çakrası neden tıkanır kök çakrası ilk aktive olan çakramız olduğu için ve hayatta kalma ile alakalı olduğu için doğum sırasında tramvalardan etkilenir çocuklukta ve hatta bebeklik döneminde yaşanan tramvatik deneyimler anne baba tarafından terkedilmek onar tarafından yeterli ilgi ve sevgi görememek ve çocukken kndimizi güvende hissedememek bu çakrayı bloke eder. Kök çakrasını nasıl dengeleye biliriz: 1)doğal taşlar ve kristaller üzerinizde taşımanız yeterli önemli nokta alındıktan sonra 24 saat deniz suyunda yada toprakta bekletilerek arındırılmasıdır. arındırıldıkdan sonra ona yanlızca siz dokunmalısınız. 2)aromaterapi ve bitkisel yağlar veya tütsüler: sandal ağacı,melekotu(anjelika),sedir ağacı,misk adaçayı,karanfil, melisa,paçuli,mür(sarı sakız),gül ağacı. küvete birkaç damla damlatarak yada ayaklarımızı bi kaç damla koyduğumuz suda dinlendire biliriz. 3)yukarda dediğimiz besinleri tüketerek 4)yoga ve meditasyon 5)ses ve frekansla şifalanma solfeggio frekansı 396.Hz C noktası Kaynakça Mistik yol youtube kanalı ve kendi deneyimlerim baştaki yazıların derlemesi bana aittir ama 2. kısım alıntıdır soru ve sorunlarınızı discord hesabımdan yapabilirsiniz sizde rahatlayın dostlarım yeni bir macera için :D https://discord.gg/c5U72Th
  14. MetroFM

Arkadaşlar oyun Etkinliklerimize başlıyoruz katılım için bana özel mesaj atmanız yada gruba buraya yorum atmanız gerekiyor. etkinliğimiz ya cuma akşamı yada cumartesi akşamı olucaktır etkinlikduyuruları burdan yapılacaktır. tarih tam olarak belli değildir gelecek ay yapmayı düşünüyoruz.
  15. MetroFM

METROFM ekleyebilirsin skype dan Roronoa Zoro yu gördüğün de tanırsın :D yeni dönemde oyunlar oynadık oynuyoruz hala iletişim kurmak isteyenler skype den eklesinler her gün ordayım :D Curse sunucusu açtım ts den daha kaliteli ses sunuyor güzel sistemi var bekliyorum sizi sohbete https://curse.com/servers/c7ZCd9 bu link ile gruba rahatça katılabilirsiniz bekliyorum :D
  16. MetroFM

yeni dönem oyunlarından sevdiğiniz var mı deneye biliriz :D
  17. lol unutuldu galiba :D bende giriyorum hala ama 5 kişi girmeyi özlüyor insan :D
  18. MetroFM

başka oyun yokmu derken :D oyun arıyoruz yazın etkinlikler yapabiliriz katılmak istersenizde skype de grubumuz var :D oyun buluyoruz oynayabileceğimiz
  19. oylama forum da anket kısmından olur bence :D bende katılmayı düşünüyorum yazdığım bir eser vardı başladım ama 1 sayfa anca oldu bu arada nasıl öğrencez 2000 kelime olduğunu :D türkçe mangalar arasında one piece de var mı :D hikayenin ismi türkçe olabilir mi edit: Teşekür ederim cevap için
  20. MetroFM

gördüm yazdığını bende epeydir girmemiştim foruma oynayabiliriz bu arada çok tunngle kullanıyosan biraz anlatsana benim deneme fırsatım olmadı :D oyun oynuyoruz biz sürekli skype da konuşuyoz sohbet muhabbet gelen olursa oyun oynuyoz tek sıkıcı oluyo istersen özelden at skype adresi ekleyim
  21. benim imzamı sıfırlarmısınız ben silemiyom bu fotoları kayıt etmiyor bir admin yardım edebilirmi
  22. öncelikle ben bunu uzun zamandır yapmayı düşünüyordum ama birtürlü olmadı bisıkıntı oldu felan anca yapma fırsatı buldum elimden geldince tüm animeleri tanıtmayı amaçlıyorum ben animeleri tanıtırken spoiler olmasın diye pek üstünde durmuyorum animelerin çünkü onları daha ayrıntılı tanıtıcam videolarda olucak bunlar ilk bakış :D No Game No Life Bleach One Piece
  23. MetroFM

Nasıl ama üstten kanatla atması çok güzel oluyo :D Home Sweet Home
  24. MetroFM

trove da amacı biz yaratıyoz daha zevkli :D japon işi bi ev yapalım dedik necins bişey oldu görmen lağzım çinlilerin evi gibi oldu çok ilginç şeyler yapabiliyoruz oyun bişe bayağ fazla bir yaratma imkanı veriyo :D bu daha da zevkli yapıyo olayı bizim hayal gücümüze bağlı
  25. MetroFM

Amaç aslında şehirler var yopcu kargo felan taşıyosun saygınlığı yüksek olan kzanıyo saygınlıklabelirleniyo sıralama eğlenceside sıra atladıkça eğlen celi ama tek başına zor team lağzım lol felan da giriyorum da bu oyunda ilginç geldi trove girdik yusufla anılarım canlandı ne çok oynamıştık sizin için bir kaç videosunu çekebilirik belki zamanım olurmu bilmem ama çok eğlenceli bir ev yapcamdiye rahat 7-9 satimi yemiştir bi ara eve bubi tuzağı bile yapmıştım giren çıkamıyodu bide kazık olsa var ya oyu minecraft gibi küplerden oluşuyor ama mine craftta küpler 100 çeşitse trove de 1000 çeşit oyun ultrada bi gta 5 sistemi istiyo efektler çok büyük fark bide reklendirme renkler anime gibi rengarenk ama en büyük fark rpg olması classlar var birsürü zinda clup world felan fenadeğil ama çoksarıyo ben başından kalkamıyodum. Kanatlar bile var bugün denedim nerden geldiyse uçuş harika bişey archeage deki uçuş aleti aklıma geldi havayı sanki elinde hissediyosun birazdaha uzatsam ellerimide rüzgarın kalbini hissetsem :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.