Jump to content

MetroFM

Üyeler
  • İçerik sayısı

316
  • Son ziyareti

MetroFM kullanıcısının paylaşımları

1. MetroFM

TürkAnime Tv Oyun Kulübü (Hep Beraber: Aion)

railnation.com.tr bu oyunu duydunuz mu bilmiyorum ama güzel oyun fazla vakit harcamadan bi bakıp çıkarak iyi şeyler yapabiliyosunuz Buhar Kazanı serverindeyim zirzincan şehrinde
  2. Arkadaşlar öncelikle başka takımlar olabilir buna benzer konuda var ama aktif değil ve aktif olmaması açıkcası çok kapalı yapıyor takım kurdularsa özür dilerim bizimde burdan forumdan arkadaşlarla kurduğumuz takımlar var isteyen olursa beraber yenidende takım kurarız şimdilik anlaşmamış gerekenler: 1-maçların günleri 3 kişiyi ya da 5 kişiyi bulunca girebilirsiniz 2-cursevoice veya skype kullanmanızı öneririz diğertürlü bi iletişim sıkıntısı oluyor 3-feedlemeniz yada bilmediğiniz heroları denemeniz halinde uyarı alırsınız (komedi yapıcaksanız Gintamaya gidin yada onları getirin :D ) 4-Troll her maç trollenebilir işinizi güzel yaptıkdan sonra (troller 3. taraftır tahmin edilemeyen ani ve ilginç şeyler yapabilen ve aniden çekilebilen trollün gücünü bilin) 5-Her kez her gün gelemez bu nedenle genellikle cumartesi pazar cuma salı günleri gibi maç günlerimiz olsun ki sıkıntı yaşamayalım Bu kadar eğer katılmak isterseniz yapmanız gereken Tek Şey KATILMAK!!!! :D :D :D CurseVoice: MetroFM Lol Tr : OZGURLUKCU Başlıkta takımlar yazmasının nedeni 1 takım yetmez muhtemelen :head2:
  3. Bu ts muhabbeti bizim ts den dolayıysa o kapandı :D şuan Skype ve CurseVoice ile iletişimi sağlıyoruz takımız var ama ben türk animenin takımına denk gelmedim var mı öyle bişey okadar yazı okuyorum felan ama bizim animeci arkadaşlarla takımımız var şuan özelden mesaj atarsanız eklerim skype ve cursevoice den takım için konu açmayıda düşünüyorum bu konudaki arkadaşlar takım kurdumu onu bile anlamadım isteyen varsa beklerim CurseVoice: MetroFM LOL TR: OZGURLUKCU bu konudaki arkadaşların farklı takımı varsa katıla bilirim ama ben var mı onu bile anlamadım bikere sordum dağaldı olanlarda girmiyo felan diyolardı :D
  4. One Piece AMV ler favorim spoiler olabilir izlemediyseniz Song: It Has Begun Anime: O.P.
  5. MetroFM

Anime - Japonlar&Genel / Ya Biz? (SONUÇ!)

1. Fate Zero ( Rider sebebi ile :D) 2.HXH 3.Code Greas Series 4.STein gate 5.gintama sezon 1 gerisini izlemedim :D
  6. MetroFM

ben lol devam ediyorum :D bide wildstar yüklendi ben artık youtube videoları çekicem gelen olursa takılırık :D https://www.youtube.com/channel/UCSc5qiFUmUR1JoSrxpNN34w lol videolarına bronz dan çıkışla başlıycam :D bronz 5 99 LP sonra diamond a geçiş felan
  7. MetroFM

Yayına davetlisiniz

yayın açık :D
  8. MetroFM

Yayına davetlisiniz

http://www.twitch.tv/ozgur299 izle :D cins bi yayın oluyo :D yorum var mı merak ediyorum :D
  9. MetroFM

Yayına davetlisiniz

yayını açdım ama iyi mi emindeğilim yayın :D az önce çok ping vardı onu düzelttim mutluyum :D
  10. MetroFM

Yayına davetlisiniz

twicht den şaşmayalım ozmn :D oyundayım yayını açcam :D amatör yayın çok şey ummayalım :D
  11. MetroFM

Yayına davetlisiniz

bu younow nası bişey ondan da oyun yayını yapabilirmiyim :D
  12. MetroFM

Yayına davetlisiniz

http://www.twitch.tv/ozgur299/profile youtube a video da atabilirim ama canlı daha güzel geliyo :D
  13. ben artık her gün yayın açıcam arkadaşlar isterseniz beraber gireriz :D hafta içi 20:00-23:00 arası cumartesi ve pazar 18:00-24:00 arası :D ilginç şeyler yapmayı amaçlıyorum bu yayın işini hem kendimi hemde başkalarını güldürmek için başlamaya kara verdim Eğlenmek birinci önceliğim :D şimdilik lol vb. bikaç oyun açıcam onlarla eğer lol e gelmek isteyen olursa 4-5 kişi çok eğlenebileceğimiz olaylar yaparız :D http://www.twitch.tv/ozgur299/profile edit: world of warship indiriyorum hergün aynı oyun bayar beni :D hangi oyunu oynıycamı o gün seçicem kafama göre her oyun hergün oynanmıyo ya :D şimdilik listem : LOL, World of warship, Trove başka şuan oynamak istediğim oyun yok :D Gönüllü arkadaşlar arıyorum çok eğlenicek skype dan iletişim kurabilirsiniz MetroFM :D
  14. hahah harbi açtığın için tebrikler :D tera oynanır ya yanlız Lord Of The Troll ün lol den doğma bir ekip olduğunuda yazsan iyi olurdu :D
  15. bakarız ya gelen melen olursa ona göre :D ama sanırım foruma pek ilgi duyan yok :D
  16. MetroFM

toplantıya gelen olmadı geç yazdık ondan galiba :D ama üzücü oldu
  17. MetroFM

olabilir sen istedikilerini önerilerini felan yaz yolla özelden ben senin yazdıklarını anlatırım toplantıda dikkate alırız sonuçlarıda söylerim yada kalan olursa 11 de devam edebiliriz :D olmassa olmaz şeyleri istediklerini felan yaz işte :D
  18. MetroFM

Arkadaşlar yarın yani cumartesi bi toplantı yapalım gelenler oyun oynamak istiyomu istiyosa ne girebilirmi vakitleri olumu herşeyi konuşcaz kim gelebilirse onlarla güzel bir oyuna başlıycaz günde 1-2 saat girsek de fark etmez ama haftada en az 4 gün felan girsin yani anladınız mı :D herşeyi konuşucaz yarın 20:00 17.10.2015 saat 20:00 tamam mı arkadaşlar lütfen gelin eğer YARın gelemesseniz pazar gelin gerçekden oyun oynamak istiyen varsa zevkli bişeyler yapalım :D
  19. MetroFM

Tokyo Ghoul 3. Sezon

şimdi açık olun siz 2.sezonda kanekinin arkadaşının ölümünü felan sevmediniz heralde karakteri felanda soğuttu gibi bişey deseniz anlarım güzel olmamış ne ya açıklayın biraz nesi kötü olmuş bence çok duygulu güzel bir animeydi ne olursa olsun öyle ilginç bir animeye kötü denmez sadece sana hitap etmemiştir. tabi 1. sezondaki saf çocuk naruto gibiydi 2. sezonda sasukeye bağlayınca biraz sıkıcı oldu bide herkes öldü üzüldük ama ozaman şöyle yazın biz şöyle şöyle olmasını umardık açık laf bırakan insanları pek sevmiyorum kendi hislerini anlayamıyorlar :P
  20. MetroFM

[C#]Basit Trainer Yapımı

çok güzel olmuş indirme tasarlamayı anladım ama kodlar kısmı karışık geldi ? :D emeğe teşekürler :D
  21. Konu kesinlikle yanlış yerde taşıyabilirsiniz ama açıkcası bu konu için yer yok forum da çok baktım ama en uygun yer burası :D Sınıf derken nedemek istediğimi merak edenler vardır. Açıkçası ben şunu merak ettim neden insanlar hep buraya anime sohbetine felan gelir. Ben oyun köşesindeki sohbetlerede bakıyorum ama pek bakan yok. Animeciler olarak neden yeniliklere daha açık değiliz(herkes için demek istemedim) Bizim izlediğimiz o animeler hep yaratıcılık gelişimlerle ruhla felan kurtuluyor , yani bizim gördüğümüz birşey ama çok uzağız gibi peki. Bir soru sormak istiyorum bizim sınıfımıza katılmak istermisiniz. Nasıl bir şey yapıcam derseniz: Bu açicamız sınıfta açıkçası herşey yapabiliriz ama belli zamanlarda ders anlatımı felan yapıcaz TS3 ve ya Skype gibi programlarla. eventler düzenliycez sınıf gibi düşünün ama kendinizi animenin içinde hissedin gibi bişey :D Lys - Ygs derleri anlatıcaz diyorum çünkü sınıfa katılan herkes konu anlatıcak (beni ilgilendiren lys ygs diğerlerini isterseniz anlatırsınız sizede zaman ayırırız :D ) bi zaman çizelgesi yapıcaz felan sonra hallederim. Kısacası Kendi Sınıfımızı Yaratıcaz. İsim henüz belli değil ama ayarlıycaz :D Kurallar: 1- Herkes ders anlatıcak ama anlatabildiğin dersi anlat (gizli bir amaçda var arkadaşlar :D ) 2- Küfür vb. yasak 3- Bizim sınıfımız gençler dahası ne :D bu kardar diyeceklerim istek vb. olursa konuya yazabilirsiniz. bu arada skype dan daha keliteli ekran paylaşabileceğimiz bir program varsa yazın dersi anlatırken bişeye bakmamız derekicek :D
  22. okan ın dediği gibi zaman bulması zor ama önceden planlama yada onun gibi bişey olursa gireriz neden olmasın :D lol girmek isteyenlerle skype da ayrı bir grup kuralım ordan yazarız ne zaman toplanacağımızı kime uygunsa gelir :D benim skype face:minatonamikaze1 ekleyin konuşuruz
  23. MetroFM

İlk imza yapımlarım

Her kareyi derlendirmek için özen Gösterdim MEN!!! (bi animeden alıntıdır anlamayanlar takılmasın) 2. sini önce yaptım sonra 1. en son 3. :D
  24. MetroFM

İlk imza yapımlarım

geçenlerde yaptım internet yoktu olnalarla yaptım bişeyler bakan arkadaşlara teşekürler nasıl daha iyi yapabilirim nesi kötüolmuş felan yazarsanız iyi olur İmza niyetine yapmadım bunları walpapaer gibi bişey düşündüm
  25. MetroFM

arkadaşlar saat belirleyelim gün belirleyek beraber girek oyuna her saat boş olmaz kimse daha iyi olur :D hafta içi 18:00 yada 20:00 deriz gelenlerle oynarız herkes dağılana kadar devam :D şuan evde net yok arasıra internet cafelerden giriyom yarın gelirse net bakarız :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.