Jump to content

MetroFM

Üyeler
  • İçerik sayısı

316
  • Son ziyareti

MetroFM kullanıcısının paylaşımları

1. bir yol ayrımına denk geldim daha doğrusu sınıra denk geldim geçic bir mutluluk yada sonsuzluğa bir yolculuk ve ben sonsuzluğu seçmeye karar verdim savaşım bugünden itibaren başlıyor bana şans dileyin arkadaşlar belki galip olucam ama elde ettiğim sadece kendim olucam hiç bir ödül beni beklemiyor yada mutlulukdan bile emin değilim sonsuz bir varlığın sessizliğine sahip olucam galiba şimdiden yazayım bir daha dönmeme ihtimalim var bu yolda ölme ihtimalim zaten ihtimal dahili her şey başıma gelebilir ama erkek dediğin her şeye direnebilen ve savuşturabilen yüce savaşçılara verilen ünvan değilmi zaten şimdiden teşekür ederim dostlarım sizlere belki birdaha sizi bulamam ama bana hakkını helal eden her kese hakkım helal olsun abi oyun kulübünden bu yana beraberdik forumdaki insanlarla bu son vedam belki dönerim belki hiç dönmem buraya yazmaya vaktimde olmayabilir yolda ölmüşde olabilirim her olasılık dahil artık bu denkleme ama ben o ışığı bulucam onun için fedakarlıklar yapıcam bu dünyaya belki birdaha dönemeyebilirim bile oyüzden bunu yazmak istedim dostlarım size son vedam olabilirhepinizi seviyorum sevmediğim dostum bu forumda yok tanımadığım çok var tabi ama neticede anime dünyası ne kadarını tanıyabilirim ki dediğim gibi belki birgün ruhsal eğitmen olabilirim ilginiz var ise yardım edebilirim şimdilik hiç birşey bilmeyen biriyim sadece dışkapıda mandal olurum gün geldiğinde sizi birileri karşılayacak yada torunlarınızı belki ben belki tanrı ama artık elvada, discord u bırakmıycam ama ölmeden önce yazdığım son yazı olursa güzel olsun demi :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Buradan bakınca sen,
      dunya-rmxgx326.jpg

buradan bakıncaysa dünya bile gözükmüyor.

s-5f8823df92f80a0060e09a5880f3b58fdf4fbe

Yani demek istediğim, ne işler sandığın kadar karmaşık, ne de olmayacak kadar zor. Çokta şey yapmamak lazım bazen.

3. Perfectum

Perfectum

Kendini bulmak ve tanımak bence yazının özeti.. biraz kapalı gerçi, sonsuzluktan kastın neydi?

Aklıma Küçük Prens romanı geldi :)

Umarım başarılı olursun yolculuğunda MetroFM

2. MetroFM

Hepinize merhaba, tüm animeciler :)

hoş geldin iyi forumlar
  3. MetroFM

MERHABALAR

hoş geldin iyi forumlar
  4. MetroFM

Merhaba

aramıza hoş geldin selin iyi forumlar ben özgür tanıştığımıza sevindim her geçen gün anime topluluğu büyüyormu ne :D hadi hayırlısı
  5. MetroFM

Merhaba \( ̄▽ ̄)/

hoş geldin rabia iyi forumlar ben de özgür tanıştığıma memnun oldum anime gerçekden insanları buluşturan büyük bir topluluk nerden kimin ne zamandır anime izlediğini bilemiyorsun :D ama bir soruyosun aa sendemi izlemiştin bu olayı seviyorum
  6. hoş geldin iyi forumlar
  7. ben de özgür tanıştığımıza memnun oldum
  8. arkadaşlar gelmiş ve geçmiş doğum günlerinizi kutlarım desem olmaz mı @Leffwn her yeni yılda yeni bir tat der yazar.
  9. MetroFM

Japonya'da Üniversite Eğitimi

biliyom kaçak çalışılıyor her yerde de her ülkede yapılıyor yani de denk gelirsen yinede atabilirler ülkeden :D bakalım ya bence gerek kalmaz zaten başka yerde yükseklisans yapmakda çok birşey değiştirmez benim için maksat iyi ve beleş olsun :D
  10. MetroFM

bakarım bir ara çok japonya meraklısı değilim ama belki giderim hayalim kutuplara gitmek güzel doğa manazarı bir yerde ev felan yapmak yani :D japonyaay da yolumuz düşerse uğrarız
  11. kaç sevgilisi bırakdı bunu diyen arkadaşın merak ettim bukadar bütün burçlara giydirmiş neyse ama fark etmez açılır gözleri birgün bu arada burçların o - özellikleri aslında burcun bir nevi sınavıdır onu öğrenmelidir bunuda dikkate alın
  12. MetroFM

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

the legendary moonlight sculptor light novel okuduğum anda aşık olduğum bir kitapdır okumadıysanız şiddetle öneririm gerçekden alanında 1 numaradır bana göre önce webtoon unu da okuyabilirisniz size kalmış ama şiddetle öneriyorum
  13. Bayramınız Kutlu Olsun radyo dostları

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Seninde Bayramın kutlu olsun. Kutlama konusu var :nyappyderpplz:

14. MetroFM

Tersine Anime,

bence ruh kralınn yerine zarakiyi alalım sonra kurosakiyi de kesdiği son boss vardıya onunla yer değiştirelim sonra kurosaki onu kessin sonra zaraki buna tek atsın nasıl ama zaraki funlık sonuna kadar
  15. en çok yapmak istediğim teknik abi neydi onun adı one punch man saitama-sensei nin yumrukları en sevdiğim
  16. MetroFM

soru içinde soruya izin varsa bende br soru sorayım japonya okumaknın başka yollarıda var mı erasmus gibi bir kaç seneliğine felan
  17. MetroFM

Ruh İkizi

ruh ikizi denmesinin sebebi aynı sorunlarla bellibir duruma kadar karşılaşmış aşması gereken sorunlar benzer birbine yardımcı olabilecek olmarından geliyor ha dersen nerden oluyor bu ruh ikizi olyı bilmeem ben öyle çok bilgilide değilim ama şunuda biliyorum tüm ruhlar birbirine bağlıdır ruh ikizleri ise doğuştan bağlı olduğun ruhlardır yani diğer ruhlarda öyle bağsız felan değil :D bende zıt karakterleri severim ama benzer benzeri çeker ilişkilerde belkide zıttı bilemem yani aslında bu konuda kadere inancım var ama kaderi doğru anlamalısın kader sadece sensin sadece ve sadece "hiç birşey senden büyük değil ve sende hiç birşeyden büyük değilsin" evrende denge vardır her şey eşittir sahip olunamayacak yürünemeyecek yol yoktur :D bu benim düşüncem tabi ruhuma inamak benim için kendime inanmakdır yani çok bir seçim duygum olmadı bu konuda inanamamak için bir sebebe sahip değildim diyebilirim senin sebeplerin varsa birgün aşarsın ruhsal yola girmek ayrı bir konu onun için aşmak yetmez biraz daha fazlası gerekir sen olman gerekir bu türkiyede zor olan bir konu eğer yürt dışında doğmuş olsan çok daha raht ederdin vay be ne konuştum ya neyse daha fazlada anlatırım dinlersen anlatmayı severim :D
  18. MetroFM

Ruh İkizi

haha 1.paragrafı okuyup hala vaz geçiremediysem daha fazla denemem :D cevap yazma demişsin ama ben hep yanıt vermeyi severim alışkanlık :D yani ruhun olduğuna inanmayabilirsin neticede sana onları öğretecek olan ben değilim ben sadece bu dünyada 1 insanım okadar insan arasından yani büyütülecek bir yanım yok yani ruhun olduğuna inanmasanda 6.hissi reddetmeyen rüya gördüğüne inanan varlıklarız hani rüyayı desen replay yapıyor yanlış ama gideri var 6. hissede desen ruh ikizi felan hissediyoz ah onunda gideri var yani sana kalmış ben seni ikna etmek istemiyorum ama düşüncen çok ilgi çekici :Ddevamını yazmanı isterim düşüncelere saygı duyarım ve elimden geldiğince bende düşüncelerimi paylaşmak isterim
  19. MetroFM

Ruh İkizi

öf ne ruhsuz çıkdınız be be abi kalbindeki kanla seviyor sanki orda olan şey kalp çakrası ruhundan geliyor kanla sevmiyon milleti sen vampir değilsin anatomiye demi dalcaz hiç bilgim yok ama eğer kanla sevseydik zombiler en koyu aşıklar olurdu :D yanlız cidden iyi deliyiz bizde ha :D şimdi ruh yok diyon demi dedin ha bak şimdi sen rahatlayabiliyon demi yapabiliyon sence vücudda rahatlamayı ne sağlıyor hani bir sakinlik felan gelirya doğaya felan dalarsın hani birini seversin kalbin pırpır eder kalp krizi olduğundan yada kan eksikliğinden değil demi bunlar iyi bak saksı çalışıyor :D buraya kadar anladıysan umutsuz vaka değilsin ruh var mı yokmuya gelince o size kalmış siz sadece kendinizi büyütüyorsunuz bizim gibi bir çok kez reankarne olan ruhlar sadece bu hissi yadırgamaz :D önünüzde daha çok hayatlar var yaşamanın tadına varın hahahaha sizin dünya hakkında ne düşündüğünüzü bilmiyorum ama dünyada insanlarda çok tatlılar gerçekden insan yaşamayı seviyor ruhlar burda yok sa siz neden gelesi,niz değil mi kanıt isterseniz zorunda değilim neticede bu hayatlrımdan biri er geç bitecek önem veriyorum değer elbette ve doludolu yaşamak en önemlisi tabiki :D size önerim çakra açın meditasyon yapın yoga yapın gerçekden zevk alarak yaşayın eğer mutsuz iseniz dediğim gibi ikna etme zorunluluğum yok ama konuşmam gerekiyor çünki böyle güzel bir dünyada gerçekden kendinizi tek olarak düşünmek hayvanlara bakın hepsinden kaç tane var sonra kendinize bakın nüfusumuz daha fazla her hangi bir ortalama türden karıncaları saymayın :D gerçekden tek olabilirmisiniz ayrıca neden kabul etmiyorsun ruhunu sana ne kötülüğü oldu
  20. MetroFM

Para, Mutluluk Getirir Mi?

para iyidir severim keratayı maddiyat iyidir eğer mutlu isen mutlu değilsen seni mutlu yapmaz :D maneviyatı öğrenmeside çok zor olamamakla beraber değişkenlik gösterir :D neyse size başarılar o zaman
  21. MetroFM

Mesleğiniz yada olmak istediğiniz

meslek olarak bilgisayar mühendisliği 1.sınıfdayım bakalım hayırlısı ve olmak istediğim ama iş GURU olmak yani tam tanımını bilmiyorum ama ben Dünyada iyi bir şekilde yaşamayı amaçlıyorum bunun içinde önce yaşama yı öğrenmeyi düşünüyorum bakalım belkide benim öğrencim olursunuz hahahaha :D şaka bir yana cidden manevi doyum için ruhsal konularda tatmin olmanızı öneririrm.
  22. MetroFM

WP Muhabbet grubu

neye katılıyorsunuz iyise bende katılayım
  23. MetroFM

Ruh İkizi

konu zaten hortlamış hortlaaycağı kadar ayrıca bu bir genel konudur her kes in bilgilenmesi lağzım ben bu konuda master yapmış kadar olmasamda sizden çok bildiğime eminim :D bu arada çok atarlamışsınız demişsiniz yok olmaz ruh eşi felan ben yanlız yaşarım felan demişsiniz önce bunlara bir değineyim kalp çakranızı açmadan aşkı hayatınıza davet edemessiniz hali ile oda bacayı kullanamayacağına göre önce kendiniz isteklerinizden emin olunuz sonra ruh eşi veya ikizi olayı sadece farklı cinslerde olmaz ve bu ruh ikizleri illa sevgili olmanız gereken yada olacağınız kişiler değildir ama onları tanıyın arkadaş olun hayatı anlamnızda yardımcı olurlar sizde onlara tabi :D şimdi önce şu videyu bir izleyinde sonra altına yazayım devamını önce kendiniz sevmeey hazır olmalısınız eğer çekemk istiyorsanız ruh eşinizi hayatınıza ben muhtemelen ruh eşlerimle karşılaştım 100% değil ama bence öyle 2-3 ruh eşimle karşılaşdım sanırım :D önce ruh eşinizle karşılaştığınızda o kendinizgibi hissetmenize neden olan bir his gelir bu öyle durduk yere olmaz kendinizden bir kopya yaşıyormuşcasına bakıyorsanız o ruh eşiniz olabilir tam anlamıyla bilmek istiyorsanızda bana doğrudan danışıp fikrimi sorabilirsiniz https://discord.gg/d6addT3 yada hislerinizden emin olmak için çakralarınızı açmayı deneyebilirsiniz çakra açmadada yardımcı olurum eğer benim sayemde ruh eşinizi bulursanız çok mutlu olurum video çok şey anlatıyor ama eğer bana ulaşmak isterseniz discord dan ulaşın elimden geldiğince cevaplarım sevmek sadece ruh eşleriniz için değildir :D benim nasıl birini sevmek istediğimi hayalimdekini sorarsanızher kes gibi güzel diycem başta ama sonrakilere dikkat çekmeniiz umuyorum hayattan zevk alan biri ile tabiki özgüveni yüksek neşeli doğayı ve hayatı seven ve en önemlsi kalbinde yer açan :D aynısı benim içinde geçerli tabi :D aşk gerçekden bulduğun zaman bırakmaman gereken birşey ben başta okurken çok sevindim konuyu birinin ruh eşini bulmuş olması çok hoş hisssettirdi ruh eşi bulmak okadar zor değil ya abartmayın benim dahil dünyada en az 100 ruh eşimiz vardır ya ha tanırmısın muhtemelen en fazla 5-20 arasını tanırsın 1-2 bile fazla ama çokda zordeğil bulmak onlarla kalıcı bir evlilik pek olmaz genelde zıt olmadığından değil ama anlarsınız ilerde
  24. MetroFM

Birlikte japonca öğrenme/öğretme

konuyu hortlatmış gibi olucam ama bende katılabilirim gerçekden japonca tek başımada öğrenirim ama japonca konuşan türk görmek pek nasip olmaz imkansız değil ama japonca bölümü mezunu olması lağzım
  25. MetroFM

çok geç bir tanıtım olacak ama Merhaba

merhaba ghost sayılmam ama pek konulara yorum yazmadım oyun köşesinde oyun arıyordum genelde şimdiki oyun klübünü kuran kişiyim konuyu ben açmadım ama her kesi ben topladım fena bir forum durumu değildi bende metrofm sevdiğim için bu ncki seçtim o sıralar çok aragaz dinliyordum :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.