Jump to content

MetroFM

Üyeler
  • İçerik sayısı

316
  • Son ziyareti

Durum güncellemeleri bölümüne MetroFM kullanıcısının eklediği dosyalar

1. bir yol ayrımına denk geldim daha doğrusu sınıra denk geldim geçic bir mutluluk yada sonsuzluğa bir yolculuk ve ben sonsuzluğu seçmeye karar verdim savaşım bugünden itibaren başlıyor bana şans dileyin arkadaşlar belki galip olucam ama elde ettiğim sadece kendim olucam hiç bir ödül beni beklemiyor yada mutlulukdan bile emin değilim sonsuz bir varlığın sessizliğine sahip olucam galiba şimdiden yazayım bir daha dönmeme ihtimalim var bu yolda ölme ihtimalim zaten ihtimal dahili her şey başıma gelebilir ama erkek dediğin her şeye direnebilen ve savuşturabilen yüce savaşçılara verilen ünvan değilmi zaten şimdiden teşekür ederim dostlarım sizlere belki birdaha sizi bulamam ama bana hakkını helal eden her kese hakkım helal olsun abi oyun kulübünden bu yana beraberdik forumdaki insanlarla bu son vedam belki dönerim belki hiç dönmem buraya yazmaya vaktimde olmayabilir yolda ölmüşde olabilirim her olasılık dahil artık bu denkleme ama ben o ışığı bulucam onun için fedakarlıklar yapıcam bu dünyaya belki birdaha dönemeyebilirim bile oyüzden bunu yazmak istedim dostlarım size son vedam olabilirhepinizi seviyorum sevmediğim dostum bu forumda yok tanımadığım çok var tabi ama neticede anime dünyası ne kadarını tanıyabilirim ki dediğim gibi belki birgün ruhsal eğitmen olabilirim ilginiz var ise yardım edebilirim şimdilik hiç birşey bilmeyen biriyim sadece dışkapıda mandal olurum gün geldiğinde sizi birileri karşılayacak yada torunlarınızı belki ben belki tanrı ama artık elvada, discord u bırakmıycam ama ölmeden önce yazdığım son yazı olursa güzel olsun demi :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Buradan bakınca sen,
      dunya-rmxgx326.jpg

buradan bakıncaysa dünya bile gözükmüyor.

s-5f8823df92f80a0060e09a5880f3b58fdf4fbe

Yani demek istediğim, ne işler sandığın kadar karmaşık, ne de olmayacak kadar zor. Çokta şey yapmamak lazım bazen.

3. Perfectum

Perfectum

Kendini bulmak ve tanımak bence yazının özeti.. biraz kapalı gerçi, sonsuzluktan kastın neydi?

Aklıma Küçük Prens romanı geldi :)

Umarım başarılı olursun yolculuğunda MetroFM

2. Bayramınız Kutlu Olsun radyo dostları

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Seninde Bayramın kutlu olsun. Kutlama konusu var :nyappyderpplz:

3. epey dir yoksun buralarda az uğra sohbet edelim :D

4. çakralarımı açıyom rahatlıyom astrale buçuk kala :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kudaran

Kudaran

bi de bu mekan ne kadar yüksekteyse o kadar iyi imiş. tibet tapınaklarının dağın yükseklerine yapılmalarının sebebi buymuş.

3. Singularity

Singularity

biride benim sinirlere yardım etse iyi olacak ilaçlar işe yaramıyor artık iyice kendimi kaybediyorum 

5. Eve internet gelene kadar yokum :D

6. Beyler Rpg klübü olarak bugün çarşamba saat 18:00 da skypoe de toplanalım lütfen beni ekleyiniz

1. HolySpirit

HolySpirit

Onu ekleyinizi hihii ^_^

7. RaidCall kanalıma gelin beraber oyun oynayalım ıd:10056909

8. bu günkü canlı yayınımızı izleyin

1. LeornKayn

LeornKayn

neden ve nereden ?

9. tokmakla (pompalı tüfek) zımbalıyorum adamları

10. Planetside 2 oynuyorum adamlar yerlerde :D

11. oyunlarda terör estirmek isityorum

12. Haftasonu sizlerleyim dostlar :D

13. Haftasonu sizlerleyim dostlar :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.