Jump to content

MetroFM

Üyeler
  • İçerik sayısı

316
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne MetroFM kullanıcısının eklediği dosyalar

1. animemuzikleri, 17 dakika önce yazdı:

:D ben de olsa da yüksek lisansa japonyaya gitsem istiyorum, belki şansa bir şekil tuttururum üniversitenin bursu verirler de giderim ya da bir iki yıl burada çalışıp para toplayıp öyle giderim,  yabancı öğrenci olarak baktığında adamlarda en büyük sıkıntı para sıkıntısı çünkü o yüzden üç yorumdur ekonomik yorum yapıyorum .D harbiden araştırdığım zaman birkaç üniversitenin kurallarında vardı bir de üstelik okurken çalışmana filan izin vermiyor yabancısın diye resmi olmadan çalıştıran esnaf filan oluyormuş gerçi de 

biliyom kaçak çalışılıyor her yerde de her ülkede yapılıyor yani de denk gelirsen yinede atabilirler ülkeden :D bakalım ya bence gerek kalmaz zaten başka yerde yükseklisans yapmakda çok birşey değiştirmez benim için maksat iyi ve beleş olsun :D

2. animemuzikleri, 1 saat önce yazdı:

Evet exchange var ama exchange de erasmus gibi para almıyorsun yine para lazım yani paran varsa her şey oluyor

bakarım bir ara çok japonya meraklısı değilim ama belki giderim hayalim kutuplara gitmek  güzel doğa manazarı bir yerde ev felan yapmak yani :D

japonyaay da yolumuz düşerse uğrarız

3. kaç sevgilisi bırakdı bunu diyen arkadaşın merak ettim bukadar bütün burçlara giydirmiş

neyse ama fark etmez açılır gözleri birgün bu arada burçların o - özellikleri aslında burcun bir nevi sınavıdır onu öğrenmelidir bunuda dikkate alın

4. Pryda, 10 dakika önce yazdı:

Doğru ama hem birbirini tamamlayan ve uyum içinde olan zıt karakterlere hem bir çok açıdan birbirine benzeyenlere yani benzer kişiliklere denebilir,ruh ikizi tabiri kullanılırken zıt kişiliklerin düşünülmediğini düşünüyorum ruh ikizi yerine ruh arkadaşı vs denirdi o zaman :D Kesinlikle mümkünatı durumuna ve kıymetine katılıyorum  :angel2-onion-head-emoticon:

ruh ikizi denmesinin sebebi aynı sorunlarla bellibir duruma kadar karşılaşmış aşması gereken sorunlar benzer birbine yardımcı olabilecek olmarından geliyor ha dersen nerden oluyor bu ruh ikizi olyı bilmeem ben öyle çok bilgilide değilim ama şunuda biliyorum tüm ruhlar birbirine bağlıdır ruh ikizleri ise doğuştan bağlı olduğun ruhlardır yani diğer ruhlarda öyle bağsız felan değil :D bende zıt karakterleri severim ama benzer benzeri çeker ilişkilerde belkide zıttı bilemem yani aslında bu konuda kadere inancım var ama kaderi doğru anlamalısın kader sadece sensin sadece ve sadece "hiç birşey senden büyük değil ve sende hiç birşeyden büyük değilsin" evrende denge vardır her şey eşittir sahip olunamayacak yürünemeyecek yol yoktur :D bu benim düşüncem tabi ruhuma inamak benim için kendime inanmakdır yani çok bir seçim duygum olmadı bu konuda inanamamak için bir sebebe sahip değildim diyebilirim senin sebeplerin varsa birgün aşarsın ruhsal yola girmek ayrı bir konu onun için aşmak yetmez biraz daha fazlası gerekir sen olman gerekir

bu türkiyede zor olan bir konu eğer yürt dışında doğmuş olsan çok daha raht ederdin vay be ne konuştum ya neyse daha fazlada anlatırım dinlersen anlatmayı severim :D

5. Pelin, 3 saat önce yazdı:

İlk paragrafa cidden güldüm :D bu halimde güldürdüğün için tebrikler, şimdi yazına geleyim.. ben kesin "ruh yok" diyemiyorum çünkü kanıtlayabileceğime inanmıyorum ama ruh nerede ? Ruha gerek duymadan yaşıyoruz ve ben düşündüğümde ruha bir rol biçemiyorum ? Bence ruh denen şey aynı kulaktan kulağa dolanan efsaneler gibi. :D Bi de işin din kısmı var ama oraya girmeyeceğim. Ve ayrıca ruhun yaptığı söylenen şeyleri beyin üstleniyor elbette yardımcı arkadaşları ile (sinir sistemi, kas sistemi, organ arkadaşlar vs.). Tamam biliyorum şu an bi tehlikenin içine girdim sen bu konularda ısrarcısındır yazmasam mı diye çok düşündüm -sadece birkaç sn düşündü- yani diyeceğim şu lütfen düşüncemin bu olduğunu kabul et yeter. :D Yazar burada uzun açıklama ile geri dönmeye gerek yok diyor çünkü seni anladım. :p Ruhun bana kötülüğü olmadı.s deyim olarak kullanırım "ruh" kelimesini lakin  bilemiyorum, inandırıcı, gerekli gelmiyor. Neden ruha ihtiyaç duyalım ki ? Her şeyimiz belli bir mekanik ile işlerken ?  Biraz fantastik bir olay ruh. Böyle düşününce de bize öğretilenden farklı şekilde sonuçlar çıkıyor ve  ölünce ne olacağız sorusu geliyor o da ayrı delirme sebebi sonu yok çünkü. :ı Bilemiyorum amaan. u.u Ne ise diyeceklerim bu kadar.

Konuya gelir iseeem, ruh ikizini farklı algılıyorum._. ruhtan doğma bir şey gibi değil de daha çok kafa uyuşması gibi._. bence ruh ikizi birbiri ile aynı kişiliktekilere denmez, iki farklı zıt kişiliğin birbiri ile anlaşmasına/anlaşabilmesine denir BENCE. O yüzdeen mümkünatı olan bir şey sanırım. u.u Ve bir o kadar da kıymetli. 

haha 1.paragrafı okuyup hala vaz geçiremediysem daha fazla denemem :D cevap yazma demişsin ama ben hep yanıt vermeyi severim alışkanlık :D yani ruhun olduğuna inanmayabilirsin neticede sana onları öğretecek olan ben değilim ben sadece bu dünyada 1 insanım okadar insan arasından yani büyütülecek bir yanım yok yani ruhun olduğuna inanmasanda 6.hissi reddetmeyen rüya gördüğüne inanan varlıklarız hani rüyayı desen replay yapıyor yanlış ama gideri var 6. hissede desen ruh ikizi felan hissediyoz ah onunda gideri var yani sana kalmış ben seni ikna etmek istemiyorum ama düşüncen çok ilgi çekici :Ddevamını yazmanı isterim düşüncelere saygı duyarım ve elimden geldiğince bende düşüncelerimi paylaşmak isterim

6. öf ne ruhsuz çıkdınız be be abi kalbindeki kanla seviyor sanki orda olan şey kalp çakrası ruhundan geliyor kanla sevmiyon milleti sen vampir değilsin anatomiye demi dalcaz hiç bilgim yok ama eğer kanla sevseydik zombiler en koyu aşıklar olurdu :D

yanlız cidden iyi deliyiz bizde ha :D şimdi ruh yok diyon demi dedin ha bak şimdi sen rahatlayabiliyon demi yapabiliyon sence vücudda rahatlamayı ne sağlıyor hani bir sakinlik felan gelirya doğaya felan dalarsın hani birini seversin kalbin pırpır eder kalp krizi olduğundan yada kan eksikliğinden değil demi bunlar iyi bak saksı çalışıyor :D buraya kadar anladıysan umutsuz vaka değilsin ruh var mı yokmuya gelince o size kalmış siz sadece kendinizi büyütüyorsunuz bizim gibi bir çok kez reankarne olan ruhlar sadece bu hissi yadırgamaz :D önünüzde daha çok hayatlar var yaşamanın tadına varın hahahaha sizin dünya hakkında ne düşündüğünüzü bilmiyorum ama dünyada insanlarda çok tatlılar gerçekden insan yaşamayı seviyor ruhlar burda yok sa siz neden gelesi,niz değil mi

kanıt isterseniz zorunda değilim neticede bu hayatlrımdan biri er geç bitecek önem veriyorum değer elbette ve doludolu yaşamak en önemlisi tabiki :D size önerim çakra açın meditasyon yapın yoga yapın gerçekden zevk alarak yaşayın eğer mutsuz iseniz

dediğim gibi ikna etme zorunluluğum yok ama konuşmam gerekiyor çünki böyle güzel bir dünyada gerçekden kendinizi tek olarak düşünmek hayvanlara bakın hepsinden kaç tane var sonra kendinize bakın nüfusumuz daha fazla her hangi bir ortalama türden karıncaları saymayın :D gerçekden tek olabilirmisiniz ayrıca neden kabul etmiyorsun ruhunu sana ne kötülüğü oldu

7. meslek olarak bilgisayar mühendisliği 1.sınıfdayım bakalım hayırlısı ve olmak istediğim ama iş GURU olmak yani tam tanımını bilmiyorum ama ben Dünyada iyi bir şekilde yaşamayı amaçlıyorum bunun içinde önce yaşama yı öğrenmeyi düşünüyorum

bakalım belkide benim öğrencim olursunuz hahahaha :D şaka bir yana cidden manevi doyum için ruhsal konularda tatmin olmanızı öneririrm.

8. konu zaten hortlamış hortlaaycağı kadar ayrıca bu bir genel konudur her kes in bilgilenmesi lağzım ben bu konuda master yapmış kadar olmasamda sizden çok bildiğime eminim :D

bu arada çok atarlamışsınız demişsiniz yok olmaz ruh eşi felan ben yanlız yaşarım felan demişsiniz önce bunlara bir değineyim kalp çakranızı açmadan aşkı hayatınıza davet edemessiniz hali ile oda bacayı kullanamayacağına göre önce kendiniz isteklerinizden emin olunuz sonra ruh eşi veya ikizi olayı sadece farklı cinslerde olmaz ve bu ruh ikizleri illa sevgili olmanız gereken yada olacağınız kişiler değildir ama onları tanıyın arkadaş olun hayatı anlamnızda yardımcı olurlar sizde onlara tabi :D

şimdi önce şu videyu bir izleyinde sonra altına yazayım devamını

önce kendiniz sevmeey hazır olmalısınız eğer çekemk istiyorsanız ruh eşinizi hayatınıza ben muhtemelen ruh eşlerimle karşılaştım 100% değil ama bence öyle 2-3 ruh eşimle karşılaşdım sanırım :D

önce ruh eşinizle karşılaştığınızda o kendinizgibi hissetmenize neden olan bir his gelir bu öyle durduk yere olmaz kendinizden bir kopya yaşıyormuşcasına bakıyorsanız o ruh eşiniz olabilir tam anlamıyla bilmek istiyorsanızda bana doğrudan danışıp fikrimi sorabilirsiniz  https://discord.gg/d6addT3  yada hislerinizden emin olmak için çakralarınızı açmayı deneyebilirsiniz çakra açmadada yardımcı olurum eğer benim sayemde ruh eşinizi bulursanız çok mutlu olurum video çok şey anlatıyor ama eğer bana ulaşmak isterseniz discord dan ulaşın elimden geldiğince cevaplarım sevmek sadece ruh eşleriniz için değildir :D benim nasıl birini sevmek istediğimi hayalimdekini sorarsanızher kes gibi güzel diycem başta ama sonrakilere dikkat çekmeniiz umuyorum hayattan zevk alan biri ile tabiki özgüveni yüksek neşeli doğayı ve hayatı seven ve en önemlsi kalbinde yer açan :D aynısı benim içinde geçerli tabi :D aşk gerçekden bulduğun zaman bırakmaman gereken birşey ben başta okurken çok sevindim konuyu birinin ruh eşini bulmuş olması çok hoş hisssettirdi ruh eşi bulmak okadar zor değil ya abartmayın benim dahil dünyada en az 100 ruh eşimiz vardır ya ha tanırmısın muhtemelen en fazla 5-20 arasını tanırsın 1-2 bile fazla ama çokda zordeğil bulmak onlarla kalıcı bir evlilik pek olmaz genelde zıt olmadığından değil ama anlarsınız ilerde

9. uzun zamandır forumun bir üyesiyim 2013 den beri hiç burada konu açmadığım aklıma geldi ve açıyım dedim.

ben MetroFM diye bilirsiniz bu nick i severim yaşım 19 sevdiğim anime one piece, bleach , sao, shingeki no kyojin, tales of demons and gods ,log horizon daha var ya çok izleidiğimde bunlar sevdiklerim

çok sevdiğim 3 karakter var

Zaraki Kenpachi,BeyazSakal ,birde Dr. Hiluluk

tumblr_lxa7cawJrN1qjmob6o1_500.jpg

10. şuan aktif oyuncu sayımız bulunmamaktadır.

çeşitli kişisel nedenlerden dolayı oyuncularımız kaçmıştır hala bir oyuncu topluluğu kurulursa dakurulur am mağlesef aktif oyuncumuz bir süredaha olmayacaktır belkide hiç olmaz yeni bir grup kurmaay hevesli değilim

grubu ilk kurduğumuzda önceki grubun ölmesi sebebi ile ben her kes e tek tek mesaj atıp davet etmiştim ama şuan yine ölü bir grup olduk önceki grubun döndüğü durum gibi yani diycek birşey yok oynarken eğlenceli idi tekrar gelenler olursa yada oyun oynamak isteyen oynarız

bu arada bizi satan arkadaş bu konuyu açan kişidir grubu 4-6 kişi topladık oda onlardan biri idi ama olayı ben başlatmıştım böyle kapanması üzücü ne diyim bir zamanlar 40 kişiye ulaşmıştık ne güzel günlerdi hala grubumuzda 25 katılımcı olmasına rağmen (skype)

mağlesef aktif şuan için yok gelecekde olur ise bekelriz ama pek sanmıyorum şu sıralar ben spiritüel(ruhsal) konulara ve hayatıma odaklanmış durumdayım arasıra lol giriyorum o kadar çakra açma konusunda bir uzmanlığım belgem vs. yok ama bu konuda sıkıntınız olursa yardımcı olmayı denerim eğer bu konuda bilgili isenizde yardımlarınızı bekliyorum dediğim gibi bu gurup şuan için duraklama dönemindedir belkide hiç gelmez 

https://discord.gg/d6addT3

bu benim iletişim adresim olarak nitelendirebilirsiniz beni bulmak için tıklayın ruhsal dünya adlı kendi az önce kurduğum grup eğer sizde çakralarınızı açmak ruh eşlerinizi bulmak eğer hayatta mutsuz sanız veya hastalığınız var ise kurtulmak istiyorsanız gelin ve dahasını bulabilirsiniz.diyeceklerim bu kadar her kese iyi günler.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.