Jump to content

OrekiHoutarou

Üyeler
  • İçerik sayısı

21
  • Son ziyareti

OrekiHoutarou üyemizin başarıları

1. OrekiHoutarou

TURKAN!ME E-Dergi Haziran 2014

İndiremiyor muyuz acaba? İndirmeden okumayı pek sevmem de :)
  2. 1- No Game No Life 2- Haikyu! 3-Mekakucity Actors 4-Nisekoi 5-Black Bullet 6- Isshukan Friends 7- Soredemo Sekai wa Utskushi İzlediklerimi böyle sıralardım :D
  3. Mangası güzel. Aksiyonu fazla. Karakterlerde sağlam. Ama çizimleri daha iyi olabilirdi gibi geldi.
  4. OrekiHoutarou

Türkçemize kazandırılan "Manga"lar !

Marmara çizginin line Wolf and cub yalnız kurt ve yavrusu olarak çevirdiği bir seri var. Oldukça güzel bir seri tavsiye ederim
  5. Sansür kurbanı olmaz umarım. Yoksa mangası gayet güzel.
  6. Makishima gibi mükemmel bir kötü adam karakteri olan bi seriydi. 11 bölümlük düzenleme seri çevrilirse tekrar izlerim. Çok kaliteli bir seriydi merakla bekliyoruz
  7. OrekiHoutarou

En Çok Beklenen Bahar Animeleri Top 20

Akame ga kill'in çıkış tarihini bilmiyorum ama benim merakla beklediğim tek seri o :)
  8. OrekiHoutarou

Berserk’in Devam Tarihi

berserk'in animesi o kadar kolay değil bence. sride kan arttı cinsellik arttı vahşet arttı ilerledikçe. bu arada gigantomakhia 6 sayılık güzel bi seri okumanızı tavsiye ederim.
  9. müthiş bi grup her gün dinlerim bazı şarkılarını.
  10. OrekiHoutarou

TÜRKAN!ME E-Dergi Mart 2014

indirip okuyalım. elinize sağlık.
  11. OrekiHoutarou

Hoşça Kal Toriko

toriko'nun animesini başlı başlına rezil ettiler zaten. hikayede bulunmayan karakterler olay akışını bozma gibi hataya düştüler. o kadar iyi manganın ancak bu kadar kötü bir animesi yapılabilirdi.
  12. sitede mecha az bence çıkınca çevrilir umarım mecha sever olarak çok sevinirim :)
  13. OrekiHoutarou

Kakashi’nin Yüzü Ortaya Çıkacak Mı?

haha 10 yıl sonra balayı :D
  14. OrekiHoutarou

2013 Yılının En İyileri

en iyi şarkı kısmında log horizon'un openingi ''Database'' nasıl olmaz 19 bölüm oldu hiçbirinde açılışı atlamadım çok iyi şarkı :)
  15. OrekiHoutarou

Kakashi Dönemi Başlıyor

animedeki en karizmatik karakterdir gözümde :) hani ninja animesinde ninja havası olan tek adam bence. uzun zamandır naruto izlemiyordum ama kakashi özel bölümlerini izlerim :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.