Jump to content

#Rias

Üyeler
  • İçerik sayısı

9
  • Son ziyareti

1 Takipçi

#Rias hakkında

• Doğum günü 02/23/1999

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1387 profil görütülenme

#Rias üyemizin başarıları

1. #Rias

Eskişehir Anime Dükkanı

Adanaya Taşınmamıza Gerek Yokki :) Yarın PTT Hesabımız Açılıyor PTT'den istediğiniz ürünün para miktarını yatırıp facebook sayfamıza mesaj atmanız yeterlidir biz 2 gün içinde kargoya verir ve göndeririz...
  2. #Rias

Eskişehir Anime Dükkanı

Özür dilerim inşallah taşırlar :)
  3. Merhaba Arkadaşlar Eskişehir Anime Dükkanı Olarak Sayfa Açtım Elimdeki Ürünleri Satıcağım ve Satarsam yenilerini alıp yeniden satacagım Facebook Sayfam : https://www.facebook.com/EskisehirAnime NOT : Facebook sayfası paylaşmak yasaksa söylermisiniz ona göre sadece tıkla git yapıcam Ürünlerimiz : Fiyat : Küçük Boy 8 TL Büyükler 12 TL ESKİŞEHİR ANİME DÜKKANI Fiyat : 15 TL (tanesi) KAMPANYA : 2 TANE ALANA 1 TANE HEDİYE ESKİŞEHİR ANİME DÜKKANI Elimizdekiler : Naruto: 1.Cilt , 2.Cilt , 3.Cilt , 4.Cilt , 5.Cilt , 6.Cilt 7.Cilt , 8.Cilt Death Note : 3.Cilt , 11.Cilt , 12.Cilt One Piece : 2.Cilt , 3.Cilt , 4.Cilt ,8.Cilt,9.Cilt İstediğiniz Ciltleri Sipariş Edebiliriz Elimzdekiler Şuan bunlar İtachi Kolye Fiyat: 30 TL ESKİŞEHİR ANİME DÜKKANI PTT/HAVALE-KAPIDA ÖDEME Sistemlerimiz Yakında Açılacaktır One Piece -Portgas D Ace Şapka Fiyat : 50 TL ESKİŞEHİR ANİME DÜKKANI SNK ANAHTARLIK ÇİFT TARAFLI FİYAT : 20 TL ESKİŞEHİR ANİME DÜKKANI One Piece Hasır Şapka Fiyat : 40 TL ESKİŞEHİR ANİME DÜKKANI Naruto Shippuuden Alın Bandı Konaha Fiyat : 35 TL Metal Üründür Üzerindeki İşaret Oyma İşaretidir... 3'lü Kunai Satışlarımız Başlamıştır Toplam : 30 TL ESKİŞEHİR ANİME DÜKKANI PTT/HAVALE-KAPIDA ÖDEME Sistemlerimiz Yakında Açılacaktır Not : Tane İle Satış Vardır Tanesi 10 TL
  4. Eskişehirlimisin :P

5. En Çok Etkisinde Kaldığınız Animeler Hangileri ? Hadi Cevaplayalım... Benim 2 Tanecik :) 1-) Fairy Tail Posterimdende Anlaşılacağı Gibi Artı Olarak Kolyemde Var :) Bunlara ek olarakda Naruto Alın Bandım Var :P 2-) High School DxD Masaüstü Arkaplanım :P Sıra Sizde...
  6. #Rias

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

High School DxD New :)
  7. #Rias

2013 Yılının En İyi 10 Animesi Açıklandı!

Birinci Baştan Belliydi Zaten :)
  8. #Rias

Merhaba | Rias | TurkAnimeTV

Hoşbulduk :)
  9. #Rias

Merhaba | Rias | TurkAnimeTV

Hepinize Teşekkür Ederim Hoşbulduk :) İmzamı Düzeltiyorum..
  10. Merhaba Arkadaşlar , Adım:Oktay Yaşım:15 Yaşadığım Şehir : Eskişehir Hobilerim : Anime İzlemek , Manga Okumak Vs. Fobilerim : Böcekler -,- İzlediğim Animeler : Fairy Tail , Naruto , Naruto Shippuuden , High School DxD , High School DxD New , Shingeki No Kyojin , Beelzebub Bunlardan Bitirdiklerim : Fairy Tail , Naruto ,High School DxD , High School DxD New , Shingeki No Kyojin , Beelzebub NOT : Bide size bir sorum olacaktı High School DxD'nin 3.Sezonu Çıkacakmı ? ? Şimdiden Tanıştığımıza Memmun Oldum :)
  11. Rias Gremory

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.