Jump to content

ARE-YOU-SURE

Üyeler
  • İçerik sayısı

416
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

ARE-YOU-SURE kullanıcısının son zaferi 25 Ağustos 2014

ARE-YOU-SURE en beğenilen içeriğe sahiptir

ARE-YOU-SURE hakkında

• Doğum günü 05/30/1998

Profil Bilgileri

PLUTON(Gezegenlikten çıkaranlar utansın!)

Kişisel Bilgiler

Son profil ziyaretçileri

3085 profil görütülenme

ARE-YOU-SURE üyemizin başarıları

1. Canım abicim/ablacım gördüğüm kadarıyla quan zhi gao shou 1-2. bölümlerini sen çevirmişsin neden çevirmeyi bıraktın 2 gün önce çıktı hayla kimseden çeviri yok lütfen çevirirmisin ?

1. jans09

jans09

Muhtemelen ingilizce altyazı düşmemiştir. Gömülü ingilizce videodan altyazı alınamıyor mkv olması gerekli videonun. Eğer mkv yoksa mp4ten zaman ayarlarını yaparak çeviren çevirmenin de geç vermesi normal. Çünkü çok uğraştırıcı bir iş. Yazmadan geçmeyim: Ben de sabırsızlıkla bekliyorum Furkan :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

ARE-YOU-SURE'ye forum.planetdp.org adresinden ulaşabilirsin ;)

2. 21 Eylül. Şuraya not düşeyim de bir daha girdiğimde gün farkını hesaplarım :D

3. 21 Eylül. Şuraya not düşeyim de bir daha girdiğimde gün farkını hesaplarım :D

4. ARE-YOU-SURE

Moon Fansub

Ellerinize sağlık :D Çalışmalarınızın devamında da başarılar diliyorum. Her şeyden sonra yazamıyorum maalesef ama yazabilmeyi gerçekten çok isterdim. Sevgilerle. :cheer2-onion-head-emoticon:
  5. İzlediğiniz yerdeki dil ayarlarından değiştirebilirsiniz. İnternete ilk başta Korece dublaj düşmüştü. Ama şu an Japonca ve Korece dublajın bir arada olduğu sunumlar internette mevcut. BD düştüğü zaman sadece Japonca olur büyük ihtimalle.
  6. ARE-YOU-SURE

ben burayı unutmuşum

Şimdi hoş geldin desek ve 2 yıl sonra görüp hoş buldum desen çok ilginç olur :D Hoş geldin bu arada :D
  7. ARE-YOU-SURE

( 24 / 24 ) Magic Kaito 1412

Güncelken izlediğim bir seriydi. Ben beğenmiştim. Bu arada Kaito, Dedektif Conan'ın yakalayamadığı tek suçlu olur :D Kolay gelsin çevirilerde :fl:
  8. ARE-YOU-SURE

Hayatımsın (Baka to Test Fan-Fiction)

Fark edeceğini düşünmemiştim :( Okuyacağım ama söz.
  9. ARE-YOU-SURE

Hayatımsın (Baka to Test Fan-Fiction)

Eline sağlık, bayağı emek etmişsin, güzel olmuştur. :)
  10. ARE-YOU-SURE

Charlotte Animesinin Ön Gösterimi

Rica ederim. Ekleme yapacaksan resim de eksik :D
  11. ARE-YOU-SURE

Charlotte Animesinin Ön Gösterimi

Başlık doğru yerde. Bölüm MBS Kanalı'nda yayınlanacakmış. Bizimle bir alakası yok ama söyleyeyim dedim :D
  12. ARE-YOU-SURE

Cehennemin Çağrısı

Yaş sınırı kısmına katılıyorum ve zevksel bir şeydir ama resimdeki fontu değiştirmeni öneririm. İkisini de :) Güzel yazmışsın ama eline sağlık :fl:
  13. ARE-YOU-SURE

( 24 / 24 ) Shirobako

Uzun zaman sonra ileti atıyorum :D Kolay gelsin :fl:
  14. ARE-YOU-SURE

( 12 / 12 ) Death Parade

Kolay gelsin seride yalnız konusu Death Billard ile karışmış sanırım. Karışıklık giderilince yorumum düzeltilebilir veya silinebilir, teşekkürler emekleriniz için ^^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.