Jump to content

ARE-YOU-SURE

Üyeler
  • İçerik sayısı

416
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

ARE-YOU-SURE kullanıcısının paylaşımları

1. ARE-YOU-SURE

Sword Art Online 'WORLD' |FC|

Haberin olsun seni elime geçirirsem delik değişik edebilirim :depressed1-onion-head-emoticon: Bi Sinon lu imzayı çok gördün bana :/
  2. ARE-YOU-SURE

GELDİ BİLE :) Yani bende değişik fantaziler kurmak istiyorum ama birazcık bile bilince olmuyor işte:) Belkide birisi onu kandırmıştır sadasdasd. Adamsın bunu unuttuydum.
  3. ARE-YOU-SURE

Çünkü aynı serinin devamı :D Mangaka falan her şey aynı :D
  4. ARE-YOU-SURE

Spoiler:
  5. ARE-YOU-SURE

Are You Sure Çeviri

Doğrusu öyle de yamuk yaptı FFF. Bu saat oldu hala çevirisi yok. Eski sisteme geri dönüyorum. Horrible çevirip koyacağım. Daha sonra FFF opening ve endingli şekilde gelecek. Hatta şu şekilde opening ve endingin firedrive linkini atayım. Hem izlenir hem indirilebilir durumda olur: Opening: https://www.firedrive.com/file/D286609CECB01A82 Ending: https://www.firedrive.com/file/3E4B8F0C2C57B85A
  6. ARE-YOU-SURE

Are You Sure Çeviri

Sword Art Online II - 03. Bölüm Altyazı! FFF ölsün Horriblesubs'dan selamlar. Sırf FFF sunumunu beklediğim için bu kadar gecikti. Haftaya direk Horrible'a yumulacağım.
  7. ARE-YOU-SURE

Are You Sure Çeviri

Yok sen yanlış anladın "sen yoksan kimse olmasın" diyorum :D
  8. ARE-YOU-SURE

Are You Sure Çeviri

Yine yarısını beğendim kusura bakmayın çok teşekkürler. Bir süre de fansublardan uzak kalmayı düşünüyorum. Şu anki düşüncem fansubları şans olarak görmek değil ne yazık ki :D Fansubları falan aşağılamıyorum sadece tek başıma biraz daha rahat olabilirim düşüncesi. Yine çok samimi arkadaşlıklarım var fansublardan. Çeviriyi bırakmayı da düşünmüyorum. Ne zaman ki ölürüm ben, bırakırım galiba o zaman. Kendinden bırakılmış olur. Animeler çıkmayı bıraksa bırakır mıyım diye düşündüm bu sefer de eski seri çeviririm galiba :D Hayatımın bir parçası şeklinde bırakmam çok zor :D
  9. ARE-YOU-SURE

24 bölümün 3'ü gitti biraz daha hızlı bir başlangıç olabilirdi belki. İlk sezon birinci bölümde direk oyundalar ve her şey son sürat ilerliyordu :D
  10. ARE-YOU-SURE

Spoiler: Çok mal gibiydi bölüm. Ortalardaki o soygun ve sonundan başka bir şey yoktu. Resmen karakter tanıtım bölümü olmuş.
  11. ARE-YOU-SURE

Are You Sure Çeviri

Teşekkürler arkadaşlar, yarınızınkini beğendim, gerisinde kota doldu :)
  12. Evet galiba buraya özlü sözler falan yazmam gerekiyor ama maalesef bilmiyorum. Çeşitli sebeplerden dolayı çevirilerimi tek başlık altında toplayıp buradan devam edeceğim. Çevirilerdeki ortak proje haricindekiler ise Divx Planet ve Türkçe Altyazı sitesinde paylaşılacak. Divx Planet & Türkçe Altyazı Şimdiyse önceden neler çevirdim ne çeviriyorum ve ne çevirmeyi düşünüyorum. | | | \/ Biten Çalışmalarım --->Goulart Knights Evoked the Beginning Black --->Pupa Devam Eden Çalışmalarım --->Sword Art Online 2 --->Soredemo Sekai wa Utsukushii --->Dice (Manga) (Unity Fansub ile ortak) Gelecek Çalışmalarım --->Kiseijuu --->Omoide no Marnie --->Yotsubato (Manga) Bir de ufacık bir blog var. Onun da linkini paylaşayım: ---> ays01.blogspot.com.tr Serilerdeki güncelleme yorum olarak belirteceğim. Bloga da mega indirme linklerini ilk fırsatta ekleyip düzenlenmesi gereken yerleri düzenleyeceğim. Sword Art Online 2. Sezon için de şöyle bir şey diyeyim: Bunun yanında manga projelerim de başka bir fansubda yer alacak ortak proje olarak. :)
  13. ARE-YOU-SURE

Selamlar...

Kolay gelsin :D
  14. ARE-YOU-SURE

Selamlar...

Konu hortlatmıyorum bir de mantıklı şey yazıp ileti sayını da belirtiyorum sadece. Sen öyle yaptın demiyorum. Bir de hatıra olsun. Bundan bir iki ay sonra bakıp vay be yeni tanışma bölümüm, daha yeni 400 olmuşum diyebilirim :D (404)
  15. ARE-YOU-SURE

Selamlar...

Yok ya basamak değil. Kişisel değil veya. Zaten bu da 403 :D
  16. ARE-YOU-SURE

Selamlar...

Hoş geldin :D Bu da 400 Günlük hedefime ulaştım :D
  17. ARE-YOU-SURE

Omoide no Marnie’nin Tanıtım Videosu

http://forum.turkanime.tv/topic/11193-omoide-no-marnie-yeni-proje/ :)
  18. ARE-YOU-SURE

Omoide no Marnie’nin Tanıtım Videosu

Keşke romantizm de olsaymış türünde sadece Doğaüstü Güçler yazıyor. Yine de çıkınca çevirmeyi düşündüğüm bir yapım. Zaten 5-6 aydan erken düşmez gibi.
  19. ARE-YOU-SURE

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum ileti sayım 1.000'i geçsin diye elimden geleni ardıma koymuyorum. Flood yapmıyorum tabii. Ama bazen saçmalamak zorunda bile kalıyorum. Hatta şu an bunu yazmam bile bunun bir örneği. Akşama kadar uğraşıp 400'ü geçmeye çalışacağım. Az kaldı. Ha gayret yazıyorum.
  20. ARE-YOU-SURE

Merhaba

Hoş geldin :D
  21. ARE-YOU-SURE

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Daha demin Hellsing Ultimate ve Dawn bitti. Şimdi sırada Rainbow ve Inugami-san :D
  22. ARE-YOU-SURE

Merhabalar

Hoş geldin ^_^
  23. ARE-YOU-SURE

İtiraf Köşesi

derdim. :ph34r: Kınamam bunu çünkü ben daha beterdim :D Anime izleyen arkadaşımı kışkırtıp "Gel de bana Naruto hareketi göster iki tane, çizgi film karakterlerin çok korkarım" diyordum :/
  24. ARE-YOU-SURE

Mega link çakayım mı olmazsa :D Olacak gibi değil, ne değerli openingleri varmış, hadi opening iyiydi de. Ending mal gibiydi. Onu bıraksalardı bari. -.-
  25. ARE-YOU-SURE

Victory Fansub

Dediğin gibi kalite hızdan da sayıdan da daha önemli bence de.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.