Jump to content

ARE-YOU-SURE

Üyeler
  • İçerik sayısı

416
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

Durum yanıtları bölümüne ARE-YOU-SURE kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Sidonia bu hafta yayinlanmadi mi

1. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

Yayınladı Divx Planette var altyazısı.

2. TAÇE'de ve Forumda 1. yılım. Gerçekten çok emek verdiğimiz böyle bir ekipte olduğum için mutluyum (^_^)

1. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

Hayırlı olsun, benim 1.5 sene oldu Türk animede, hızlı geçiyor zaman :D

2. (See 7 other replies to this status update)

3. Türkanimede günün animesini Darker Than Black yapmışlar görünce nasıl duygulandım bir daha üzüldüm ya.

1. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

Saat 00.00 da otomatik olarak mevcut serilerden birisi seçiliyor. Bazen çevirisi bitmemişler de oluyor.

2. (See 3 other replies to this status update)

4. Türkanimede günün animesini Darker Than Black yapmışlar görünce nasıl duygulandım bir daha üzüldüm ya.

1. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

Ha umarım dediğimi de yanlış anlamamışsındır sadece nasıl işlediğinden bahsettim. Saat 00.00 da otomatik olarak mevcut serilerden birisi seçiliyor. Bazen çevirisi bitmemişler de oluyor.

2. (See 3 other replies to this status update)

5. Türkanimede günün animesini Darker Than Black yapmışlar görünce nasıl duygulandım bir daha üzüldüm ya.

6. Google crome ve mozilla dışında güzel bir tarayıcı bilen varmı ?

1. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

Ben de yandex kullanıyorum. Turbo modu falan açıyorum güzel oluyor ^^

2. (See 14 other replies to this status update)

7. Elinde Berserkin mangasını bulunduran birisi benimle paylaşabilir mi acaba?

1. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

Nereye teşekkür edeyim link varsa yapayım cidden. Böyle al al teşekkür etmeden hoş olmuyor :(

2. (See 22 other replies to this status update)

8. Elinde Berserkin mangasını bulunduran birisi benimle paylaşabilir mi acaba?

9. Elinde Berserkin mangasını bulunduran birisi benimle paylaşabilir mi acaba?

1. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

Abla istersen FMA, Slam Dunk, Strobe Edge falan da var. SnK da var da nasıl bilmiyorum. Bir de OP var toplu bir şey. Bayağı uğraşmıştım toplarken.

10. Elinde Berserkin mangasını bulunduran birisi benimle paylaşabilir mi acaba?

1. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

ben şu one drive dan alıp mega'ya atayım olmazsa fırsat varken hemen :D

11. Elinde Berserkin mangasını bulunduran birisi benimle paylaşabilir mi acaba?

1. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

https://mega.co.nz/#F!OJVD3AaR!4h918iwTp2MN9XYa25c9QA

Şöyle var kendi arşivim de eksik var galiba kapatırım ilk fırsatta :/

27'ye kadar var anca

12. Sonunda Adana ya gelip wireless buldum *.* Fairy Tailin son 5 bölümü, Tokyo Ghoul ve indirip izlemeyi planladığım bir sürü aniime vaarrrr oleeeyyyy :$

13. Sonunda Adana ya gelip wireless buldum *.* Fairy Tailin son 5 bölümü, Tokyo Ghoul ve indirip izlemeyi planladığım bir sürü aniime vaarrrr oleeeyyyy :$

14. Sonunda Adana ya gelip wireless buldum *.* Fairy Tailin son 5 bölümü, Tokyo Ghoul ve indirip izlemeyi planladığım bir sürü aniime vaarrrr oleeeyyyy :$

1. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

sadgfsdgasd nereden ulaşabilirim diye sordum da :D

Merak ya zaten sorun yok :D

2. (See 17 other replies to this status update)

15. Sonunda Adana ya gelip wireless buldum *.* Fairy Tailin son 5 bölümü, Tokyo Ghoul ve indirip izlemeyi planladığım bir sürü aniime vaarrrr oleeeyyyy :$

1. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

aa evet yakınmış :D

Skype var mı senin acaba ^_^

16. Sonunda Adana ya gelip wireless buldum *.* Fairy Tailin son 5 bölümü, Tokyo Ghoul ve indirip izlemeyi planladığım bir sürü aniime vaarrrr oleeeyyyy :$

1. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

aynen ya hava bozdu baya, ben şeydeyim nerede Burç var ilkokul orada, Real ile Carrefour arası bülent ecevit bulvarı falan

17. Sonunda Adana ya gelip wireless buldum *.* Fairy Tailin son 5 bölümü, Tokyo Ghoul ve indirip izlemeyi planladığım bir sürü aniime vaarrrr oleeeyyyy :$

1. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

Ben de adana dayım ve arşivim yok haberin olsun yani :D

Sabahtan beri Fairy Tail falan indiriyorum

18. Türkanime üyelikler açılmış :D gerçi kullanmam artık üyeliği her halde myanimelistte listemi oluşturdum nasılsa :P

1. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

o sasuke fotosu elimdekilerin en kötüsü galiba ondan koydum. Bir tane vardı telefona koymuştum o kadar güzeldi ki kıyamadım

19. Türkanime üyelikler açılmış :D gerçi kullanmam artık üyeliği her halde myanimelistte listemi oluşturdum nasılsa :P

1. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

çal çal sorun yok :D

o bişe değil çok foto var da paylaşamıyorum korkumdan herkeste olmasın diye :D

20. Türkanime üyelikler açılmış :D gerçi kullanmam artık üyeliği her halde myanimelistte listemi oluşturdum nasılsa :P

1. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

profilde resmin altında send friend request mi ne yazıyor :D

21. Türkanime üyelikler açılmış :D gerçi kullanmam artık üyeliği her halde myanimelistte listemi oluşturdum nasılsa :P

22. Allah rahmet eylesin Barış Manço Baba bugün bayram bayramın kutlu olsun

23. Aslında mesaj atıp tanışmak istediğim çok insan var burada ama çekiniyorum :(

1. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

Aynı ben :/

Arada şansımı deniyorum şu ana kadar hüsranla karşılaşmadım gerçi. Bakalım artık nereye kadar gidecek.

(2 kişi :/)

2. (See 9 other replies to this status update)

24. türkanime ye ne zaman giriş yapabileceğiz arkadaslar ?

1. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

Sorunlar düzeltildiği zaman. Onların da ne zaman düzeltileceği belli değil :)

25. biri yardım edemezmi 2 aydır upload işine başlıcam ama kimse cevap vermiyor

1. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

nasıl bi' yardım lazım ki

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.