Jump to content

ARE-YOU-SURE

Üyeler
  • İçerik sayısı

416
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

İletiler bölümüne ARE-YOU-SURE kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Öncelikle kolay gelsin. Ben internette bu filmi aradım ve 1-2 sitede denk geldim fakat birinde garip bi çekim tarzı vardı arkadan sesler geliyordu felan pek bi memnun olmadım. Ötekisinde ise atıyorum Kage bunshin yazıyordu altta fakat farklı bi şeyler söylüyordu. Teşekkürler derken arigato değilde başka bişeyler diyorlardı. Doğal olarak bundan da haz edemedim sonucta animede hep bunları duyardık şimdi farklı geldi böyle duyunca. Bu sitedeki çeviri de ona mı benzeyecek yoksa daha mı iyi olacak diye sorucaktım ben :)

İzlediğiniz yerdeki dil ayarlarından değiştirebilirsiniz. İnternete ilk başta Korece dublaj düşmüştü. Ama şu an Japonca ve Korece dublajın bir arada olduğu sunumlar internette mevcut. BD düştüğü zaman sadece Japonca olur büyük ihtimalle.

2. İtiraf ediyorum:

1-benim hiç kız arkadaşım olmayıb.nedeni? Kızlar benden hoşlanıyordu fakat ben onlardan hoşlanmıyorumdum.yalnızca bi kızdan hoşlanıyordum ona da açılamadım.....

2-küçükken söylediyim ilk söz huan olub.nedeni?? Abimin ismi orhan

3-arkadaşlar aramızda kalsın.lütfen azerilere söylemeyin....türk kızları azeri kızlarından cok daha güzel

4-en büyük itirafmı yapıyorum:benim hiç zaman arkadaşım olmayıb

Kız mısın erkek misin? Eğer kızsan kızlardan hoşlanmamanı normal karşılaşırım senden hoşlanan kızları anormal karşılarım :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.