Jump to content

Takeron

Üyeler
  • İçerik sayısı

55
  • Son ziyareti

Takeron kullanıcısının paylaşımları

1. Tite Kubo’dan Anlamlı Mesaj “Bu sahneleri onun seslendirmesini çok isterdim.” Yamamoto Genryuusai’nin seiyuusu Masaaki Tsukada’nın vefatı, Bleach’in babası Tite Kubo’yu oldukça sarstı. Kubo Sensei, başsağlığı mesajında haberi duyduğunda korkunç hissettiğini, Yamamoto Genryuusai’yi en son çizdiği sahneleri Masaaki Tsukada’nın sesiyle dinlemeyi çok istediğini belirtti. Sanatçının vefatını çok büyük bir kayıp olarak nitelendiren Tite Kubo, ruhu için dua ettiğini ifade etti. Her karakterinin kendinden birer parça taşıdığını söyleyen Kubo Sensei, daha önce de vefat eden Soi Fon (Suì-Fēng) karakterinin seiyuusu Tomoko Kawakami ile ilgili olarak derinden etkilenmişti. ANİME FANTASTİCA
  2. Takeron

Nasıl İmza Yapılır ?

Güzel konu olmuş, arigato
  3. Takeron

Herkese Selam

Aramıza hoşgeldin Barış... Umarım kalıcı olursun :)
  4. Takeron

( 12 / 12 ) Z/X: Ignition

2014'den beklenen çizimler.. Güzel bir animeye benziyor, teşekkürler..
  5. Takeron

Fairy Tail Manga 366 çıktı!

Nisan'da çıkıyor..
  6. Fairy Tail Manga 366. Bölüm Çıktı. Burdan okuyabilirsiniz.. http://acelemanga.tk/?m=fairy-tail&c=366&p=1
  7. Bleach bittiği halde izleniyor nande Fairy Tail ortada yok :/
  8. Takeron

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum bir gün animeye izlemeye öyle bir daldım ki Internet kotası bir günde 20Gb olmuş :D
  9. Beni de yazarmısın? Bensiz Fairy Tail olmaz :D
  10. Takeron

( 12 / 12 ) Onee-chan ga Kita

Güzel bir anime daha bizi bekliyor :)
  11. Takeron

10 Kasım Çalışmaları

Güzel çalışma,paylaşım, Teşekkürler..
  12. Takeron

Naruto (Spoiler İçerir)

:) Bu 4. ninja savaşını Naruto'ların kazanacağını biliyoruz. Amma uzattılar ya :(
  13. Takeron

Tactics (9/25)

Güzel bir paylaşım, eline sağlık.. Devamını bekliyorum :)
  14. Paylaşım için cidden çok teşekkürler.. OP ve FT neyse de Naruto'nun fillerları hiç çekilmiyor
  15. Takeron

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Fairy Tail :)
  16. Takeron

Erza, Elsa, Elza?

Evet Jellal la Gerard karışmıştı :D Bu L-R karışıklığı TAÇE ekibinin kabusu yani :)
  17. Merhaba arkadaşlar.. Öncelikle söylemeliyim bu bir tartışma konusudur. Sizce Erza Scarlet diye bildiğimiz kişi adı Elza mı? Elsa mı? Burda Erza'nın mezarından bir görüntü: Gördüğünüz gibi yukarda Elza Scarlet yazmakta, sizce gerçekte Erza Scarlet diye bildiğimiz kişi Elza mı? Ben Elza diye düşünüyorum çünkü Japonlar L harfini R gibi söylüyorlar. Siz ne düşünüyorsunuz?
  18. Takeron

Fairy Tail güzeli sizce kim?

Ben Erza diyorum. Bu arada niye Erza diyoruz bilmiyorum fakat Erza'nın gerçek adı Elsa :)
  19. Takeron

( 26 / 26 ) Tentai Senshi Sunred

Teşekkürler..
  20. Takeron

Fairy Tail'de en yakışan çift ?

Natsu - Lucy, Erza - Gerard
  21. Takeron

Herkese Selam.

Halen günün en iyi üyelerindensin :D. Umarım forumda kalıcı olursun...
  22. Takeron

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

:) Bende space dandy izledim :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.