Jump to content

Takeron

Üyeler
  • İçerik sayısı

55
  • Son ziyareti

Takeron kullanıcısının paylaşımları

1. Takeron

SoutenSubs

Teşekkürler, gerçekten büyük bir fansubsunuz..
  2. Takeron

Anime Bitince Depresyon

Herkesde aynı dert var yani :) Japonlar ne manyak olmuştur acaba ya :D Televizyonda normal çizgi film niyetine izliyor onlar :D
  3. Takeron

Anime Bitince Depresyon

Demek çoğu kişide olan bir durum bu. Sırf bu yüzden bitmiş ve kısa serileri izlemek istiyorum ama uzunları daha çok sarıyor :D
  4. Takeron

Anime Bitince Depresyon

:D Bi bende olsa ne üzülürdüm ha şu anda One Piece'de güncele geldim kafayı yiyecem. Movielere daldım şimdide :D
  5. Arkadaşlar size de oluyor mu? Mesela uzun ve güzel animeler (One Piece, Naruto, Fairy Tail, Bleach gibi) bitince yada güncele gelince depresyona giriyor musunuz? Ya da ne yapacağınızı bilemiyorsunuz? Sanki hayatınızda yapmayı en çok sevdiğiniz şeyi kaybetmişsiniz ve bunu atlatmak için yeni bir şeye başlamak zorundaymışsınız gibi felan. Hiç böyle depresyona giriyor musunuz yoksa bu lanet olasıca şey sadece bende mi var?
  6. Takeron

Ecchi FC [+18]

Benide al :)
  7. Takeron

Merhaba!

Hoşgeldin :)
  8. Takeron

Sınavlarda Verilen Komik Cevaplar

This is Sparta!!! güzeldi :D
  9. Takeron

Merhaba Arkadaşlar.

Aramıza hoşgeldin.
  10. SIRA ANİME ADI 1 Steins;Gate (TV) 9.11 2 Fullmetal Alchemist: Brotherhood (TV) 9.09 3 Clannad After Story (TV) 9.09 4 Rurouni Kenshin: Trust & Betrayal (OAV) 8.98 5 Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2 (TV) 8.96 6 (The) Disappearance of Haruhi Suzumiya (movie) 8.92 7 Spirited Away (movie) 8.91 9802 8 8 Cowboy Bebop (TV) 8.90 9 Princess Mononoke (movie) 8.86 10anohana: The Flower We Saw That Day (TV) 8.81 11Death Note (TV) 8.81 12Legend of the Galactic Heroes (OAV) 8.81 13Mushi-Shi (TV) 8.80 14Evangelion: 2.0 You Can (Not) Advance (movie) 8.79 15Maria Watches Over Us 3rd Season (OAV) 8.78 16Code Geass: Lelouch of the Rebellion (TV) 8.78 17Bunny Drop (TV) 8.77 18Puella Magi Madoka Magica the Movie Part 2: Eternal 8.76 19Maria Watches Over Us Season 2: Printemps (TV) 8.75 20Maria Watches Over Us 4th Season (TV) 8.75 21Gintama' (TV 2012) 8.75 22Gintama' (TV) 8.74 23Summer Wars (movie) 8.74 24Monster (TV) 8.73 25(The) Garden of Sinners (movie series) 8.70 265 Centimeters Per Second (movie) 8.70 27Fullmetal Alchemist (TV) 8.68 28Grave of the Fireflies (movie) 8.68 29(The) Girl Who Leapt Through Time (movie) 8.68 30Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIG (TV) 8.68 ANİME TOP 10'DAN ALINMIŞTIR...
  11. Takeron

Anime Gözleri :D

Bleach bence de.
  12. Ryohgo Narita’dan Yepyeni Bir Manga Durarara!! ve Baccano!’nun yazarından Stealth Symphony Durarara!! ve Baccano! serilerinin yazarı olan Ryohgo Narita yeni manga Stealth Symphony‘nin sinyallerini verdi. Haftalık Shounen Jump dergisinden duyurulan bu yeni habere göre Narita’ ile Over Time serisinin mangakası Youichi Amano birlikte çalışıyor. Ayrıca Stealth Symphony’nin daha öncesinde yine aynı isimle yayınlanmış tek bölümlük bir de one-shotı bulunuyor. Stealth Symphony Stealth Symphony Şubat’ın 24′ünde yayımlanan derginin 13. sayısında başlayacak. Muhtemelen heyecan, güzellik ve gizem getirecek olan yeni sansasyonel fantastik hikaye olarak reklamı yapılan bu başlığa dikkat edin. Bilindiği üzere Ryohgo Narita’nın Durarara!! ve Baccano!’daki kurgusu diğer yapımlara kıyasla bir hayli kopuktu. Narita bu seride bizi yine kurgusuyla şaşırtacak mı bilinmez ancak 24 Şubattan itibaren eğlenceli bir seriye kavuşma gerçeği su götürmez bir gerçektir. AnimeFantastica
  13. Takeron

One Piece 13. CİLT

Katılıyorum :(
  14. Takeron

SoutenSubs Fansub

Teşekkürler, gerçekten büyük bir fansubsunuz..
  15. Takeron

One Piece İçin Güzel Bir Video

Teşekkürler
  16. Takeron

One Piece Bölüm İsimleri

G8 arc filler miydi :(
  17. Takeron

One Piece 3D2Y (Spoiler İçerir)

Teşekkürler..
  18. Takeron

( 02 / 02 ) Toushinden

4 sene önceki konu kardeşim, linklerin halen aktif olması sence de biraz garip olmaz mıydı?
  19. Takeron

Merhablar ^-^

Hoş geldin :) Görevinde başarılar...
  20. Takeron

One Piece Tanıtım (Ağır Spoiler İçerir)

Dahaca 200. bölümdeyim. Fakat harika bir anime :)
  21. Takeron

Otakuların Radyosu

Nice konuklara :D
  22. Takeron

Herkese İzmir'den merhaba.

Aramıza Hoşgeldin...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.