Jump to content

Takeron

Üyeler
  • İçerik sayısı

55
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Takeron got a reaction from talha9696789 in Anime Bitince Depresyon   
    Arkadaşlar size de oluyor mu? Mesela uzun ve güzel animeler (One Piece, Naruto, Fairy Tail, Bleach gibi) bitince yada güncele gelince depresyona giriyor musunuz? Ya da ne yapacağınızı bilemiyorsunuz? Sanki hayatınızda yapmayı en çok sevdiğiniz şeyi kaybetmişsiniz ve bunu atlatmak için yeni bir şeye başlamak zorundaymışsınız gibi felan.
    Hiç böyle depresyona giriyor musunuz yoksa bu lanet olasıca şey sadece bende mi var?
  2. Beğen
    Takeron got a reaction from ErvaSude in Fairy Tail'de en yakışan çift ?   
    Natsu - Lucy, Erza - Gerard
  3. Beğen
    Takeron got a reaction from TaSe02 in Anime Bitince Depresyon   
    Arkadaşlar size de oluyor mu? Mesela uzun ve güzel animeler (One Piece, Naruto, Fairy Tail, Bleach gibi) bitince yada güncele gelince depresyona giriyor musunuz? Ya da ne yapacağınızı bilemiyorsunuz? Sanki hayatınızda yapmayı en çok sevdiğiniz şeyi kaybetmişsiniz ve bunu atlatmak için yeni bir şeye başlamak zorundaymışsınız gibi felan.
    Hiç böyle depresyona giriyor musunuz yoksa bu lanet olasıca şey sadece bende mi var?
  4. Beğen
    Takeron got a reaction from ♠Misaki♠ in Anime Bitince Depresyon   
  5. Beğen
    Takeron reacted to sadece okan in Anime Bitince Depresyon   
    valla banada oluyo :D bleach bittikten sonra amacım kalmadı gibi hissetmiştim :D GTO ve baka tu testte aynı şekil :D  ama bi berserk değil abi öyle son mu olur mangasından devam ediyorum ama türkçeye yeni yeni çeviriliyo :D  
    lanet olası disney yüzünden clone wars izleyemiyorum tamda en iyi sezonu gelicekti -_-
  6. Beğen
    Takeron reacted to Centılboy in Anime Bitince Depresyon   
    Boşver onları biz asıl YGS'de ne yapcaz depresyon'a sokucak bizimkiler kesin beni :D
  7. Beğen
    Takeron reacted to zaman in Anime Bitince Depresyon   
    Herkesin başına gelen bir şey. Demo bide şöyle düşün adam 15 sene güncelini her hafta takip etmiş o ne yapsın...
  8. Beğen
    Takeron reacted to free word in Anime Bitince Depresyon   
    nedense şaşırmadım :D
    Bana gelirsek
    Valla ilk GTO bitimi koyduydu sonra naruto güncele gelince lan dediydim :( (303 ten bu yana :D takipteyim) bleach bittikten sonra anime izleyesim gelmiyor la fiil arcları bile bambaşka :D
  9. Beğen
    Takeron got a reaction from free word in Anime Bitince Depresyon   
  10. Beğen
    Takeron reacted to stingbull in Tayfaya Yeni Üye!   
    jinbei nin hayali onun komutanının yaptıgı gibi balıkadamların özgür kalmasını ve rahat yasamalrını istedigine eminim suan cunku beyazsakal öldügü icin balıkadam adası tehlikede ve bunu sadece luffy nin yanında olarak orayı tekrar korumaya calısabilir...
  11. Beğen
    Takeron reacted to Ace Red Baron in Tayfaya Yeni Üye!   
    Amacı olan birisi olması lazım herkezin hayali var.
  12. Beğen
    Takeron reacted to stingbull in Tayfaya Yeni Üye!   
    bana sorarsan Jinbei derim :(
  13. Beğen
    Takeron got a reaction from suayip1905 in One Piece İçin Güzel Bir Video   
    Teşekkürler
  14. Beğen
    Takeron got a reaction from Levy in Space Dandy’nin İlk Reytingleri   
    Bleach bittiği halde izleniyor nande Fairy Tail ortada yok :/
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.