Jump to content

MENDOZA

Üyeler
  • İçerik sayısı

9
  • Son ziyareti

7 Takipçi

MENDOZA hakkında

• Doğum günü 10/01/1991

Profil Bilgileri

MENDOZA üyemizin başarıları

1. 22 yaşında mısın !!! o zaman İŞ AŞ EŞ :D :D :D

2. MENDOZA

K Filminin Açılış Parçası Angela’dan

ben angela hayranıyım ikili iyi işler çıkarıyor ayrıca kadın sanki şarkı söylerken kendinden geçiyor :D :D :D
  3. MENDOZA

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

coppelion izliyorum bu gece bitecek gibi :D
  4. bu gün ne izlesem bilemedim ki :SSS

5. MENDOZA

( 13 / 13 ) Buddy Complex

Mecha izlemeyeli baya oldu listeye alalım çevirmenlerimize kolay gelsin diyelim ve beklemeye koyulalım :D
  6. güzel bir ovaydı bize verilen bu bölüm atıştırmalık gibi geldi SNK açlığımız devam ediyor
  7. naruto hinata favorim ama kouzumi ve otani de baya süper (lovley complex)
  8. gerektiği yerde kullanmak en doğrusu bence animenin akışını bozmamalı cümle içinde küfür nasıl geçmiş ona da dikkat etmek lazım .... :lol:
  9. Öncelikle herkese merhabalar umarım iyi anlaşırız... Adım: Ahmet Yaş: 22 Genel olarak anime ve manga dışında satranç ve basketbol oynamayı severim Japonya hakkında bir şeyler öğrenip bildiğim şeyleri paylaşmaya geldim izlediğim animeler hakkında övünmek istemem( biliyorum ki benden daha fazla izleyen var) ama isimlerini bile unutuyorum veya karıştırıyorum ama genel olarak narutocuyum OP hakkında konuşacak olursak bayağı bir bilgim var ama animesini izlemeyi tercih etmedim belki mangasını okurum. genel olarak çok anime seçmem önüme geleni izlerim konusu yeterince ilgi çekici olsun yeter ama favorilerim genel olarak fantastik türü ----> manga olarak hajime no ıppo takip etmeye çalışıyorum ayrıca the breaker new waves (manhwa yanlış yazmış olabilirm) i beğeniyorum şu an ki durumumu özetlemek gerekirse bilen bilir hani anime izlersin izlersin izlersin sonunda biter ne izleyeceğine karar veremez orjinal yapıplar ararsınya işte o durumdayım :D son olarak dediğim gibi bir şeyler öğrenip bir şeyler paylaşmaya geldim
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.