Jump to content

onurcan

Üyeler
  • İçerik sayısı

18
  • Son ziyareti

onurcan kullanıcısının paylaşımları

1. onurcan

Animelerden etkilenmeler.

Benim donemimdeki ve izleyen her 10 kisiden 6 sinin muhtemelen yaptigi seni sectim pikacu :) pesine golgelerin gucu adina guc bende artik heman xD
  2. onurcan

Fairy Tail'de Favori Karakteriniz Kim?

Liste olmasi gerekn en onemli karakter atlanmis Virgo nerde xD
  3. cok iyi bi proje var kafamda ama iste onu hazırlamak eziyet oldugu icin hic elimi vurma yanlısı degilim uzaktan izlemek daha cazip geliyo genclerin önünü acmak lazım :)
  4. Ciddi bi calisma olcak galiba umarim yetisir yarismaya kisa bi intro yapsan uyeler dahada meraklanir diger calismalarda kalite artirimina gider belki rekabet lazim :)
  5. Jurinin kimler olduğunu bilmiyorum yada kimlerin juriyi sececegini guzel calısmalar olsunda cogu calısma bence yetersiz hayal gucunu biraz kullansalar neden turk anime sorusunu yanıtlarlar onlar turkanime ne sorusuna yogunlasmıslar ne sorusu ayrı neden sorusu ayrı :) aslında acıkca turkanimeyi elestirin deseler daha guzel olurdu iyi ve kotu yanlarını yazın bu sorunun cevabını tam olarak saglıyo galiba ilk yanıt ise muhtememen iyi bir ekip oldugu icin aradıgın animeye kolayca erisebilmek sistemi iyi kurdukları icin ekipler kısa surede cıkan bir animeyi yayınlayabiliyo
  6. 100 ileti sınırı vs gibi olayların tutucagını sanmıyorum ip den yol alsak ttnet gibi saglayıcılar modem reseti ile zaten degismekte yani ben kararın sadece juriden yana olmasındayım en saglıklı cozum bu site yonetimine ve juriye guvendikten sonra sanmıyorum taraf tutucaklarını. onun dısında bu yaptıkları hile sitenin google gibi arama motorlarındaki populeritesinide artırır yani bi nevi avantaj onların fake hesap kasmaları :)
  7. bende son zamanlarda naruto diyebilirim tabiki bastan beri illet tavırları ile sasuke favorim ise imzamda oldugu gibi inner sakura :) shannaro modu
  8. onurcan

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

naruto ve clanned bence
  9. Poxcic main sup west serverindayım takım kuracaksanız kalıcı sup olabilirim onun dısında her lane de oynarım
  10. onurcan

Dış güzellik mi ? İç güzellik mi ?

Genelde boyledir ama bu ve genel olan herzaman dogru olarak kabul edilir bende bu goruse karsiyim fakat duzen boyle duzenin disinda olursan dismanmis sayilirsin
  11. onurcan

Insan dogasidir bu neden insanlar suslenir neden onca bakim yapar yeni biri ile tanistiginda neden tanidigi birine davrandigindan daha dikkatli olmaya calisir basittir benim fikrim bu :)
  12. onurcan

Tabi ki öncelik dış güzelliktir. Yaradılışımız gereği insanın öncelikle görünümüne bakarız tabi dış güzellik mi iç güzellik mi sorusunda karşındakini ne olarak düşündüğüne bağlı arkadaş ve dostluksa insan öncelikle iç görünüşe bakar ama konu duygusal ilişki ise bu öncelik dış görünüştür. Ben önce içe önem veriyorum diyen de yalan söyler.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.