Jump to content

forevertr3

Üyeler
  • İçerik sayısı

470
  • Son ziyareti

forevertr3 kullanıcısının paylaşımları

1. forevertr3

Manga İstek ve Öneri Bölümü

Önceki yorumda Kamisama görünce aklıma geldi, The World God Only Knows mangası daha geçen yazın bitmişti ve benim için mangalar arasında en sevdiğim olmuştur. Animesi de var. Ana erkek karakterin yetenekleri çok hoşuma gitmişti. Basitçe anlatırsam dating simulator oyunlarının tanrısı olan bu çocuk bu yeteneklerini gerçek yaşamda kullanmak zorunda kalıyor, ve oyunda ki daha sonra save'e geri dönüş yapar gibi hepsinin hafızası sıfırlanıyor. Mangayı bitirdikten sonra öğrendiklerimi denemedim de değil, ama beceremedim. Görsen korku animesinden öğrendiklerimi deniyormuşum gibiydim.
  2. forevertr3

Favori yiyecek kombolarınız.

Benimkisi biraz fantezi olacak ama: Yoğurt+ Şeker+ Kırmızı Kuş burnu -> Bunlar bana göre yeni powerpuff girl yapmak için gerekli malzemeler.
  3. Bunlar da ekstra gelsin: https://www.youtube.com/watch?v=t_c70VJpD8w https://www.youtube.com/watch?v=199mmJxQD9k Gerçi ingilizce değiller ama ingilizcelerini arayınca editlerim zaten. Bunlar bu yıl 6 adet Blu-ray disk olarak satılacak animenin limited versiyonlarına konulacak ekstra videolar :D. Henüz Vol2 yeni çıktı(Her ayın 25'inde çıkıyor), ama malesef hala Vol2'yi indirmedim. Seiyuu'lar kendi aralarında oyunlar falan oynayacaklar fln filan. Vol1 diskinde de buna benzer bir şey vardı. İngizlicesini arama, bulabileceğini zannetmiyorum : :D Bu arada Vol6 sonunda bitiyor bu pazar yüklerim gibi, fakat Vol6 uzun olsa da biraz boş, yani Hikki oradan oraya sürükleniyor ve Hayato'nun tercihi ne olabilir diye herkese akıl danışıyor. Müzik olarak ya ilk sezon OP Yukitoki olur ya da insert song olan Bitter Bitter Sweet olabilir yada pek bilinmese de Oto no Nai Yume veya Surrealisme de olabilir, Haru modoki yi seçmeyeceğime göre OST arşivimde başka da müzik kalmadı zaten : :D Ama FLAC veya MP3 320k kalitesinde müzik kullarım gibi. EDIT: 2.video ilk sezondan EDIT2: Müzik nightcore mu olsa?
  4. Light Yagami' yi çağırırdım. Defteri göstermesiyle kavfa başlamadan biterdi. Edit: Daha önce yazmışsınuz gerçi puff
  5. Şu sıralar çeviride biraz yavaş gittiğimin farkındayım, bir akrabamın iş yerinde eylül ayına kadar işe girdim(zorla) :-( Tabi ki çeviriyi bitirecrğim ve yavaşlığımın özürü olarak, Vol10 biter bitmez Vol11 e başlarım. Bir de bana bu animeye ait istek bir parça verin izin günüm olan bu cumartesi gününde öncekiler gibi çevirip, editleyip video olaak internete koyayım. Ps: Çeviri kalitemden şüphe duyan varsa animenin ikinci sezonunun son bölümündeki "hello alone" öüziğini bir benim çevirmden bakın, bir de koskoca fansubların çevirisine bakın :-). Everyday word müziğininde aynı şekilde bakın. Tek başıma o fansublara oranla çok çok daha iyiyim >:) Edit: Hikki hep bahsediyordu ama ben anlamazdım, işe girmekle birlikte "birleşmiş köleler' kavramını iyice hissediyorum, gerçi ben daha evlenmemiş olsamda.
  6. forevertr3

World Trigger’a Yeni Bir TV Serisi Geliyor

Toei bu seride oldukça sınırları zorluyor, çok zor dönem geçiriyor olmalılar. Sanırsam başka bir anime, Ova veya movieleri yok yine sonbahar sezonunda da.
  7. Animeye uyarlamak için çok geç kalındı bence, belki de Naruto nun bitmesiyle oluşacak boşluğu beklemişlerdir
  8. forevertr3

İlk İzlediğiniz Anime?

Anime olduğunu bilmeden Süngerbob izlemeye başladım internetten. Anime kavramını öğrendim ve aslında anime olmadığı gerçeğini öğrenince tüm çocuksu saf duygularım yıkıldı :D. Animedeki İlk Şark Görevim: Clannnad dı sanırım
  9. Ben bir erkek olarak kadınsı olmak istesem ne yapmalıyım peki? :D
  10. İzin vermeye gerek yok, bu bir fan çalışmasıdır ve isteyen istediğini yapabilir, idm gibi bir programla vk'dan indirebilirsin. Yine de link istiyorsan, yarın (Pazar günü) internete yüklerim.
  11. Yaz arasında çalıştığım işte gitmeden önce bir kaç bölüm atarak kendimi gaza getirdiğim serilerdendir. Fakat bu animenin ismi farklı olmalı, bu animedekiler kendikeribi çalışıyorlar zannediyor :). Adı "Work(K)ing" olmalıydı.
  12. forevertr3

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Listeme her nasılsa almış olduğum Sekai wa Utsukushi yi yeni bitirdim. Daha önce az sayıda da olsa izlediğim shojo serilerine oranla biraz daha fantastik geldi. Erkeklere kesinlikle önermiyorum, çok sıkıcı ve tutarsız olduğunu düşünüyorum. Ama insert song iyiydi.
  13. forevertr3

En Beğenilen Müzik Animeleri Anketi

Birçoğunun ana teması müzik olmasada bunlardan biri olmayan K-ON birinci olmalıydı bence. Hala sık sık K-on dinlerim. No, thank you, Dont say lazy ve Pure Pure Heart bana çok hoş geliyor
  14. forevertr3

Bul Getir!

The world God only Knows' un ana karakteri Oynadığı tek oyun türü dating sim olmasına rağmen :D. İsteğim ise; Shojo serinin tek erkek ana karakteri olmasına rağmen pek yakışıklı veya havalı olmayan, kızların pek sevmiyeceği tip erkek anime karakteri arıyorum :D.
  15. 40Tl'ye kendi hard diskimin 4 katı USB aldım, fakat TTNET ile ne kadarını doldurabilirim bilmiyorum. Neyse ki 1.2TB lik Touhou müzik arşivinin inmesinin bitmesine 2 ay kaldı.

1. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

:o dur dur sana bir ö.m atayım

16. Katılım çok olsa 1000 kişi falan olsa çok iyi olurdu aslında. Her ne kadar, çok olan taraf haklıdır diyen İsminiVermeyenFelsefeci ne kadar yanılıyorsa, sayı az oluca sadece çokluğu daha az çokluk yapıyorsun. Bu nedenle FOREVER ~SUPERCELL~ (Ryo & chilly & yanagi nagi) :D.
  17. forevertr3

Bu Animeyi İzledin mi?

"Notherland Aurora" adlı openingiyle çok sevdiğim şarkısını pokemon parodisi halini görünce bıraktığım serilerden biri. Alttaki üye-chan bence bugün yeni işimde ilk gün iken kendini hatırlatan Hataraku Mou-sama 'yı izlemiştir bence. Her çalışan anime izleyicisinin bilmesi gereken animedir.
  18. iyide yazdıklarım listede olması gerekenler :D. İnanıyorum ki google search bile bayan sanatçılar kısmındaki sanatçıları 1.7Milyon sonuçtan en sonuncusunda bulur heralde. Nasıl bir arama algirotmasıdır bu. NASA ya söylesen yeni gezegenler bulurlar... :D.
  19. forevertr3

En Beğendiğiniz Oyun ...

Non Non Biyori Repeat 2. Bölüm cetvel ittirmece gördüğün ilk andan beri favori oyunum olmuştur. :D.
  20. EGOIST varken bu gruplardan başkasını seçmezsiniz heralde, ayrıca bayan kısmında yeterince sanatçı yok. Mesela Lisa, Yanagi Magi, AKINO, Haruna Luna, Amamiya sora, Kawada manmi, KOTOKO, ClariS vs çok varken :S
  21. Gömelim gel seni "bir konu başlığına" sığmazsın... Daha iyisi sitem otomatikman her üyenin arkadaş listesindekilere üyenin ağzından yazılmış gibi basma kalıp "Bayramın mübarek olsun! ~Yey~" gibi bir mesaj atsın. Her neyse sadece bu uygulamadan memnun kalmadım o kadar.
  22. Anime sektöründe daha yeni olduğum o saf dönemlerimde ilk şark görevini CLANNAD ile yapmıştım. Unique zannettiğim standart basma kalıp "NAGISA" adlı tuhaf kıza bayağı ağlamıştım. Ağlamak da değil dışarı çıkıp 3-4 gün boyunca böyle biri aramıştım gerçek dünyada. Daha sonra acımasız gerçekler ile ufkum açıldı ve bir daha ağlamadım. Her neyse yeni girişimciler içinde önerdiğim bir seri olarak bayağı ağlamıştım
  23. Geçenlerde bir video bulmuştum. Japonya'da ki bir anime etkinliğinde bu Oregairu'nun 3 ana karakterin seiyuu'su çıkmış soru cevap şeklide bir şeyler yapıyorlardı. Bir-iki dk izledim sonra bir yere gitmem gerekti ve bir daha da video'yu bulamadım, geldiğimde video tamamen aklımdan çıkmıştı ve browser geçmişini de reflex olarak sildiğimden dolayı...
  24. Heh Yuki'nin solosunu yapmıştım. Şimdi Yui'nin solosunu yükledim. Aslında video dünden beri vardı ama mp4'e FLAC loseless müzik atmaya çalışıyordum. Ne kadar denediysem olmadı... vorbis, ogg 5lvl müzikleri bile kabul etmedi, en iyi tercih olarak MP3 320k yapabildim. Telif hakları diyeceğinden Youtube'a yüklemedim malesef. Buyrun Everyday World Yui Ballad Solo Vk https://vk.com/video308700682_171465826
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.