Jump to content

forevertr3

Üyeler
  • İçerik sayısı

470
  • Son ziyareti

forevertr3 kullanıcısının paylaşımları

1. Vol10 u 1,75 bölümde anlattılar. Ayrıca tabiki sezon finali olacak. Önüzmüzde en azından daha 1 Vol çıkacak.
  2. Haruno sanırım şöyle diyor. Hikigaya eskisi kadar eğlenceli değilsin. Eğer üçünüzün arası böyle giderse gerçek olanı asla bulamazsın. Sanırım bu sebeptendir sonraki bölüm acıklı olacak diyorlar ayrıca
  3. Mahou Kokuka--18 Aria the Hidden Ammo--20 Monogatari--19 Sao--15 var sanırım Accel world--17 diye hatırlıyorum. Varken Aşağıdakiler gibi bir çokları 12.de final verenler; Sakurasou Kanojo--12 Hanagenai(Boku wa Tomotachi..)-- 12
  4. Bir LN için 12.Vol normalde sondur. Birçok LN 12 de bitmiştir. Fakat 12 yi aşan çokca LN var. Yazarın insiyatifine kalmış bir şey.
  5. İzlediğim en güzel bölümlerden biriydi. Bide şu saçma sapan reklamlar olup olmadık yerde çıkmasa :D.
  6. Az önce yapımcıların bir dergiye verdiği röportajı okudum. Söylediğine göre serinin sonu çok acıklı bitecekmiş :S. Şimdiden geçmiş olsun :D.
  7. Vol10 Bölüm 2 de bitti. Yine online okunabilirlik açısından dropboxa attım. Linkler spoiler kutularının içindedir. Şimdiden iyi okumalar diyorum. Bu bölümde Hikky ve Yuigahama 'nın doğum günü hediyesi seçmeye gittiği bölümdü. Animede 3-4 dk bile yer ayırmamışlardı ama :D. Vol10 CH1: https://www.dropbox.com/s/lmwxpnqcgkr53cj/oregairuLNvol10CH1doc.doc?dl=0 Vol10 CH2: https://www.dropbox.com/s/khi8qym03m6x7qo/oregairuLNvol10CH2doc.doc?dl=0
  8. Vol11 daha çıkmadı. Muhtemelen Feel animation yazarımızı rehin tutuyor :D. Çünkü 4 gün sonra çıkması gereken Vol11 1 hafta daha ileri atıldı :S. Sanırım bu son gelişmeler bu animeye yeni bir sezon gelmiyeceği de anlamına geliyor malesef çünkü son 2 bölüm promosyon amaçlı olacak gibi. Son olarak eğer Vol10 u bitirirsem Vol11'de başlarım. Fakat vol10 un daha %20 bitti . Lİnkleri ve çeviri durumunu imzama attım Yinede biraz spoiler biliyorum VOL11 den . Kawasaki saki ve miura hayato için çokolata yapmak için bizimkilerden yardım istiyor. Birde haruno bir süreliğine Yukinon un yanına taşınıyor.
  9. Prison Okul gibi daha önce çok anime yapıldı. Akuma no Riddle veya Assasition Classrom ve daha çokları. Ama eğer sağlam komedisi varsa ilgimi çeker. Belki de tür okul tarzı animeler Japonya'da ilgi duyuluyordur.
  10. forevertr3

Bu Söz Kimin?

Aizen - Bleach "Onii-chan ni point ga takai" Hangi tatlı kız kardeş bunu cümle sonuna koymayı sever?
  11. Daha ingilizcesi çıkmamış gelince çevrilir. Commie veya Doki çevirmemişler hala. Tek seçenek cyrcl... falan isimli bir legal anime sub var. Onların simulcastında bu anime olduğu için orada çıktığı zaman Horrible Subs çalacaktır. İste o zaman gelir. Bugu gece HS yayınlıyor sanırım. Yarın ancak gelir Türkçe
  12. Oha nerdeyse 10.cildin sonuna gelmişler. Ya o kadar atlanılır mı :S. FEEEEEEEEEEEEEELLLLLLLLL en azından yarısını atlamışlar. Neyse çok hoş bölümdü özellikle en sonları. Bu arada adamlar 5 dk da bir reklam veriyor :D. Çıkınca toptan izlesem iyi olcak
  13. Yaptığınız yorumlar için teşekkürler. Sınavlarım az önce bitti. Görünen o ki bütler bizi bekler :D. Nese tam gaz devam ch2 ye başlayacağım. Bu arada imla-yazım hatası elbette ki olmuştur, eğer görürseniz söyleyin düzelteyim :D.
  14. Aslında 15-18 dk lar arası :D. Ama hızlı olmasalar bitmeyecek. Bu arada forum yeni sayfaya geçmiş. Görmeyen kalmasın yeniden atıyorum spoilera linki :ph34r: https://www.dropbox.com/s/lmwxpnqcgkr53cj/oregairuLNvol10CH1doc.doc?dl=0
  15. Vol10 ilk chapter bitti. 29 sayfaydı ilk chapter. Totalde Vol10 'un %13 bitti. Dropbox'a attım spoilerde link verdim. Dropboxtan okuyadabilirsiniz indirmeden. Ch1 animede 10.bölümün sadece 3dk sını kapsıyor ama 30 sayfa sürdü :D. Ah Feeeeel çok atlamışsın. Ayrıca * gördüğünüz yerlerde son sayfaya gidip açıklamasına bakın. Dış siteye link vermek ne kadarıyla yasaktı bilmiyorum, ama uyarı alıcaksam alternatif birşey söylesin moderatorumuz. Dropbox okumak içinde rahat. Ayriyetten bu hafta sonuna kadar sınavlarım var yine az bişi çevirmye bakıcam. Bitince tam gaz devam inşallah. https://www.dropbox.com/s/lmwxpnqcgkr53cj/oregairuLNvol10CH1doc.doc?dl=0
  16. Şuan Vol10 'un %10 (21/207 sayfa) u tamam. Fakat önümde final haftam var. Yine 3-5 sayfada çeviririm. Finaller bitince aynı hızda devam inşallah. Bu arada animede bu kısımları bayağı atlamışlar :S. muhtemelen Vol10 u çok atlayarak geçecekler animede. Zaten Hikky nin iç sesini duymuyorduk. Birde Vol10 bitene kadar Her bölümü burada paylaşırım, bittiğinde ise baka-tsuiki ye eklerim
  17. forevertr3

En sevdiğiniz karakter sesleri?

Kantai deki Poi-Poi :D.
  18. Şuan durum 16/207 sayfa. Bakalım ne kadar daha devam edicem. Komachi ile tapınak ziyaretine gittip Yui, Yuki nin şans kartları çektiği kısımdayım
  19. forevertr3

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Kantai Collection- cidden üzerine çok yoğunlaşılmış ve aşırı profesyonel bir yapım olduğunu düşünüyorum. 2.sezon da gelecekmiş. Belki sevmeyenler olacaktır animenin türlerinden dolayı ama tam bir başyapıt olduğunu düşünüyorum.
  20. Merak etmeyin ilerde bırakabileceğimi bende biliyorum. Belki heves kırılması falan filan. Bir deneyim dedim sadece. Rahat olun nasılsa şuan yapacağım herhangi bir iş olmadığı için yapıyorum. Bırakırsam da üzülmem o kadar en azından oyun oynamaktan daha iyi bir iş yaptım derim. Hem İstanbula ailemin yanına da dönemiyorum ve burada da arkadaşlarım evine dönüyor. Ah yaz okulu : :D Hikky fansuba çevirse bile çakışmamak için Vol10 u tercih ettim. Çeviriyi biraz vakit ayırdım: 207 sayfadan 7 sini tamamladım. 207 vol10 un tamamı. Ch1 part1 tamam. Umarım yaz bitmeden bitiririm tabii bitireceksem :D. Hala emin değilim her an bırakacamışım gibi.
  21. Bilmiyorum çok üşengeç insan olduğumdan net bir şey söylemek istemiyorum. Eğer karar verirsem yazarım. Edit: Vol10 dan başlayayım dedim, belki pes edecem sonraları ama başladım. Hemen önsüzü çevirdim. Bakalım ne yapacam
  22. Bilmem ki aslında yazın bomboşum okulda bitiyor bir el atsam mı Vol11 e :D. Baka-Tsukiye de yuklemrim. Çok üşengeç biriyim ama yapmaya karar verirsem yazarım buraya. Nese Vol11 daha 18 de cıkacak tabi ingilizce çevirisinin gelmesi en az 2 hafta sürer. Daha çok var 25
  23. Niye yavaş gelsin anlamadım? Gayet normal. İngilizce çeviri sabahleyin geldi. Nerede görüdüysen yanlış koymuşlardır yoksa olağanüstü bir durum yok. Ayrıca bu hafta Hikigayafansub'ta çeviri koyacağını söyledi
  24. Baka-tsuki ye yükleseniz bence daha iyi olurdu ayriyetten link de verirdiniz her neyse. LN çevirmek kolay değil bir vol, 6 bölüm anime çevirmek gibi bir şey kolay gelsin. Umarım aşırı ünlü serileri de çevirisiz. Mahou Kouka veya Hidan no Aria gibi
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.