Jump to content
Türk Anime TV Forum

TheDirectEco

Üyeler
    646
  • Son ziyareti

• Başarı

8

TheDirectEco kullanıcısının son zaferi 28 Aralık 2018

TheDirectEco en beğenilen içeriğe sahiptir

TheDirectEco hakkında

• Derece
    Türk Anime Çeviri Ekibi [TAÇE]
  • Doğum tarihi 13-10-1993

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    https://www.youtube.com/user/TheDirectEco

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

4.960 kez ziyaret edildi
  1. TheDirectEco

( 03 / ? ) Dororo

Teşekkürler <3
  2. TheDirectEco

( 02 / 12 ) Doukyonin wa Hiza, Tokidoki, Atama no Ue.

teşekkürler <3
  3. TheDirectEco

Anime Dünyasındaki Karakterlerin Benzerlikleri

Aralarında benzemeyeni yok cidden, güzel bir keşif yapmışsın 😂😂
  4. TheDirectEco

( 24 / 23+ ) Steins;Gate 0

Teşekkürler <3
  5. TheDirectEco

( 17 / 12+ ) Kamisama Hajimemashita II

Teşekkürler <3
  6. TheDirectEco

( 04 / 04 ) Hashiri Tsuzukete Yokattatte.

Anichart'tan yeni sezona bakarken dikkatimi çekmişti bu anime ama unutmuştum, hemen izleyeyim 😋 Teşekkürler, elinize sağlık
  7. TheDirectEco

( 12 / 23 ) Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru

İlk bölümü izledim ve gerçekten kendini sevdirdi seri, karakter ve atmosfer açısından istediğimi aldım gibi, gelecek bölümleri sabırsızlıkla bekliyorum, teşekkürler, emeklerinize sağlık ❤️
  8. TheDirectEco

( 12 / 12 ) Dorei-ku The Animation

Altyazı gayet iyimiş Barış abi :D Sen öyle diyince bende süslü sandım hee :D Sinsine umarım bırakmazsın seriyi yarım da sonuna kadar götürürsün de biz de izleriz sayende xD
  9. TheDirectEco

Sailor Moon Crystal'den hatırladığım kadarıyla Sinsine'nin altyazı fonları değişiktir bayağı ve bu konuda asla taviz vermez
  10. TheDirectEco

Konusu gayet güzele benziyor valla da dediğin gibi umarım pişman ettirmez :D (Daha izlemeye başlamadım, başlayınca yazayım buraya da :P)
  11. TheDirectEco

Merak ettiğim ve beklediğim serilerden biriydi, bir an listede göremeyince kimse el atamayacak sanıyordum :D Teşekkürler...
  12. TheDirectEco

( 28 / 24+ ) Akatsuki no Yona

Bonus bölümler gelmiş hoş gelmiş Ellerinize sağlık arkadaşlar, bize de izlemek düşer
  13. TheDirectEco

( 14 / 12+ ) Tokyo Ghoul √A

Elinize sağlık arkadaşlar
  14. TheDirectEco

Bunun kesinlikle mangasını okumalısınız dediğiniz animeler

Hem animesini hem mangasını okuduklarım arasından; Gokukoku no Brynhildr Kakegurui Tokyo ESP
  15. TheDirectEco

Lanetli Burçlar

TERAZİ (24 Eylül-22 Ekim) Mıy mıy terazi, dır dır terazi, ıyy bu var ya bu bıdı bıdı konuşur. Soğuk nevalenin tekidir. Bunu en çok kendisi sever, sonra annesi, sonra varsa teyzesi... sonra, sonra bunu kimse çok sevmez. Canınız sıkıldığında en son arayacağınız kişi olmalıdır. Çünkü sizin ufak bir moral bozukluğunuzu dahi depresyona kadar götürür. Kafasını her şeye takar. Gelgit akıllının tekidir. Bir gün size çok yakın davranır, ertesi gün bir bakarsınız suratınıza dahi bakmıyor. Sırlara, gizemli şeylere çok meraklıdır. Müthiş bir dedikodu deposudur. Kim kiminle ne yapmış, bilmem kim nerde ne etmiş, miş de miş miş... Hemen hemen çoğunu bir yerlerden duyar, görür, bilir. Yapmacık beyinlinin tekidir. Akıllı takılır, takıldığıyla kalır. İnsanı boğan, sıkan bir havası vardır. Başta zor bir ihtimalle de olsa size çekici ve ilginç gelse bile, sonrasında mazoşist değilseniz şayet, kaçacak delik ararsınız. Yemeğe düşkündür. Özentinin tekidir. Çevresi tarafından robot, soğuk ve dengesiz olarak tanınır. Tatminsizdir. Son not olarak, çok fazla dikkate alınacak biri değildir. Bu nedir ya, gömmüşsünüz resmen bizi İtiraz ediyorum hakim amca "Mıy mıy terazi, dır dır terazi, ıyy bu var ya bu bıdı bıdı konuşur. size çekici ve ilginç gelse bile, sonrasında mazoşist değilseniz şayet, kaçacak delik ararsınız. Yemeğe düşkündür." Eh bu kısımlar doğru olabilir gibi gibi işte