Jump to content

TheDirectEco

Üyeler
  • İçerik sayısı

707
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

11

TheDirectEco kullanıcısının paylaşımları

1. TheDirectEco

( 13 / 13 ) Kami no Tou

Teşekkürler <3
  2. Şimdiden teşekkürler. Ele alacağınızı duyduğuma çok sevindim <3 90'lı serinin yerini bence hiç tutmaz ama yine de pek bir çok sevdiğim digimon olunca her türlü izleyeceğim
  3. TheDirectEco

( 12 / 12 ) Kuutei Dragons

Elinize sağlık <3
  4. TheDirectEco

Kakegurui Hakkında Fikirler

@mavihayalMaalesef hala Yona'nın ikinci sezon haberi yok
  5. TheDirectEco

Kakegurui Hakkında Fikirler

Benim de çok sevdiğim bir seridir. Kumarla ilgili güzel akıl oyunları var. Biraz ecchimsi tavırlar (bildiğimiz ecchi animelerindeki gibi aşk bazlı değil) ve baş karakterimiz Jabami'nin çılgın bir kumarbaz olduğu genel olarak düşünce yapında rahatsızlık vermeyecekse izlemeni tavsiye ederim.
  6. TheDirectEco

( 12 / 12 ) Drifters

Teşekkürler <3
  7. TheDirectEco

( 12 / 12 ) Bloodivores

Elinize sağlık, teşekkürler <3
  8. Barakamon Handa ve Doukyonin wa hiza tokidoki atama no ue'den Subaru. İkisinin de önlerindeki saç kaküllerinin aynı olması ve çok sosyal biri olmamaları nedeniyle benzetiyorum. Ha bir de tabi diğer ortak yanları da ikisinin tatlı belalarının adı Haru olması :D
  9. @Sinsine Sinsine-chan, yakın zamanda geri kalan bölümleri tamamlar mısın yoksa bayağı bir bekler miyiz?
  10. TheDirectEco

( 26 / 26 ) Kareshi Kanojo no Jijou

2000'li bir anime sanıyordum 90'lıların sonunda çıkmış, bir izleyelim bakalım. Teşekkürler emeği geçen arkadaşlara <3
  11. TheDirectEco

( 25 / 25 ) Spiral: Suiri no Kizuna

2.Bölüm hakında sevgili Ays_drl bana yardım etti Kendisine bir kez daha buradan teşekkür ederim. Benim gibi 2.bölüme ihtiyacı olanlar aşağıdaki linkten indirebilirler https://wetransfer.com/downloads/153f2259bbd86b9b622b59ce32c934cb20190905184147/abbd30910ca0063cd5f0168184f9d6d620190905184147/3d8f2e
  12. TheDirectEco

( 25 / 25 ) Spiral: Suiri no Kizuna

Kimse dönüş yapmadı
  13. TheDirectEco

( 52 / 52 ) Tokyo Mew Mew

33 ve 34.bölümü video ve altyazı olarak ayrıyeten megaya yükledim. Buradan indirebilirsiniz. Bir sıkıntı olursa söylersiniz. İyi Seyirler https://mega.nz/#F!2JwXBKQC!ETWWEr5wQI55g6IIVhMz3g
  14. TheDirectEco

( 52 / 52 ) Tokyo Mew Mew

Tokyo mew mew benim de arşivimde yüklü değil sanırım ama bir şekilde ulaşıp sizi haberdar edeceğim
  15. Hahaha ? Hakikaten wolf's Rain'in ost için beyaz dişten mi esinlenmiş acaba ?
  16. Shoujo mangalarının en keyifli hali japon live action dizisi formatı :D Mangada shoujo çizim tarzını çok sevmediğimden onları japon dizisi olarak izlemekten daha çok keyif aldığımı fark ettim :D

1. torotoro

torotoro

Genelde live action uyarlamaları kötüydü. Oyunculukları da biraz yapmacık oluyor..

2. TheDirectEco

TheDirectEco

Bana oldukça sevimli geliyor ☺️ 

17. 7 Seeds'tan Natsu ve Sailor Moon'dan Hotaru-chan. Natsu'yu ilk gördüğümden beri özellikle de saçlarından dolayı Hotaru'yu anımsatmıştı bana :D
  18. Teşekkürler, emeğinize sağlık
  19. TheDirectEco

( 24 / 24 ) Shirobako

Teşekkürler, emeğinize sağlık
  20. Seri çıkalı 4 sene oldu hala izleyemedim :D Yavaş yavaş indireyim de izleme sırasına girsin artık :D Ellerinize sağlık arkadaşlar <3
  21. TheDirectEco

( 13 / 13 ) Kono Oto Tomare!

Ellerinize sağlık <3
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.