Jump to content

TheDirectEco

Üyeler
  • İçerik sayısı

707
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

11

Durum güncellemeleri bölümüne TheDirectEco kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Yaz animelerinden Bakumatsu Rock bugün 1.bölümü yayınlandı Japonyada ama sanırım çevirisini alan fansub henüz yok :(

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. TheDirectEco

TheDirectEco

çevirdiğin taksi hala dönüyor mu :D

3. Kaxell

Kaxell

Taksi değilde, tavuk döner çevirirken dönüyor. ;)

4. TheDirectEco

TheDirectEco

Neyse kapatalım artık bu muhabbeti :D

Bu arada Bakumatsu Rockı anikeyf almış, yine de teşekkürler ben çeviririm dediğin için :)

2. Akraba ziyaretleri yatılı olunca anime filan izlenmiyor, iki gündür Another son üç bölümünü izleyemedim gitti... Ah tabletin şarjı da tam bozulacak zaman buldu :/

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Büyüklerin sohbeti çekilmez, yan odaya doğru akmaya çalış diyeceğim ama masaüstü oda da mı yoksa :P dizüstü bataryası bozuksa

2. TheDirectEco

TheDirectEco

Sahura kadar olan vakitte anime izlemek çok iyi gidiyor fakat her gece farklı birinde kaldığımızdan internet sorun oluyor, mesela halamlarda kaldık hiçbir sorun yok laptoplar modern ama iki farklı amcamlarda kaldık güya iki notebook var ama ya internet sıkıntı ya bilgisayar :D İnsanın evi gibisi yok vallahi :D

3. İftarda yemek konusunda sınırları zorla, ardından lunaparkta crazy dance ile çalkalan şimdi de sahurda şerbet iç...

1. ♥Lydia♥

♥Lydia♥

afiyet olsun :D

2. TheDirectEco

TheDirectEco

Şerbet içmemin nedeni mide bulantısından dolayıydı, neyse ki uzun bir uykudan sonra crazy dancen bende bıraktığı baş ağrısı ve mide bulantısı geçti, uzunca bir süre lunapark görmek istemiyorum :D

4. Anime şarkılarını doğru düzgün ingilizceye çeviren güveinilir bir site bilen var mı?

1. Amy's

Amy's

( http://www.animelyrics.com/ )benim bildiğim bu var çevirileri iyi gibi :)

5. şu vize haftasi iki hafta olmasina ragmen zamamin en yavas, stresli v sıkıcı gectigi zamanlar :(

2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

İsletme :D o kadar rahatım ki okul desen yok gibi sınav haftası da yemekhanede yemek yeme haftası diyebiliriz :3

3. TheDirectEco

TheDirectEco

Benimkide iktisat :D açıkcası çogu bolume gore cok rahat gectigimizi bende soyleyebilirim cunku odev, proje, slayt filan yok henuz hic gormedim tabi son seneler kaçarı yok bundan :(

4. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Yok ben o basit dersleri bile gecemedim matematik olanlari :( derslere de girmeyince..

6. Şimdi zaman Nisekoi izleme zamanıdır, bekle beni yeni bolum seni izlemeye geliyorum :D

1. Kaxell

Kaxell

Ya süpersin ya bende diyodum bugün niye bu kadar boş hissediyordum Nisekoi nin yeni bölümünü unutmuşum :)

7. Medcezir bitti mahalledeki kina gecesi kutlamasi bitmedi :D

8. Bugün GelGit günü :D

2. TheDirectEco

TheDirectEco

Vallahi ben tum tercihlerimi denizi olan illere yazdim :D ikisi de bayagi farkli memleket dimi yada ayni mi :)

3. Yuki-chan

Yuki-chan

muğladada deniz varda :D

4. TheDirectEco

TheDirectEco

Ee tabi her denizi olan yerde aynı olmuyor :D

9. Arkadasim Hosgeldin de sahneye 3 cocuk ciksin dedi yonetmen, sahne cocuk doldu :D Ankarada dogurmak bedava mi :D Alem adam bu Tolga..

2. TheDirectEco

TheDirectEco

Diğer sahne daha iyiydi :D

3. LeornKayn

LeornKayn

2 bölüm birikti...bende yarın izleyip 2 saat boyunca gülebilirim veya daha fazla kaç saat ediyorsa artık toplamları...

4. TheDirectEco

TheDirectEco

Bi bolum iki saat diye biliyorum :) haftasonlari izlesek de izlemesek de kardeslerim de acip izliorlar iyi oluyor :)

10. İzmirde yaşayan anime-severler burda mi :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.