Jump to content

TheDirectEco

Üyeler
  • İçerik sayısı

707
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

11

İletiler bölümüne TheDirectEco kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Erifu, 24.01.2021 - 22:50 tarihinde yazdı:

Her ne kadar mangasına göre uyarlanmış olsa da ben eski versiyonunu sevenlerdenim :D Ama yine de internette çıkar çıkmaz izleyeceğim. Bu sezonu baya sevmiştim küçükken izlediğimde.  Ama eğer 5. sezonu uyarlayacak olurlarsa umarım seri şeklinde yaparlar. Benim en sevdiğim sezondur kendisi *-* Seiya'nın yeni halini görmeyi çook isterimmm

Ayy kesinliklee... Ama stars da movie olacak diye biliyorum maalesef :(( Uzun uzun izlemek isterdim Stars'ı, hele de manga versiyonunu daha çok merak ediyorum...

Meroe, 25.01.2021 - 15:22 tarihinde yazdı:

Valla iyi ki mangaya göre uyarlıyorlar SuperS’i hiç sevmezdim. Bütün hikaye resmen Chibiusa’nın etrafında dönmüştü, ayıp olmasın diye Usagi son savaşa dahil edilmiş gibiydi ... Ana karakterlerin çocuklarını hiçbir şekilde sevemiyorum Boruto da öyle Chibiusa da öyle ekranı mclerden çalıyorlarmış gibi geliyor 

Ahaha Chibi-Usa'yı ben de pek sevmem, Süpers benim de sezon sıralamasında sonuncu sırada yer alıyor ama ilk 3'lü düşman, kaplan göz,şahin göz müydü neydi onları seviyorum yaa :D Keile tüm sezon onlarla gitseydi :D

2. Sitonyum, 18.01.2021 - 10:07 tarihinde yazdı:

Uzun zaman oldu acaba Rewatch  mı yapsam. Ben chibiusa karakterini seviyorum ya zararı yok.

Ben şu an 3.sezondayım :D Nostalji yapıyorum :D Chibi-Usa'yı ben de sevmem ama toparladı. Genel olarak ikinci sezonda çok sinir bozucuydu ama doğru diyorsun zararı yok :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.