Jump to content

TheDirectEco

Üyeler
  • İçerik sayısı

707
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

11

İtibar Etkinliği

1. Teşekkür
    TheDirectEco got a reaction from Yakinajans in ( 13 / 13 ) Mermaid Forest   
    Anime Adı : Mermaid Forest
    Anime Türü : Gizem, Dram, Fantastik, Korku
    Bölüm Sayısı : 13 / 13
    Yapım Yılı : 2013
    Çevirmen : TheDirectEco
    Düzenleme : Mayu
    Özet;
    Eski bir efsaneye göre, denizkızının eti yenilirse ölümsüzlük getirebilir. 500 yıl önce, Yuta bilmeden bir parça denizkızı etinden yemiştir. Yüzyıllar boyunca, Yuta japonya genelinde seyahat etmiş, onu yeniden normal bir insana dönüşmesine yardımcı olacak bir denizkızını bulmayı umut etmektedir. Nihayet bir tane bulduğunda, o ve yoldaşlarının kendilerine yemek yapmak için bir kızı büyüttüklerini öğrenir. Böylece o kızı yiyip onun genç görünümünü elde edeceklerdir. İşte, denizkızlarının genç kalma yolu buydu. Yuta, o kızı onların ellerinden kurtarır ve birlikte kendilerini tekrar eski hallerine dönüştürecek başka bir denizkızı arayışına girişirler...
        Klasör Linki:

This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol  
  2. Beğen
  3. Beğen
    TheDirectEco got a reaction from Nones in ( 01 / 01 ) Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen   
    Elinize sağlık, teşekkürler 
  4. Beğen
    TheDirectEco reacted to Fenci in ( 13 / 16 ) Shingeki no Kyojin: The Final Season   
    14. Bolum icin teşekkür ederim ?
  5. Beğen
    TheDirectEco got a reaction from Nones in ( 13 / 16 ) Shingeki no Kyojin: The Final Season   
    Öncelikle yanıtladığın için teşekkür ederimmm, seriye yeni başladım ve açıkçası kalan son 3 bölümünü başka yerden izlemek istemiyorum, heyecanla bekliyorumm 
  6. Teşekkür
    TheDirectEco reacted to Svcnwashere in ( 13 / 13 ) Mahouka Koukou no Rettousei: Raihousha-hen   
    Anime Adı: Mahouka Koukou no Rettousei: Raihousha-hen
    Anime Türü: Aksiyon, Bilim Kurgu, Doğaüstü Güçler, Büyü, Romantizm, Okul
    Bölüm Sayısı: 13 / 13
    Yapım Yılı: 2020
    Çevirmen: svcnwashere
    Düzenleme: svcnwashere
    Görüntü Kalitesi: 1080p
    Özet: Shiba Miyuki'nin sınıf arkadaşı Kitayama Shizuku yurt dışında okumak için yola çıkmıştır. Büyücülerin kendi ülkeleri dışındaki okullarda okuması ulusal bilgilerin sızdırılması olarak görüldüğünden imkansız sayılan bu durum sadece karşılıklı öğrenci değişikliği yoluyla izin verilmektedir. Böylece USNA'dan değişim öğrencisi olarak Angelina Kudou Shields, Japonya'daki Birinci Liseye okumaya gelir. Lina, ülkeye vardığında oradaki büyücülerin bilinmeyen bir varlık tarafından saldırıya uğradığını ve kurbanlarını kansız bıraktığına şahit olur. Tatsuya, bu vampir olaylarının arkasındaki sırrı açığa çıkarabilecek midir?

Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

7. Teşekkür
    TheDirectEco got a reaction from Fenci in ( 13 / 16 ) Shingeki no Kyojin: The Final Season   
    Öncelikle yanıtladığın için teşekkür ederimmm, seriye yeni başladım ve açıkçası kalan son 3 bölümünü başka yerden izlemek istemiyorum, heyecanla bekliyorumm 
  8. Teşekkür
    TheDirectEco reacted to Nones in ( 13 / 16 ) Shingeki no Kyojin: The Final Season   
    Bu hafta sonu atacağım bir aksilik çıkmazsa.
    Biliyorum biraz geç kaldım bu yüzden sabrınız için teşekkür ederim. 
  9. Beğen
    TheDirectEco got a reaction from Fenci in ( 13 / 16 ) Shingeki no Kyojin: The Final Season   
    Son 3 bölümü ne zaman gelir acaba 
  10. Teşekkür
    TheDirectEco reacted to lillxum in ( 52 / 52 ) Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch   
    5 yıl önce izlemiştim, şimdi kardeşimle tekrar izlemek için indireceğim~
  11. Beğen
    TheDirectEco got a reaction from Sitonyum in Sailor Moon Eternal   
    Ben şu an 3.sezondayım :D Nostalji yapıyorum :D Chibi-Usa'yı ben de sevmem ama toparladı. Genel olarak ikinci sezonda çok sinir bozucuydu ama doğru diyorsun zararı yok :D
  12. Beğen
    TheDirectEco got a reaction from Nones in ( 13 / 13 ) Horimiya   
    Teşekkürler <3
  13. Beğen
    TheDirectEco reacted to Nones in ( 13 / 13 ) Horimiya   
    Anime Adı: Horimiya
    Anime Türü: Yaşamdan Kesitler, Komedi, Romantizm, Okul, Shounen
    Bölüm Sayısı: 13 / 13
    Yapım Yılı: 2021
    Çevirmen: xpector
    Düzenleme: Nones
    Özet: Sevimliliği ve akademik seviyesiyle okulda hayranlık uyandıran biri olan lise öğrencisi Kyouko Hori'nin sakladığı başka bir yanı daha vardır. Ebeveynlerinin sürekli iş sebebiyle evde olmaması sebebiyle Hori, küçük erkek kardeşine bakmak ve ev işleriyle uğraşmak zorundadır. Bu sebeple okul dışında sosyalleşme şansı olmaz. Diğer yandan Izumi Miyamura dışarıdan kasvetli, gözlüklü bir otaku olarak görünür. Ancak gerçekte centilmen ama derslerde iyi olmayan biridir. Daha da fazlası uzun saçlarının arkasında gizli dokuz tane pirsingi ve sırtı ile sol omzunu kapsayan dövmeleri vardır. İkisi tamamen tesadüf eseri okul dışında karşılaşır. İkisi de beklenilenin dışında görünmektedir. Bu çift zıt kutup arkadaş olur ve diğer insanlara göstermedikleri taraflarını paylaşmaya başlarlar.

Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

14. Beğen
    TheDirectEco reacted to Gallardo in Anime Dünyasındaki Karakterlerin Benzerlikleri   
    Sebastian Moran (Yuukoku no Moriarty) & Tomomi Masaoka (Psycho-Pass): Biri gençlik, öbürü yaşlılık hali :)
    William James Moriarty (Yuukoku no Moriarty) & Makishima Shougo (Psycho-Pass): Görsellikten fazlası bir benzerlik :)
    Mugen (Samurai Champloo) & Fudou Akira (Devilman Crybaby)

15. Beğen
    TheDirectEco reacted to Sonercoban5 in ( 52 / 52 ) Tokyo Mew Mew   
    teşekkürler
  16. Beğen
    TheDirectEco reacted to Gallardo in Anime Dünyasındaki Karakterlerin Benzerlikleri   
    Her iki sahneyi de bilenlerin anlayacağı bir benzerlik.
    Cowboy Bebop
    One Piece

17. Harika
    TheDirectEco got a reaction from mrsaitama in Anime Dünyasındaki Karakterlerin Benzerlikleri   
    Barakamon Handa ve Doukyonin wa hiza tokidoki atama no ue'den Subaru. İkisinin de önlerindeki saç kaküllerinin aynı olması ve çok sosyal biri olmamaları nedeniyle benzetiyorum.
    Ha bir de tabi diğer ortak yanları da ikisinin tatlı belalarının adı Haru olması :D

18. Teşekkür
    TheDirectEco reacted to Nones in ( 12 / 12 ) Kaguya-sama wa Kokurasetai?: Tensai-tachi no Renai Zunousen 2   
    Anime Adı : Kaguya-sama wa Kokurasetai?: Tensai-tachi no Renai Zunousen 2
    Anime Türü : Komedi, Psikolojik, Romantik, Okul, Seinen
    Bölüm Sayısı : 12 / 12
    Yapım Yılı : 2020
    Çevirmen : SelimTheMartian
    Düzenleme : Nones
    Özet: Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen animesinin ikinci sezonudur.
      Klasör Linki

19. Beğen
    TheDirectEco got a reaction from rei_hino in ( 12 / 12 ) Yesterday wo Utatte   
    Elinize sağlık, teşekkürler <3
  20. Beğen
    TheDirectEco got a reaction from rei_hino in ( 06 / 06 ) Yesterday wo Utatte Extra   
    Teşekkürler <3
  21. Beğen
    TheDirectEco reacted to Nones in ( 12 / 12 ) Yesterday wo Utatte   
    Anime Adı : Yesterday wo Utatte
    Anime Türü : Hayattan Kesitler, Dram, Romantik, Seinen
    Bölüm Sayısı : 12 / 12
    Yapım Yılı : 2020
    Çevirmen : rei_hino
    Düzenleme : Nones
    Özet: Hayatta pek bir hırsı olmayan Rikuo Uozumi, üniversiteden sonra bir markette işe başlar. Rikuo’nun olaysız geçen günleri, eski sevgilisi ve sınıf arkadaşıyla karşılaşmasıyla değişir. Tabii bir de şahsına münhasır Haru Nonaka ve evcil kuzgunuyla…

Klasör Linki

22. Beğen
    TheDirectEco got a reaction from Eolo-sama in ( 26 / 26 ) Project ARMS   
    Teşekkürler <3
  23. Beğen
    TheDirectEco got a reaction from Nones in ( 13 / 13 ) Kami no Tou   
    Teşekkürler <3
  24. Beğen
    TheDirectEco got a reaction from Eolo-sama in ( 54 / 66 ) Digimon Adventure (2020)   
    Şimdiden teşekkürler. Ele alacağınızı duyduğuma çok sevindim <3
    90'lı serinin yerini bence hiç tutmaz ama yine de pek bir çok sevdiğim digimon olunca her türlü izleyeceğim 
  25. Beğen
    TheDirectEco got a reaction from rei_hino in ( 12 / 12 ) Kuutei Dragons   
    Elinize sağlık <3
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.