Jump to content
  • Create New...

Lady Nur

Kayıtlı Üye
  • Content Count

31
  • Last visited

• Days Won

1

Lady Nur last won the day on January 11 2014

Lady Nur had the most liked content!

4 Followers

About Lady Nur

• Rank
    Level 1
  • Birthday 12/30/1998

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

889 profile views
  1. gintamanın hakkını gin-chan çok güzel veriyo bence. narutoyu cok sevsem de itachiyle başrolü paylaşabilirler. shizuonun durararayı tek başına götürebilecegini düşünüyorum
  2. yazılı haftası :(((

3. naruto, one piece, blech, gintama, kuroko no basket,
  4. süper olmuş :cheer2-onion-head-emoticon: :cheer2-onion-head-emoticon: :cheer2-onion-head-emoticon: :cheer2-onion-head-emoticon:
  5. Kahretsin okullar yine açılıyo :(((

6. CFL senden nefret ediyoruuuuuuuumm.

7. mangayı okumuyorum. animeye bile ara verdim diyebilirim. ama sasuke ölsün de kurtulalım. ay ne çekti be naruto şu sasukeden. sasuke ölürse birazcık bile üzülmem. ölsün banane, hak ediyo o. :evil-smile-onion-head-emoticon:
  8. oofffff tatil günlerim elimden kayarak gidiyoooooooooo :(

1. Lethal

Lethal

Üzüldüm senin adına :P

9. artık özgürüm. (ne kadar bir daha görüşeceğimizi bilsem de) bir daha görüşmemek dileğiyle yazılılara elveda.

10. bence cevap çok açık. ilk seride narutoyla dalga geiyordu, narutoyu küçümsüyordu. ikinci serideyse zaten animenin kötü adamı oldu çıktı. sonra narutoyla dövüştüler falan. e naruto benim en sevdiğim anime karakteri. en sevdiğim anime karakterine bunları yapanı da sevmem zaten :hate-onion-head-emoticon:
  11. yok öyle biri. ki bence iyi ki de yok. niye gıcık olup saygı duyayım. :P nefret ediyosam nefret ederim. gıcık oluyosam da gıcık olurm
  12. sasuke en nefret ettiğim karakter. one piece de akainudan nefret ediyorum çünkü ace i öldürdü. şimdilik aklıma bunlar gel di.
  13. bunların türk yapımı naruto diye videosu da vardı. ben de başta niye bu kadar tanıdık geliyolar diyorum. bence komikti. narutoya da az gülmemiştim. ama türk işi death note de çok komik. bence izleyin.
  14. bence de yaşıyor. ama law ya da kid olduğunu düşünmüyorum. ama yaşıyorsa luffy ile karşılaşsınlar. yoksa hiç heyecanlı olmaz.
  15. Lady Nur

Bleach

bleach güzel anime. gerçi benim bleachteki en sevdiğim karakter kenpachi. neden sevdiğimi de bilmiyorum ama ana karakterden daha çok sevdiğimi itiraf edeyim. haklısın herkesin ilk göz ağrısı vardır. naruto da benim ilk göz ağrım. ayrıca bence bleach one piece ve naruto kadar güzel değildi. ve seneler önce yapılmış bir yorudan alıntı da yaptım ya daha gam yemem. :D

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.