Jump to content

Lady Nur

Üyeler
  • İçerik sayısı

31
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Lady Nur kullanıcısının son zaferi 11 Ocak 2014

Lady Nur en beğenilen içeriğe sahiptir

4 Takipçi

Lady Nur hakkında

• Doğum günü 12/30/1998

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1794 profil görütülenme

Lady Nur üyemizin başarıları

1. Lady Nur

Ana Karakter Olmayı Hak Eden Erkek Yan Karakterler

gintamanın hakkını gin-chan çok güzel veriyo bence. narutoyu cok sevsem de itachiyle başrolü paylaşabilirler. shizuonun durararayı tek başına götürebilecegini düşünüyorum
  2. yazılı haftası :(((

3. Lady Nur

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

naruto, one piece, blech, gintama, kuroko no basket,
  4. Lady Nur

ONE PİECE:Büyük Yolculuk - 1.Bölüm AMV

süper olmuş :cheer2-onion-head-emoticon: :cheer2-onion-head-emoticon: :cheer2-onion-head-emoticon: :cheer2-onion-head-emoticon:
  5. Kahretsin okullar yine açılıyo :(((

6. CFL senden nefret ediyoruuuuuuuumm.

7. Lady Nur

Bence Sasuke ölür![Spoiler İçerir]

mangayı okumuyorum. animeye bile ara verdim diyebilirim. ama sasuke ölsün de kurtulalım. ay ne çekti be naruto şu sasukeden. sasuke ölürse birazcık bile üzülmem. ölsün banane, hak ediyo o. :evil-smile-onion-head-emoticon:
  8. oofffff tatil günlerim elimden kayarak gidiyoooooooooo :(

1. Lethal

Lethal

Üzüldüm senin adına :P

9. artık özgürüm. (ne kadar bir daha görüşeceğimizi bilsem de) bir daha görüşmemek dileğiyle yazılılara elveda.

10. yok öyle biri. ki bence iyi ki de yok. niye gıcık olup saygı duyayım. :P nefret ediyosam nefret ederim. gıcık oluyosam da gıcık olurm
  11. Lady Nur

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

sasuke en nefret ettiğim karakter. one piece de akainudan nefret ediyorum çünkü ace i öldürdü. şimdilik aklıma bunlar gel di.
  12. bunların türk yapımı naruto diye videosu da vardı. ben de başta niye bu kadar tanıdık geliyolar diyorum. bence komikti. narutoya da az gülmemiştim. ama türk işi death note de çok komik. bence izleyin.
  13. Lady Nur

Sabo hakkında teori.

bence de yaşıyor. ama law ya da kid olduğunu düşünmüyorum. ama yaşıyorsa luffy ile karşılaşsınlar. yoksa hiç heyecanlı olmaz.
  14. Lady Nur

Bleach

bleach güzel anime. gerçi benim bleachteki en sevdiğim karakter kenpachi. neden sevdiğimi de bilmiyorum ama ana karakterden daha çok sevdiğimi itiraf edeyim. haklısın herkesin ilk göz ağrısı vardır. naruto da benim ilk göz ağrım. ayrıca bence bleach one piece ve naruto kadar güzel değildi. ve seneler önce yapılmış bir yorudan alıntı da yaptım ya daha gam yemem. :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.