Jump to content

Bilocan Göklerde

Kayıtlı Üye
 • Posts

  34
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Bilocan Göklerde

 • Birthday 06/09/1993

İletişim Yöntemi

 • Website URL
  http://www.feykistan.com
 • Skype
  bilocan.goklerde

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Male
 • Konum :
  Karşıyaka

Recent Profile Visitors

653 profile views

Bilocan Göklerde's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

16

Reputation

 1. benim zubaba da 42 level karakterim var. tekrardan kasmak gözüme zor geldi, eğer seninde zubaba da bana yakın karakterin varsa oraya gel.
 2. kaç kişi oynamaktasınız ? şuan leveliniz kaç ? belli bir parti standartınız var mı ? açıkta kalmış bir karakter ihtiyacınız var mı ?
 3. Troll ekibimiz şuan Tera Online ye başlama kararı almıştır. Yeni oyuncularla ekibimizi genişletmek istemekteyiz. 0-55 yaş arası oyuncuları takımımıza bekleriz. Ayrıca grubumuzda sık sık lol atıyoruz 1-2 zengin arkadaşımız Cs go felan atıyor olsa da fazla ciddiye almıyoruz kendilerini . Kısaca bol oyunculu ekibimiz bulunmaktadır ve Tera için açık bulunmaktadır. İletişim için Skpe ve ts kullanmaktayız. Bizimle oynamak için iletişim adreslerimiz : bilocan.goklerde skype adresi.
 4. iyi güzelde. galaxy ace cep telefonuyla uyumlu değil. niçin dışlanıyor telefonum :(
 5. şahsen beni de sarmamıştı konusu. one piece birikirken bir şeyler arıyordum fakat izletmiyor kendisini. en azından rekabet için pek doğru olmasa da bir gangsta değil. not: bu sayfayı açtığım da bir şarkı çalıyor. kime aitse kapatması mümkün mü ?
 6. bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederiz. kafam da bir go pro olacak bütün önemli anları çekeceğiz belgesel tadında :) şuanlık sakura dönemini bekliyoruz ve bilgi topluyoruz. en iyi zamanını yakalamak için. iyi bayramlar dilerim.
 7. şuan da kız arkadaşımla karar aşamasındayız. sakura dönemi mi gidelim diye. ( sakura yı araya ben kattım) sakura dönemini kaçırmak hata olur. bu söylediğiniz noktaları not ettim, turla anlaşırken en kapsamlı turu seçmeyi planlıyoruz ve bu noktalarında içinde bulunmasını sağlamaya çalışacağım. bütçem yetse bütün ülkeyi karış karış gezeceğim ancak imkanım olmuyor ne yazık ki.
 8. kız arkadaşım ve ben gezi yapmak amaçlı gitmeye karar verdik. bir tur ile anlaşacağız ancak baktığımda iki şehirden başka götürülen bir yer göremedim. Tokyo ve Osaka harici gidilip görülmesi gerektiğini düşündüğünüz bir şehir ve mekan var mı ?
 9. arkadaşlar şimdiden bir ekip kuralım derim ve öyle girelim oyuna.
 10. Eğer eğitimde başına bir iş gelseydi şimdiye kadar en az 3 kez gösterirlerdi. Ben fazlaca geriden gelen bir izleyen olarak zoronun 1 defa eğitiminde aldığı yaralarla alakalı gösterimde bulundular ama gözlerine asla değinmediler. Şimdi işin aslında şu ola bilir ; Çizerler One Piecede ki bütün karakterleri bir birine benzer kişiliklerde çiziyor. Roger, Shansk, Luffy gibi. Zoronunda bu benzerliklerle alakalı Joker bir yara olabilir yani bir gün hikaye tıkanırsa yada çok çok zor bir dövüşte kullanacağı bir haki olabilir ki en doğrusu bu olacaktır. Ancak duygusal bir kaybediş anında bu yarayla alakalı bir şey geçerlerse Türk filmine dönen ucuz bir bağlama olur buda One Piecenin senaryosuna yakışmaz. Diğer bir durumsa tamamen benzerlik adına bir yara verilmeside ucuza kaçmak olur. Yani onun altından bir haki çıkacağı yüksek ihtimal.
 11. Öyle söylemekle olmaz arkadaşlar :))9 Varsa kendine güvenen şöyle gelsin :D http://i.hizliresim.com/7o75lW.jpg
 12. Kurs'a başlamadan önce var olan sakallarım :D Hatta daha uzundu kesmeden önce :D :D
 13. Anneden fırsat buldukça mutfağa dalan bir adamdım ama artık kesmemeye başladı bir yemek kursuna kayıt oldum. Bir piknik bir organizasyon olursa İzmirde yemek yapıp beslerim sizleri :D
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.