Jump to content

Bilocan Göklerde

Üyeler
  • İçerik sayısı

34
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Bilocan Göklerde reacted to RinOsawa(Asu) in TürkAnime Tv Oyun Kulübü (Hep Beraber: Aion)   
    Valla Şöyle Uzun Soluklu Oynuycaklar Gelsede Aiona Oynasak Tek Sıkıyor Hiperion (Katalamize) Başladık Yavaş Yavaş İtemlerimizde Yapıyoruz Elyoslara Göz Açtırmayız :)... [( Aion Oynamak İsteyenler Özelden Pm Atabilir Kasmanıza Yardım Ederim)]...
  2. Beğen
    Bilocan Göklerde got a reaction from LucisTenebris in TürkAnime Tv Oyun Kulübü (Hep Beraber: Aion)   
    bize katıldılar. eksik oyuncularımız mevcut.
  3. Beğen
    Bilocan Göklerde got a reaction from AdminSlayer in Yemek Yapmayı Seviyor Muyuz?   
    Öyle söylemekle olmaz arkadaşlar :))9 Varsa kendine güvenen şöyle gelsin :D

4. Beğen
    Bilocan Göklerde got a reaction from slimjack in Yemek Yapmayı Seviyor Muyuz?   

5. Beğen
    Bilocan Göklerde got a reaction from Ani.Maxiventus in Yemek Yapmayı Seviyor Muyuz?   

6. Beğen
    Bilocan Göklerde got a reaction from AdminSlayer in Yemek Yapmayı Seviyor Muyuz?   
    Anneden fırsat buldukça mutfağa dalan bir adamdım ama artık kesmemeye başladı bir yemek kursuna kayıt oldum. Bir piknik bir organizasyon olursa İzmirde yemek yapıp beslerim sizleri :D
  7. Beğen
    Bilocan Göklerde reacted to AlucardHell in İlk İmza Çalışmalarım | B.Göklerde   
    Death Note Hellsing muhteşem olmuş en sevdiğim animelerden ikisi de
  8. Beğen
    Bilocan Göklerde reacted to DragonSoul in İlk İmza Çalışmalarım | B.Göklerde   
    Hepsi de güzel olmus ama ben sadece Sao olanı beğendim :)
  9. Beğen
    Bilocan Göklerde reacted to Lucifèr in İlk İmza Çalışmalarım | B.Göklerde   
    Yazı stili hariç ilk çalışmaya göre gayet iyi
  10. Beğen
    Bilocan Göklerde reacted to Byperest in İlk İmza Çalışmalarım | B.Göklerde   
    İlk imzanın stili ve fikri gayet yaratıcı.Kendine birkaç boyut seç forumlarda çok sık kullanılan boyutları tercih et çoğunlukla ve bulduğun pnglerin kalitesine dikkat et.
  11. Beğen
    Bilocan Göklerde got a reaction from DragonSoul in İlk İmza Çalışmalarım | B.Göklerde   
    Sizinde düşüncelerinizi almak istedim. :)
  12. Beğen
    Bilocan Göklerde reacted to moekami in İlk İmza Çalışmalarım | B.Göklerde   
    Birincisini daha çok beğendim ben, Death Note, Hellsing karışımı falan hoş olmuş bence.

13. Beğen
    Bilocan Göklerde got a reaction from DHspark in İlk İmza Çalışmalarım | B.Göklerde   
  14. Beğen
    Bilocan Göklerde got a reaction from historianWeeb in İlk İmza Çalışmalarım | B.Göklerde   
    hemen küçültüyorum. uyardığın için teşekkür ederim.
  15. Beğen
    Bilocan Göklerde got a reaction from historianWeeb in İlk İmza Çalışmalarım | B.Göklerde   
  16. Beğen
    Bilocan Göklerde reacted to Mileydi in Oyun Önerileri ve Sohbet Alanı   
    Konumuz mevcut olup ayrı ayrı her üyenin konu açmasına gerek yoktur, lütfen öneri ve görüşlerinizi buraya yazınız konunuzu birleştiriyorum.

http://forum.turkanime.tv/topic/11059-oyun-önerileri-ve-sohbet-alanı/page-8
  17. Beğen
    Bilocan Göklerde got a reaction from NewMooN in 3. İmza Yarışması! -SONUÇLANDI-   
    ben bile sana verdim oyumu :D 
  18. Beğen
    Bilocan Göklerde got a reaction from Barış D. Baryshx in 3. İmza Yarışması! -SONUÇLANDI-   
    siteme yaptığım logoyu imza niyetine... dinimiz amin.
  19. Beğen
    Bilocan Göklerde reacted to NewMooN in 3. İmza Yarışması! -SONUÇLANDI-   
    Buda benden olsun bakalım . 
    Bu işte biraz acemiyim ama umarım beğenirsiniz ...  

20. Beğen
    Bilocan Göklerde got a reaction from NewMooN in 3. İmza Yarışması! -SONUÇLANDI-   
    siteme yaptığım logoyu imza niyetine... dinimiz amin.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.