Jump to content

l-z-n-u-s-c-r-f-b

Üyeler
  • İçerik sayısı

64
  • Son ziyareti

l-z-n-u-s-c-r-f-b kullanıcısının paylaşımları

1. l-z-n-u-s-c-r-f-b

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

İstisnasız One piece'ten Zoro olurdu :wub:
  2. One piece, Bleach, Vampire knight, Death note, Junjou romantika, Bakuman. One piece güncelde 590 gibi bişeydeyken, ben 3 haftada güncele gelmiştim :) Diğerleri de maximum 2 günde bitti :)
  3. Bleach- nothing can be explained. bir arkadaşım için zil sesi yapmıştım sadece. ama hergün kaç kere dinlersem dinleyim hiç usanmam ve hep İchigo'nun ölüm ile yaşam arasında verdiği o büyük savaşlar film şeridi gibi gözümün önünden geçer, beni de bambaşka yerlere götürür.
  4. l-z-n-u-s-c-r-f-b

One Piece Ne Zaman Bitecek?

olduuu o zaman :) bende çocuklarımla beraber oturur izlerim One Piece i :D
  5. l-z-n-u-s-c-r-f-b

Itazura na Kiss ~ Love in Tokyo Kiss

animesi güzeldi. dizisini merak ettim izleyelim bakalım. tanıttığın için teşekkürler ;)
  6. l-z-n-u-s-c-r-f-b

En Son Bitirdiğiniz Anime?

en son Kamigami no Asobi bitirdim eğlenceli bir seriydi ;)
  7. l-z-n-u-s-c-r-f-b

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

one piece 750 - 751
  8. Tonari no kaibutsu kun bi bu aklımda kalmış. aslında bikaç tane daha var ama isimlerini hatırlamıyorum
  9. l-z-n-u-s-c-r-f-b

Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?

Bleach- Zaraki Kenpachi One piece- luffy One piece- ZORO :)
  10. l-z-n-u-s-c-r-f-b

Beğendiğiniz AMV'ler :)

Bleach/ nothing can be explained ilk duyduğum andan beri dinlemeye doyamadığımdır kendisi. https://www.youtube.com/watch?v=z3Vw2_mAxzk
  11. bakuman clannad peach girl helsing nana bunlara başlamayı istiyorum lakin en son Bleach'i izleyip bitirdiğim için hiçbirini izlemekten zevk almayacağımı düşünüyorum. bu yüzden bi türlü başlamak kısmet olmadı
  12. l-z-n-u-s-c-r-f-b

Doğum Günün Ne Kadar Özel?

malesef ki 14 şubatta doğmuşum :)
  13. l-z-n-u-s-c-r-f-b

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

Zaraki Kenpachi'dir :wub:
  14. l-z-n-u-s-c-r-f-b

Grimmjow çizimim

şu çizimleri gördükçe imreniyorum eline sağlık süper olmuş ;) bende gaza geldim en yakın zamanda Zoro'yu çizip sizinle paylaşacağım :D
  15. l-z-n-u-s-c-r-f-b

One Piece İçin Güzel Bir Video

gerçekten güzel olmuş acı dolu sahneleri almışşın hep izlerken bayağı bi duygulandım ;)
  16. eline sağlık ;) eğlenceli bir seriydi bi sezon daha çıksa süper olur
  17. bir sürü var hangi birini sayayım :D ama ille de bikaç tane söyle derseniz Jason Statham - bütün filmlerini istisnasız izlemişimdir Johnny Deep Jim Carry Brad Pitt Nicolas Cadge Tom Cruise Vin Diesel - aynı şekilde bütün filmlerini izledim :) George Clooney Orlando Bloom Mel Gibson Van Damm Anthony Hopkins Kate Winslet Jessica Alba Charlize Theron Liv Tyler Biraz uzun bi liste oldu sanırım :D yazmak istediğim bikaç isim daha vardı ama bunlar favorim :lol:
  18. l-z-n-u-s-c-r-f-b

En Son İzlediğiniz Dizi ?

House M.D izliyorum şuan 2. sezon 22. bölüm :)
  19. Türkiye'de henüz gösterime girmedi 7 Şubatta sinemalarda olacak Leonardo Dicaprio'nun Wolf of wall street adlı filmine gittim. +18 sahneler oldukça aşırıya kaçmış bence ama genel anlamda güzel ve eğlenmelik bi filmdi diyebilirim.
  20. OP -> Zoro gerçek olsaydı sadece başka birini istemezdim :wub:
  21. tabiki Zoro ve ben :D :D :D ruhum ve kalbim ona bağlı :wub: :D
  22. OP ta Zoro'nun Mihawk ile ilk karşılaşmasında çok ürkmüştüm Zoro'yu öldürdüğünü zannedip ve yine Zoro'nun Kuma ile olan dövüşünde içim yanmıştı. Kuma Luffy öldürmesin diye Luffy'nin vücudundan çıkan bütün acıları kendi almıştır benim içimide paramparça etmiştir.
  23. l-z-n-u-s-c-r-f-b

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

bleach 44-61 hala da izlemeye devam edecem ve şoklardayım şuanda 61. bölümden sonra :)
  24. l-z-n-u-s-c-r-f-b

birkaç çizittirmem-Raion

çizenlerin sayısı artmaya başladı sanki. beni de merak saldı sanırım bende başlayacağım bu çizimlere. eline sağlık çizimler güzel olmuş en çokta Zoro yu beğendim :wub:
  25. l-z-n-u-s-c-r-f-b

meraba o.o

aramıza hoş geldin ;)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.