Jump to content

Sullen

Kayıtlı Üye
 • Posts

  40
 • Joined

 • Last visited

About Sullen

 • Birthday 07/03/1994

Sullen's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

16

Reputation

 1. Aynen. Yarın gelmesi lazım. Ancak yarın çeviremeyebilirim. Herhalde cumaya çeviririm bölümü. Ben de merak ediyorum. :)
 2. Ben teşekkür ederim. Umarım beğenmişsinizdir.
 3. Teşekkürler. Seri, 8 Temmuzda başlayacak.
 4. Bana yardım eden tüm encoderlara teşekkür ediyorum. Elleriniz dert görmesin :)
 5. Seride bana yardım eden tüm encoderlara teşekkür ederim.
 6. Teşekkür ederim. Umarım bu seriyi de sorunsuz bir şekilde bitiririm. Bu da ikinci pv'si. İngilizce altyazılı bulamadım, o yüzden çeviremedim. Bulursanız bana haber verebilirsiniz.
 7. Birkaç yere baktım özeti aynı şekilde verilmişti. Daha fazla birşey eklemeye gerek duymadım açıkçası. Elimden geldiğince çevireceğim, teşekkür ederim.
 8. 12 bölüm boyunca encode ve upload yapan, bana yardım eden özellikle Sercan'a çünkü az nazımı çekmedi, ve Halil Abi'ye, ve Eren'e ve Furkan'a teşekkür ediyorum.
 9. Sullen

  Yaoi Fc (+15)

  Konusu yeterince iyi zaten ai olması daha iyi olur bence.
 10. Sullen

  Yaoi Fc (+15)

  Evet, Eren'le Halil abinin başının etini yedim Love stage için :D Love stage'te daha çok romantizmi öne çıkarırlar diye düşünüyorum ama tabii ne olur bilmem. Zaten temmuza da bir şey kalmadı. İzleyeceğiz artık.
 11. Sullen

  Yaoi Fc (+15)

  Dediğin seriye baktım güzele benziyor. Bu sene sekaiichi'nin de moviesi çıktı. O seri var sitede bir şey demezler moviesinede. Ona da el atmayı planlıyorum. Kesinlikle yanlış anlaşılmadın, Ben teşekkür ederim, sonuçta bizde zevk aldığımız için yapıyoruz bu işi.:D
 12. Sullen

  Yaoi Fc (+15)

  Haklısın. H no Bara'yı biliyorum dediğin gibi ama onu heterophobia eklediği için bir şey dememişlerdir muhtemelen. Bende kirapapayı seviyorum, ilk başta hentai etiketi olmayanları çevirebilirsin dediler ama tabii izleyince açık sahneleri falan boşver dediler. Ben animeden çok manga okuyanlardanım. O yüzden serileri araştırdım sevdiğim serilerin animelerinde genelde açık sahneler var. Zaten yaoi bu olayı o ama tabii bir şey diyemem. En son tight rope'ta anlaştık. Bir tanede shounen ai çevirdim yeni. Ne yazık ki +13 yaoileri çevirebiliyorum şu anda. Belki daha ileride kabul edilir. Ama başka serilerde bulursanız bana yollayın. Altyazı bulma sıkıntısı da olabiliyor ama elimizden geldiğince siteye ekleriz.
 13. Sullen

  Yaoi Fc (+15)

  Resimler süper. Hangisine bakacağımı şaşırdım. :wub: Bu arada hem iyi hem kötü bir haberim var yaoicilere. Öncelikle kirepapa tarzı serileri içinde açık sahneler olduğu için 'boşvermemi' söylediler. Ancak Tight-Rope serisini çevireceğim. Muhtemelen okumuşsunuzdur, güzel seridir.
 14. Bugün okudum bölümlerini. Seri hoşuma gitti ama olaylar daha yeni başlıyor. Biraz daha ilerlesin daha güzel olur umarım. Spike eline sağlık, çok güzel çevirmişsin. Devamını bekliyorum.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.